Jump to content
Dogomania

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. Przyjdź, zobacz, adoptuj!


faith35

Recommended Posts

Jeny, Ati! Wielkie dzięki za zainteresowanie, ale jak już napisałam Laura ma domek! :)
A co małego szekacza hana4 i to starszego to jest kilku takich delikfentów, ale żeby wybrać odpowiedniego musiałby twój znajomy bądź ty odwiedzić schronisko i samemu wybrać już psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Collie teraz są dwa ;/
Jeden ten co jest dłużej, duży pies biało-janobrązowy ma swój charakter. Przyjazny do ludzi, kontaktowy. Umie komendy "siad" i "łapa". Lubi głaskania. Wystarczy tylko dobrze zadbać o jego sierść. Nie wiem tylko jak się zachowuje wobec innych psów.
Drugi collie to mała suczka (chyba). Spokojna i łagodna, ale jeszcze siedzi na kwarantannie. Jak jej się skończy kwarantanna to spróbuję czegoś się dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Już nie są przy bramie tylko w hali siedzą. Wczoraj mały biały szczeniak mnie oszczekał jak do niego podeszłam ;] Wydaje się, że jest ok. Widziałam też, że był kontrolnie u weta wczoraj. Myślę, że jest w dobrym stanie, łobuziak... :) A co do beagielki to chyba wczoraj chętni byli na nią, ale chyba ostatecznie jej nie wzięli...
Jutro prawdopodobnie będę w schronisku to się dowiem dokładniej co do małego białego szczeniola i zrobię zdjęcie małego wzrostem collie.

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam do schroniska i pytalam o colaczka,dosc wazne jest, czy dogaduje sie z samcami, bo mam w bliskiej rodzinie dwoch mlodych, wykastrowanych "chlopaczkow".lubimy sobie razem polazic.
w zasadzie w sobote mialam jechac do was, ale teraz mam dwa szczeniaki do wyadoptowania, bo TOZ przywiozl mi sunie,ktorej ludzie nie chcieli.
jest tu troche niejasnosci,a ja mam pytanie podstawowe - co powiecie na DTdla niego?
bylaby szansa, ze u mnie zostanie,gdyby kota nie gonil, i z moja sunia sie" dogadal".
mysle, ze moge ocenic siebie jako osobe z jakims doswiadczeniem(opis watku DT z moim udzialem :suka i szczeniaki urodzone w sniegu",na lubuskim oczywiscie.
pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że byliby tym zainteresowani. Ja jestem tylko wolontariuszką i nie mogę za nich decydować. Myślę, że jakbyś do schroniska zadzwoniła to ustalilibyście wszystko. Ostatnio kilka psów poszło właśnie do DT, więc czemu nie on? ;]

Link to comment
Share on other sites

Namieszałam... Okazało sie, że suczka collie, to sheltie. U mnie na osiedlu jest sheltie wielkości beagla i myślałam, że one większe nie rosną, a tu proszę, do 40cm w kłębie. Więc suczka sheltie nadal czeka na adopcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sekkmet']a powiedzcie mi czy schronisko potrzebuje akwarium i klatki na chomiki etc? Bo mam w domu i mi to nie potrzebne i nie wiem czy czasem trafiają do schroniska gryzonie etc[/QUOTE]

sekkmet jak bardzo Ci to niepotrzebne to mam u siebie dziewczynę, która zajmuje się adopcjami gryzoni, głównie szczurków i chomików. Zawsze marudzi, ze brak jej klatek.
Gdybym mogła to wziąć to w Zielonej Górze bywam często :)

Link to comment
Share on other sites

A więc mam trochę czasu. W schronisku dużo psó poszło do domu! :) Ale niestety też mamy nowe. Na stronce mamy też zdjęcia kotów i kociaków.
A ja wkleję tutaj jeszcze kilka zdjęć psiaków :)

[IMG]http://i49.tinypic.com/smg86v.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2d10cb8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/6ia9dt.jpg[/IMG]
BLACK
Nieduży przyjazny ok. 3-letni psiak. Spokojny, ale na spacerach nabiera wigoru :) Niestety nie przepada za innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Masz priv :)[/QUOTE]


wizyta wypadła ok...tylko teraz dla odmiany nei mamy transportu z Gliwic do tych Żar...psiana czeka już ponad rok na dom:(


i teraz drugie pytanko - dałby radę ktos przeprowadzic wizytę dla asta, który też już bardzo długo czeka na dom? domek chetny w Zielonej Górze, psiak stąd:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/141421-!!!Cudem-uratowane!!!-Tragedia-3-amstaff%C3%B3w.-TysonTilaTequilla..-PiSdZ/page17[/url]

z góry dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...