Jump to content
Dogomania

Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wojtito :) jak zwykle super poetycznie :) BRAWO I dzięki od staruszka :)

W Głogoczowie warunki są sprawdzone i świetne, tylko czy jest miejsce dla staruszka? to jest problem :(

Do ZuziaM ma bliżej z Wrocławia....ale czy domowo da się go ulokować?

Elbląg daleko ale pewny....

Oj :( decyzja potrzebna i pieniążki....

Powodzenia Światuś

Link to comment
Share on other sites

jej, cały czas zajęte mają w schronie! już zła jestem!

nadal pieniążki na Świata potrzebne!

[B]p. Marta się zgodziła na naszego Świata!!!!
możemy przyjeżdżać od zaraz[/B]

potrzeba nam wiecej stałych deklaracji!!! no i potrzeba zbadać mu chociaż krew

w schronie Świat nie był u weta.. tak to jest jak się z nimi umawia!!! muszę sama podjechać i wziąć go tam do nich na badania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']wojtito :) jak zwykle super poetycznie :) BRAWO I dzięki od staruszka :)

W Głogoczowie warunki są sprawdzone i świetne, tylko czy jest miejsce dla staruszka? to jest problem :(

Do ZuziaM ma bliżej z Wrocławia....ale czy domowo da się go ulokować?

Elbląg daleko ale pewny....

Oj :( decyzja potrzebna i pieniążki....

Powodzenia Światuś[/QUOTE]Kto sprawdzal ten domek??Moge prosic o kontakt???NO a jakis wątek ta Pani Marta ma????Chcialabym zobaczyc warunki...bo mam nadzieje ze zostalo jasno okreslone, ze SWIAT TYLKO MOZE BYC W DOMKU......a ktos pisal ze tam sa tez kojce zewnetrzne....mam nadzieje ze Pani Marta wie, ze w takie miejsce go nie chcemy....bardoz prosze o jakies namiary na ten domek....bede wdzieczna...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Kto sprawdzal ten domek??Moge prosic o kontakt???NO a jakis wątek ta Pani Marta ma????Chcialabym zobaczyc warunki...bo mam nadzieje ze zostalo jasno okreslone, ze SWIAT TYLKO MOZE BYC W DOMKU......a ktos pisal ze tam sa tez kojce zewnetrzne....mam nadzieje ze Pani Marta wie, ze w takie miejsce go nie chcemy....bardoz prosze o jakies namiary na ten domek....bede wdzieczna...:)[/QUOTE]

Kontakt na temat domku to ank@ tel 600 854 133 założycielka wątku aktualnego
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174239-STARY-A-LEPY-niecaA-kiem-GA-UCHY-Filipek-juA-w-hotelu-odzyskuje-wiarAE-w-czA-owieka[/URL]

Filip już tam jest od kilku dni i są wspaniałe wieści i zdjęcia o nim.

tel do p. Marty właścicielki hoteliku w Głogoczowie to 695 307 709

Na temat tego miejsca wiem, że bezpośrednie wiadomości ma też Foksia i Dżekuś z tamtego wątku ale namiarów nie zna niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Kontakt na temat domku to ank@ tel 600 854 133 założycielka wątku aktualnego
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174239-STARY-A-LEPY-niecaA-kiem-GA-UCHY-Filipek-juA-w-hotelu-odzyskuje-wiarAE-w-czA-owieka[/URL]

Filip już tam jest od kilku dni i są wspaniałe wieści i [B]zdjęcia o nim.
[/B]
tel do p. Marty właścicielki hoteliku w Głogoczowie to 695 307 709

Na temat tego miejsca wiem, że bezpośrednie wiadomości ma też Foksia i Dżekuś z tamtego wątku ale namiarów nie zna niestety[/QUOTE]Bylam na watku ale zadnej fotki z tego domku nie widzialam:(..cofnęlam się wprawdzie tyllo kilka stron- odkoad pojechal...ivette...gdzie są te foteczki???JA chyba ślepawa jakas jestem:)

Link to comment
Share on other sites

NIe nie...juz znalazlam foteczki....są na stronce 32:) kurcze..myslalam , ze domek zobacze na foteczkach..tzn jakie ma warunki dokladnie, ale chyba na tych fotkach to jest pierwszy dzien i jest w jakiejs lazience..na watku tez nie ma w zasadzie nic o tym hoteliku konkretnego...ktos tam pytal kilka razy o dokladniejszy opis hoteliku i warunkow,ale pytanie pozostalo bez odpowiedzi-tzn Foksia napisala tylko, ze tam odwozą najcięższe przypadki...no i porownanie z innym hotelikiem..ale tak naparwde ja liczylam na jakies konkrety...namiary na hotelik:)...napisze moze do tej Ani pytanie- bo Ona byla to wie wiecej:)

Link to comment
Share on other sites

post 292 na str.30 gdzie ank@ zdaje relację tuż po zawiezieniu Filipa ze schronu do hotelu , potem post 301 z linkami do zdjęć ale one są niżej otwarte ,post 310- relacja anki ....,post 315 Filip u p.Marty w swoim pomieszczeniu,....i w poście 347 ktoś cytuje Foksie i Dżekusia ...z informacją....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']NIe nie...juz znalazlam foteczki....są na stronce 32:) kurcze..myslalam , ze domek zobacze na foteczkach..tzn jakie ma warunki dokladnie, ale chyba na tych fotkach to jest pierwszy dzien i jest w jakiejs lazience..na watku tez nie ma w zasadzie nic o tym hoteliku konkretnego...ktos tam pytal kilka razy o dokladniejszy opis hoteliku i warunkow,ale pytanie pozostalo bez odpowiedzi-tzn Foksia napisala tylko, ze tam odwozą najcięższe przypadki...no i porownanie z innym hotelikiem..ale tak naparwde ja liczylam na jakies konkrety...namiary na hotelik:)...napisze moze do tej Ani pytanie- bo Ona byla to wie wiecej:)[/QUOTE]

Dopytać nie zawadzi :) goniu, może lepiej zadzwoń do ani- to licealistka,bardzo miła i skromna ale i mądra - poza tym to jej mama wyadoptowała psa ze schronu, w którym był Filip a ania jest wolontariuszką.( foksia z tego co czytałam to też i załatwiały nagranie w lokalnej TV) ale te szczegóły ania najlepiej przekaże- na dogo nie zawsze wchodzi,bo ma kłopot z tym ...a tel. odbierze na pewno



aha !!! jest artykuł w krakowskiej gazecie i kopia na którejś z ostatnich stron...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']post 292 na str.30 gdzie ank@ zdaje relację tuż po zawiezieniu Filipa ze schronu do hotelu , potem post 301 z linkami do zdjęć ale one są niżej otwarte ,post 310- relacja anki ....,post 315 Filip u p.Marty w swoim pomieszczeniu,....i w poście 347 ktoś cytuje Foksie i Dżekusia ...z informacją....[/QUOTE]Ivette..obejrzalam, przeczytalam..na zadnym zdjeciu nie widac warunkow w kjakich przebywa:(..napisane jest ze jest w jakims pomieszczeniu....kurcze...ja wiem ze dla Filipka szukalyscie schronienia..ale Swiat potrzebuje domku..no takiego "normalnego" domku..jest podobno czystym psem, nie brudzi, nie jest konfliktowy....na watku Filipka avii chyba kilka razy pyta o konkrety, jej pytania zostaja normalnie pomijane..tzn moze nie zupelnie poijane, ale mam wrazenie jak to czytam, ze są odpowiedzi, ale nie konkretne...albo tylko na niektore pytania....JA bardzo przepraszam, ze jestem taka dociekliwa..ale tu chodzi o dziadziusia...staruszka....musimy byc pewn warunkow..pewnie ze lepsze pomieszczenie ogrzewane niz schron- a co za tym idzie- smierć...ale jak juz mamy wieźć taki kawal, to musza to byc dobre warunki, o jakich "marzymy"....a moze jednak w taki razie szukac blizej..jesli Swiat jest zaklepany i ma dzieki temu kilka dni...szukajmy tu blizej...DO DOMKU....chyba ze ktos zapewni, ze miejsce gdzie idzie- to mieszkanie z ludźmi....u Morii wiem ze tak ma, ale boicie sie odleglosci- i ja to rozumiem...wiec szukajmy blizej....domku....przepraszam, jesli pisze z=bzdury, ale jestem przewrazliwiona jak i Wy na punkcie dziadziusiow....dla nich chaialabym tu na reszte zycia NIEBA....nie skrawka..tylko calego....:)

Link to comment
Share on other sites

goniu :( całym sercem Cię popieram i rozumiem- masz rację,że trzeba dmuchać na zimne....
ja nie namawiam na żadną opcję,bo po prostu ich nie znam- tyle co z wątków na których ostatnio od niedawna bywam...Odpowiadam na pytania( co tylko wiem,żeby pomóc) i ,żeby coś z tego wyklarować...i ufam osobom z doświadczeniem na dogo i dobrą opinią ( np.Tobie),że wybierzecie najlepiej...

mnie też bardzo obchodzą takie stareńkie bezbronne smutaski :(...wiesz,że bardzo żałuję,że nie potrafiłam pomuc Partyzantowi...........tym bardziej zdaję sobie sprawę z słuszności twojej ostrożności....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']gonia bardzo dobrze że chcesz się czegoś dowiedzieć o tym dt, w końcu będziemy płacić, lepiej być przezornym :) masz rację że chodzi właśnie o dziadeczka starego i dla niego warunki gdzie będzie przebywał muszą być 100% pewne[/QUOTE]
Ja po prostu jak juz mmay placic chcialabym dla Swiata..lóżeczka...podusi..ciepllych kapci i telewizorka..:)mysle ze na ostatnie lata moze nawet miesiace zycia mu sie to nalezy..mysle ze wszystkim psom na swiecie na ostatnie lata zycia się to nalezy..dlatego troszkę się martwie, ze nie mam pewnosci, ze tak wlasnie Swiat będzie mial....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']odleglosc to problem jedynie finansowy... najlepiej byloby od razu znalezc mu dom staly... moze ruszmy szybko z ogloszeniami????[/QUOTE]
OJ...to byloby cudownie..ma zamowiony pakiet ogloszen....musze zapytac ale dzis mialy juz byc..i allegro tez...ale sczerze watpie w taki blyskawiczny obrot sprawy, choc nie przecze ze moze sie zdarzyc..nie takie cuda tu widzialam...:)

[quote name='merry']dorzucam sie 10 zeta miesiecznie dlla dziadeczka[/QUOTE]
Bardzo bardzo dziękujemy!!!!Moze jakas przerwana cicha passa sie zakonczy dzięki tej deklaracji:) Bo juz sie balam ze nikt tu wiecej nic nie zadeklaryje...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']ja wiem że nie ma już czasu w schronie..
że jest raczej głuchy, prawdopodobnie też nie widzi..
[/QUOTE]

dlatego nie zastanawiać sie tylko wyciągać . Potem będziecie mieli czas na wyszukiwanie albo odpowiedniego domowego dt czy tez hoteliku. teraz to najwazniejsze zapewnic mu bezpieczeństwo.

Zaden slepy , głuchy pies nie przezywa w schronisku. Sfora zdrowych psów zachowuje instynkt -- słabszego sie tepi i pozbywa. Tak jak mają w naturze.
Nie ma tez tam warunków by zatrudnieni ludzie poświęcili takiemu psu uwagę. Na to nie ma tam czasu i ..sentymentu.
Dlatego los takich psów jest przesądzony.
Dlatego marzenia o cudnym domku zostawic na potem, gdy bedzie bezpieczny.:roll:
I rozsyłac na dogo i gdzie sie da linki by domknąć finansowanie. Bez tego też sie nie da.
Na stałe dołożę 20 zl , pierwsza wplata by szorstek wyruszył 50 zl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...