Jump to content
Dogomania

klasa weteranów


Kati

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jagoodka, dzięki za odpowiedź:)

16 championatów!!!- wooow to jest liczba!gratulacje:)
a powiedz mi jeszcze czy za wyrobienie takiego championatu się tam płaci(chodzi mi gł.o Czechy) czy skłąda tylko wniosek z odpowiednimi dokumentami?
no i czy gdzieś na jakiejś czeskiej stronie można o tym poczytać...nie mam pojęcia jak nazywa się zk w Czechach...

może za parę lat i w Pl zrobią championaty dla weteranów...więcej ludzi by pokazywało zapewne swoje starsze futerka...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jagoodka']Tu możesz dowiedzieć się coś więcej o championatach czech.
Wteranów jest w Czechach jest za darmo - jako jedyny kraj :)[/QUOTE]

uuu,a jednak:) pisząc "tu" chciałaś wkleić jakiś link? bo nic się nie wrzuciło...a chętnie bym poczytała o zasadach czeskich weterankowych championatów:)
wielkie dzięki dziewczyny:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja ponownie z pytaniami:)

czy słyszałyście może o wystawianiu wykastrowanego weterana?czy jest to możliwe?
zgłosiłam mojego weteranka już ponad miesiąc temu na wystawę do Opola,jednak pojawiły się komplikacje zdrowotne i musiał mieć także wycięte jąderka...:(na szczęście teraz jest wszystko ok i chłopak wrócił do przedoperacyjnej formy tylko brzusio mniej owłosiony...
wystawę od razu wyrzuciłam z głowy,ale doszły mnie słuchy,że jeżeli tylko mój pies będzie dobrze się czuł to powinnam jechać.no i chyba pojedziemy:)będę miała ze sobą inf.od weta,że kastracja była ze względów zdrowotnych.

Link to comment
Share on other sites

To jest ciekawe pytanie: bo kastrowany ale weteran...
Ja myślę, że raczej nie powinno się wystawiać, bo Naj.Weteran idzie do porównania o BOB. Więc...

Mogę powiedzieć jedno. W kotach rasowych sa specjalne klasy dla kotów kastrowanych. I to jest najlepsze rozwiązanie problemu;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='SZAMAN']W tym roku zauważyłam, że większość wystaw dla weteranów jest odpłatna, tylko na kilku można pokazać weterana za darmo, a jeszcze kilka lat temu większość była darmowa.[/QUOTE]
Generalnie na weterana sa znizki, w niektórych tylko Oddziałach klasa wet. jest bezpłatna.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Teoretycznie jest punkt w regulaminie wystaw mówiący o zakazie wystawiania psów kastrowanych.[/QUOTE]

W Niemczech mozna wystawiac wykastrowane psy w klasie weteranów. W klasie weteranów nie ma u nich ocen, sa tylko lokaty i wnioski na Ch. weteranów (potrzebne sa 3 do championatu).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Asiaczek']BTW - szkoda, że w PL nie ma Championatu Weteranów. Na pewno więcej zasłużonych psów by się pokazywało na ringach...

Pzdr.[/QUOTE]
Dla informacji, jest szansa, że jeszcze w tym roku wprowadzony zostanie Champion Polski Weteranów:) Wniosek juz jest w ZG, teraz pora na jego rozpatrzenie i jakąś pewnie krótka droge legislacyjna;)
Ja tez czekam z niecierpliwością:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='Asiaczek']Dla informacji, jest szansa, że jeszcze w tym roku wprowadzony zostanie Champion Polski Weteranów:) Wniosek juz jest w ZG, teraz pora na jego rozpatrzenie i jakąś pewnie krótka drogę legislacyjną;)
Ja tez czekam z niecierpliwością.[/QUOTE]

My też czekamy. Najwyższy czas wprowadzić specjalny tytuł dla starszych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='FredziaFredzia'][B]Asiaczku[/B], coś wiadomo więcej?[/QUOTE]
W piatek będe na Sekcji to dopytam:)

[quote name='mrau']O tym championie weteranów to juz ze 2 czy 3 lata slyszę "od stycznia ma być"...[/QUOTE]
A ja dopiero jakies 2-3 miesiące temu usłyszałam o tej nowości...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
A ja dopiero jakies 2-3 miesiące temu usłyszałam o tej nowości...[/QUOTE]

Aż sprawdziłam i pierwszy raz o tym usłyszalam( a raczej przeczytałam bo to był temat na forum) 02.10.2011. Miał być wprowadzony "od nowego roku" ale, jak pamiętamy, wprowadzono wtedy tylko zwiekszenie ilości CWC do championatu( z 3 do 4). A szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...