Jump to content
Dogomania

Hodowla Golden Feelings FCI


Asia83

Recommended Posts

[SIZE=4]Witamy :)[/SIZE]
[SIZE=4]Bardzo dlugo nas nie bylo, jakos czas nie pozwalal...teraz odrobina go mniej i wiecej zarazem, poniewaz mamy w domu mala sliczna gromadke maluchow.[/SIZE]
[SIZE=4]Czesc z Was z tego forum zna Alicję i Bogdana ([/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/members/6719-BOGDANG"][B][U][SIZE=4][COLOR=#4444ff]BOGDANG[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/URL][SIZE=4]) ...ze skaczącymi czarnychami Catty i Candy ;) oraz wiem ze jest tu jeszcze Maya :D[/SIZE]
[CENTER][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=blue]Synek Catty - Jack - został tatusiem, a moja Nadi mamusią 7 ślicznych szczeniatek. Moja sunia powiła nam 5 czarnych suczek, jedną suczkę blond i czarnego pieska :p[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=blue]Na swoje kochajace domku czeka 5 suczek i piesek...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=blue]moze ktoremus uda sie znalesc milosnika sportow gdyz jestem pewna ze zamilowanie po babci i cioci będą mialy :D[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[SIZE=4]tymczasem zapraszamy na stronkę, co jakis czas swierzutka aktualizacja [/SIZE][URL="http://www.goldenfeelings.spaniele.pl"][SIZE=4]www.goldenfeelings.spaniele.pl[/SIZE][/URL]
[SIZE=4]Dodam tylko ze sa to pierwsze po wielu wielu latach szczenieta po rodzicach urodzonych w Polsce :D[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4]pod koniec tygodnia wstawie tu zdjęcia naszych 2 tygodniowych juz wtedy maluszkow :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...