Jump to content
Dogomania

Kraków - centralna czy krakvet?? Dr.bakowski czy dr.orzeł??


apaczkrk

Recommended Posts

[quote name='apaczkrk']Tak jak w temacie... kogo polecacie?? Lecznice na Centralnej czy Krakvet ??!! Mój psiak ma być operowany i mocno sie waham gdzie isc... Do dr.Bakowskiego czy dr.Orła??!! Bardzo Was proszę o pomoc w wyborze[/QUOTE]

Jeśli ja miałabym wybierać między tymi dwoma wetami , na pewno wybrałabym doktora Orła. Natomiast jeśli masz możliwość, to pojedź skonsultować psiaka gdzieś jeszcze, np do Warszawy albo Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 years later...

Amavet - Omijać z daleka.

Pobieżna i niedbała diagnostyka. Moja w podeszłym wieku sunia, jak się potem okazało – a było już za późno, chorowała na wątrabę. Opisałam tym konowałom wszystkie objawy. Ani razu nie zlecili badania wąroby. Sprawdzili dopiero, jak dostała drgawek i straciła przytomość. Pobyła ze mną jeszcze półtora miesiąca. Kolejny atak okazał się dla niej śmiertelny.

Objawy

Zmiany w osobowości zwierzęcia,, drżenia mięśniowe, niezborność, czy otępienie a więc zaburzenia świadomości, senność.

Dostała lek na polepszenie krążenia i przez kilka mięsięcy nie była odpowiednio leczona. Była silna i pewnie by jeszcze pożyła gdybyśmy miały weterynarza z prawdziwego zadarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...