Jump to content
Dogomania

Wezyr żywy szkielet dalmatyńczyka w schronie w Kędzierzynie-Koźlu! URATOWANY!!!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']

Więc może po prostu wyadoptować psa na Ciebie na normalnych warunkach, schronisko nie musi wiedzieć, że to DT. Psu krzywda się dziać nie będzie.[/QUOTE]

to nie wchodzi w rachubę. mi go na pewno nie dadzą - za długo by tłumaczyć. ja mogę koleżankę podstawić nie ma problemu z tym, u nich to jest sytuacja nadzwyczajna, że psa ze szpitala wydadzą (chyba sami widzą, że sprawa pilna i nie poradzą sobie z tym). a co do transportu? czy ktoś by go zabrał autem z kk? jeśli tak to można normalnie pod schron podjechać jeśli pkp to zależy ile czasu na przesiadkę - z dworca mamy jakieś 15 min z buta do schronu więc mogę czekać na dworcu i iść z kimś po niego

Link to comment
Share on other sites

Bounty ma kolege czy koleżanke który/a jeździ katowice-wawa chyba samochodem nie mogę do niej napisać bo ma skrzynke zawaloną.
Dziewczyny a jak dysponujecie jutro czasem może nawet jutro udało by się to zrobić?Schronisko czynne bodajże do 13,podstawić tą koleżanke albo może Figa byś go na siebie wzieła?Tylko jak z Waszym czasem?
Pietrucha jakie są godziny otwarcia schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']od 8 do 13. tylko musi być telefon do weta ;/ ja dzisiaj podpytam koleżankę ze schronu czy może lepiej żebym rano porozmawiała z kierownikiem i żeby on weta ustawił sobie jakoś. dam znać[/QUOTE]
WIęc może lepiej niedziela/poniedziałek? Musi być pewność, że psa da się wziąć, nie pojadę na ślepo.

Link to comment
Share on other sites

zależy co mi kierownik powie. jeśli wystarczy rozmowa tel z wetem to powinien koleżance dać psa a może jednak sie zgodzi w tym wyjątkowej sprawie żebym mogła go zabrać osobiście. jeśli będą się upierać, że musi to być ktos z zewnątrz, powiązany z DT to niestety Figa będziesz musiała pójść tam ze mną;/ - załatwię wolne auto na te godziny:) ja to tak widzę na obecną chwilę. Figo - patrzyłaś na rozkład jazdy? jaki ewentualnie plan podróży przewidujesz?

Link to comment
Share on other sites

Tak, to jednak była Beata z niemieckiej fundacji, z którą współpracujemy.
Pies musi mieć szczepienia, czipa, paszport. Napiszcie mi proszę ile kosztuje wyrobienie tego wszystkiego u Was, ile kosztuje zabranie psa ze schronu itp. Jeśli to wszystko zostanie spełnione Wezyr może jechać jeszcze przed świętami.

W takim wypadku DT u Marty odpada, ale rozwiązuje problem związany z szukaniem DS dla Wezyra.

Proszę też o więcej inf o stanie zdrowia "małego" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...