Jump to content
Dogomania

Podkomisja Agility


LALUNA

Recommended Posts

[quote name='CHI']Upss - masz rację ;(
to ewentualnie faktycznie wyniki w excelu (+ zestawienie ile psów jakich ras z jakich oddziałów - bez danych osobowych ;-)
(ewentualnie - no bo to na razie jest tylko luźna dyskusja = może większość zainteresowanych stwierdzi, że mój pomysł jest do bani)[/QUOTE]


pomysł jest super:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tylko delikatnie chciałam zwrócić uwagę, że zgłaszając się na zawody, egzamin czy wystawę, każdy automatycznie wyraża zgodę na ujęcie jego danych w katalogu, a w przypadku zawodów i egzaminów również w wykazie wyników. Bo tylko na wystawie oceniany jest sam pies, na zawodach i egzaminach oceniana jest para pies+przewodnik. Więc może jednak nie przesadzajmy z tą ochroną danych osobowych, wystarczy przeczytać ustawę, żeby się przekonać, co tak naprawdę podlega ochronie. Gdyby ochrona danych osobowych rozciągała się tak dalece, jak to się niektórym wydaje, to nie można by było do nikogo wysłać listu, bo przecież na kopercie jest imię, nazwisko i adres adresata. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Ja tylko delikatnie chciałam zwrócić uwagę, że zgłaszając się na zawody, egzamin czy wystawę, każdy automatycznie wyraża zgodę na ujęcie jego danych w katalogu, a w przypadku zawodów i egzaminów również w wykazie wyników. Bo tylko na wystawie oceniany jest sam pies, na zawodach i egzaminach oceniana jest para pies+przewodnik. Więc może jednak nie przesadzajmy z tą ochroną danych osobowych, wystarczy przeczytać ustawę, żeby się przekonać, co tak naprawdę podlega ochronie. Gdyby ochrona danych osobowych rozciągała się tak dalece, jak to się niektórym wydaje, to nie można by było do nikogo wysłać listu, bo przecież na kopercie jest imię, nazwisko i adres adresata. :cool3:[/QUOTE]

Więc zrób zawody i opublikuj wszystkie dane osobowe jak zbierzesz przy okazji to zobaczymy co się stanie.

Link to comment
Share on other sites

Chybanie ma sensu linkowac wyników, bo w końću one sie uakzuja na stronie ZK. FAkt ze moze z opóźnieniem, ale nie sa one tak istotne czasowo jak zawody abynie kolidowąły z innymiplanami. Tym barzdiej ze wiekszosc wyników i tak ogłaszanych jest na bieżaco w osobnych tematach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Chybanie ma sensu linkowac wyników, bo w końću one sie uakzuja na stronie ZK. FAkt ze moze z opóźnieniem, ale nie sa one tak istotne czasowo jak zawody abynie kolidowąły z innymiplanami. Tym barzdiej ze wiekszosc wyników i tak ogłaszanych jest na bieżaco w osobnych tematach[/QUOTE]


mnie i Gosi chodzi o coś innego:) cos o czym wczoraj była mowa na zebraniu
Ktoś zaproponował stworzyć kalendarium całego polskiego Agility, i tu myśle ze dle Ciebie bedzie pole do popisu bo na pewno dobrze znasz początki :)
a wyniki na stronie ZK :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie szukam zaczepki, mówię, jak to wygląda od strony prawnej, bo jestem prawnikiem. Nie trzeba informować nikogo o publikacji jego danych, jeśli startuje w oficjalnych zawodach - w jakiejkolwiek dyscyplinie i nie tylko w sporcie. Czy wyobrażasz sobie, że w różnych konkursach, zawodach sportowych, festiwalach itp. nazwiska uczestników oraz wyniki są tajne? No sorry. :cool3: I jeszcze raz powtarzam, nikt nie mówi o publikacji PEŁNYCH danych, tylko tych, które są potrzebne do przedstawienia uczestników i wyników, czyli na pewno imienia i nazwiska. I jeszcze raz proponuję przeczytać ustawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Nie szukam zaczepki, mówię, jak to wygląda od strony prawnej, bo jestem prawnikiem. Nie trzeba informować nikogo o publikacji jego danych, jeśli startuje w oficjalnych zawodach - w jakiejkolwiek dyscyplinie i nie tylko w sporcie. Czy wyobrażasz sobie, że w różnych konkursach, zawodach sportowych, festiwalach itp. nazwiska uczestników oraz wyniki są tajne? No sorry. :cool3: I jeszcze raz powtarzam, nikt nie mówi o publikacji PEŁNYCH danych, tylko tych, które są potrzebne do przedstawienia uczestników i wyników, czyli na pewno imienia i nazwiska. I jeszcze raz proponuję przeczytać ustawę.[/QUOTE]


Prawnik ? :p

Dane o których tu mowa to : imię i nazwisko , dokładny adres, nr telefonu , e mail, nr legitymacji oddziałowej, nr książeczki startowej i jeszcze trochę innych i naprawdę mi nie wmówisz że można to opublikować lub przesyłać do osób postronnych , naprawdę nie rób już z siebie pośmiewiska.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze wszyscy mowicie o publikowaniu wynikow, czyli zadnych danych poza imieniem i nazwiskiem, imieniem psa i kasa. Przeczytajcie prosze co napisaliscie wczesniej, bo chyba niepotrzebnie zagrzewacie atmosfere.

Ja sie zajme ta archiwizacja zgodnie z zobowiazaniem.

Mam plan zebrac wszystkie reprezentacje na MS z wynikami, zwyciezcow Mistrzostw Polski, Pucharu Polski. Zrobic liste zawodow jakie sie kiedykolwiek odbyly i postarac sie o wyniki tych zawodow. Przy okazji porobie statystyki roznego rodzaju, bo to tez moze byc ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ito']Prawnik ? :p

Dane o których tu mowa to : imię i nazwisko , dokładny adres, nr telefonu , e mail, nr legitymacji oddziałowej, nr książeczki startowej i jeszcze trochę innych i naprawdę mi nie wmówisz że można to opublikować lub przesyłać do osób postronnych , naprawdę nie rób już z siebie pośmiewiska.[/QUOTE]

Kto tak napisał? Bo ani ja, ani Ty. Mowa jest o podlinkowaniu wyników, a nic mi nie wiadomo, żeby wyniki zawierały jakiekolwiek dane poza imieniem, nazwiskiem i ewentualnie oddziałem. Sorry, pośmiewisko to Ty z siebie robisz, a ja nie zamierzam tolerować Twoich zaczepek.

EDIT: Tak, wyobraź sobie, że prawnik, a dokładniej radca prawny.

Link to comment
Share on other sites

Magda ja jeszcze myślałam o rasach psów (do statystyki) i jak się to zmieniało - i ilości zawodników w klasach... też może być ciekawe ;-)
- ale jak chcesz to "mieszać" to nie ma sensu się dublować... aż tak pracowita nie jestem ;-)
pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Kto tak napisał? .[/QUOTE]
Ja tak napisałam - prosiłam o arkusz z zawodów (post 18) (a on zawiera wszystkie dane - dlatego przeprosiłam i się wycofałam z tematu).
Beata sorry ale czytaj ze zrozumieniem - jako prawnik powinnaś umieć..
I może już skończymy nabijać posty - które nic nie wnoszą do tematu podkomisji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Ja tak napisałam - prosiłam o arkusz z zawodów (post 18) (a on zawiera wszystkie dane - dlatego przeprosiłam i się wycofałam z tematu).
Beata sorry ale czytaj ze zrozumieniem - jako prawnik powinnaś umieć..
I może już skończymy nabijać posty - które nic nie wnoszą do tematu podkomisji?[/QUOTE]

dokładnie o tym pisaliśmy z Gosią, no ale Pani radca wie lepiej:)

Wiec co jest potrzebne?

dokładne wyniki z oddziałem i rasa psa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo&Anti']A ja mam pytanie bo jakos mi to umknęło w tym zebraniu. Jaka jest w końcu decyzja odnośnie strony internetowej, czy powstanie jakaś niezależna typowo agilitowa czy czekamy na ruch od GKSP.[/QUOTE]

z dyskusji można było wywnioskować że nowa podkomisja wystąpi z oficjalnym wnioskiem do ZG, z prośbą o udostępnienie części strony ZKWP do prowadzenia części agilitowej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...