Jump to content
Dogomania

Podkomisja Agility


LALUNA

Recommended Posts

[quote name='Zielsko']
Ja jeszcze jestem strasznie zmeczona po podrozy, ale zadowolona i mam nadzieje, ze spotkamy sie na spotkaniu w sprawie agility, ktore mysle odbedzie sie niedlugo w Lodzi gdyz konczy sie kadencja naszej Podkomisji i czas im podziekowac za wspaniala prace i wysilki czynione aby agility w Polsce sie rozwijalo.[/QUOTE]
To już 3 lata? Ale ten czas szybko leci. Czy to znaczy ze w Łodzi będa wybory do nowej podkomisji? Tak jak do Zarzadu oddziału co trzy lata?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba dać odpocząć Podkomisji po ciężkich 3 latach,wytężonej pracy.
Tym bardziej, że są w niej tacy, którzy przestali być „aktywni” w Agility, mają kilka psów z którymi czynnie biorą udział w zawodach,, pełnią jeszcze inne funkcje społeczne, mają obowiązki rodzinne itp. itd.
Trzeba zadbać o swoich ludzi.
Patiszon a czemu takie chyba?
Ja, taki "analfabeta internetowy" nie umiem znaleźć info o zebraniu, ale Ty jesteś bardziej kumata :) poszukaj jeszcze:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melisa']Trzeba dać odpocząć Podkomisji po ciężkich 3 latach,wytężonej pracy.
Tym bardziej, że są w niej tacy, którzy przestali być „aktywni” w Agility, mają kilka psów z którymi czynnie biorą udział w zawodach,, pełnią jeszcze inne funkcje społeczne, mają obowiązki rodzinne itp. itd.
[/QUOTE]

Hm, czegoś tu nie rozumiem - to mają być aktywni, czy mają nie być aktywni? Bo jak nie są aktywni - źle (co jest akurat logiczne), ale czynnie biorący udział w zawodach też źle?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
Publikuję komunikat w sprawie zebrania dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem agility w Polsce. Pozdrawiam!


[COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri]Wrocław, 2.12.2009[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri]Związek Kynologiczny w Polsce Główna Komisja Szkolenia Psów Podkomisja Agility [/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Calibri][CENTER][CENTER][COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri]Komunikat nr 6/2009 [/FONT][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri][/FONT][/FONT][/COLOR] [/CENTER][/CENTER]
[COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri][COLOR=black][FONT=Calibri]Wszystkich zainteresowanych rozwojem agility w Polsce zapraszam na zebranie 12.12.2009 o godzinie 12.00 w Łodzi. Zebranie odbędzie się w Drukarni Solariss, ul. Struga 63. Parking jest na terenie drukarni. Omówione zostaną sprawy związane z organizacją zawodów, regulaminów i rozwoju agility. Zebranie jest organizowane przez Podkomisję Agility. Obserwatorem z ramienia Głównej Komisji Szkolenia Psów będzie Przewodniczący GKSP Janusz Rurarz. Proszę o zadeklarowanie ewentualnej chęci przybycia na adres poczty elektronicznej [U][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/U], telefonicznie 0 601 75 88 44, 071 373 68 53 lub członkom Podkomisji Agility. Uprzejmie proszę oddziały ZKwP o wydelegowanie swoich przedstawicieli na koszt oddziałów. [/FONT][/COLOR]


Przewodniczący Podkomisji Agility
Leszek Kalisz

[/FONT][/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Calibri][FONT=Calibri][/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chciala podkreslic jak wazne jest to, zebysmy, jako aktywne srodowisko agility, pojawiali sie na tych spotkaniach. W koncu wszystkim z nas zalezy na tym, zeby ten sport rozwijal sie w Polsce i chcemy miec jak najwiecej mozliwosci uprawiania tego sportu na jak najwyzszym poziomie. Takie spotkanie jest w tej chwili jedyna mozliwoscia wyrazenia naszego zdania, poddania podkomisji pomyslow na dzialalnosc - ZROBMY COS RAZEM!

Link to comment
Share on other sites

Donosze uprzejmie, ze miejsce spotkania jest w chwili obecnej otoczone wykopami wodociagow miejskich i jest tam wjazd przez podest jakiegos rodzaju, takze uwazajcie przy wjezdzie, zeby sobie nie naruszyc podwozia.

Ponadto gdyby sie ktos z innego miasta wybieral pociagiem, to tam jest blisko Lodz Kaliska.

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym powiedziec, ze stala sie rzecz fenomenalna i przelomowa na dzisiejszym zebraniu - obecne byly 43 osoby z 15 roznych oddzialow Zwiazku Kynologicznego w Polsce:
- Kraków
- Katowice
- Zabrze
- Jelenia Góra
- Legnica
- Wroclaw
- Łódź
- Lublin
- Radom
- Płock
- Bydgoszcz
- Białystok
- Sopot
- Warszawa
- Białystok

(takze brakowalo chyba tylko 2 oddzialow, z ktorych zawodnicy startuja na zawodach agility)

Mysle, ze jest to niezwykle wazne, zeby WSZYSCY zainteresowani jezdzili na takie zebrania - pomagajmy tworzyc polskie agility!

Oby tak dalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Chcialabym powiedziec, ze stala sie rzecz fenomenalna i przelomowa na dzisiejszym zebraniu - obecne byly 43 osoby z 15 roznych oddzialow Zwiazku Kynologicznego w Polsce:
- Kraków
- Katowice
- Zabrze
- Jelenia Góra
- Legnica
- Wroclaw
- Łódź
- Lublin
- Radom
- Płock
- Bydgoszcz
- Białystok
- Sopot
- Warszawa
- Białystok

(takze brakowalo chyba tylko 2 oddzialow, z ktorych zawodnicy startuja na zawodach agility)

Mysle, ze jest to niezwykle wazne, zeby WSZYSCY zainteresowani jezdzili na takie zebrania - pomagajmy tworzyc polskie agility!

Oby tak dalej![/QUOTE]
z naszej "ekipy" nie było ludzi z oddziałów Rybnik i Chorzów

no i super ze było tyle ludzi, za rok może będzie jeszcze więcej, a drukarnia duża wiec nie bedzie problemu :p


ps Magda proszę o nazwisko tego sędziego :0

Link to comment
Share on other sites

Fakt takie spotkania są potrzebne i myślę, że wczorajsze było bardzo konstruktywne..
Dotarłam do domu dziś o 1,45...;-)
Po drodze myślałam (tak jakoś mam ;-) ) nad tym o czym rozmawialiśmy i piszę, póki pamiętam ;-):
[B]
Historia agility w Polsce [/B]
a. jeśliby organizatorzy zawodów przesłali info do Osoby (sorry, ale nie kojarzę kto się tego w końcu podjął) to by miała mniej do sprawdzania w archiwum Związku - ja swoje z 2007 mam...

b. dobrze by było pozbierać "rzeczy pisane" (sprawozdania, opinie, artykuły, itp) o zawodach w jednym wątku, miejscu (póki co na dogo)

c. można by podać w jednym miejscu linki do blogów/stron agilitowców o zawodach o psach- znam super blog Olgi i natknęłam się na kilka fajnych blogów szukając zdjęć...

d. kwartalnik, rocznik czy "cuś" - Zawody Agility -
wyniki, statystki (liczby psów, rasy, oddziały, kluby), czarno-białe ulotkowe wydawnictwo... No bo wychodzi na to, że jak się nie chwalimy to znaczy, że nas nie ma :(
Ilość w sztukach = zawodnicy + kluby+Oddziały + 20 szt zapasu ;-)
Póki co za 2009... Jak bym dostała od Organizatorów arkusze z Zawodów w excelu to bym się nimi pobawiła... Łącznie ze składem i wydrukiem...
Wiecie kilka zdań mnie wczoraj nazwijmy to politycznie "baaardzo zirytowało" ;-)

e. prośba do Naszych Fotografów....
Płytki ze zdjęciami z zawodów (oryginały) i ktoś kto by się podjął zgrać je wg zawodów... Aby było na zaś archiwum... Wiem to koszmarna robota - usiłuję zrobić porządek ze swoimi zdjęciami...

takie moje przemyślnie - jest to temat do dyskusji
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI'][B]
Historia agility w Polsce [/B]
a. jeśliby organizatorzy zawodów przesłali info do Osoby (sorry, ale nie kojarzę kto się tego w końcu podjął) to by miała mniej do sprawdzania w archiwum Związku - ja swoje z 2007 mam...

b. dobrze by było pozbierać "rzeczy pisane" (sprawozdania, opinie, artykuły, itp) o zawodach w jednym wątku, miejscu (póki co na dogo)

c. można by podać w jednym miejscu linki do blogów/stron agilitowców o zawodach o psach- znam super blog Olgi i natknęłam się na kilka fajnych blogów szukając zdjęć...

CHI[/QUOTE]

Hey

a może najpierw zrobić taka bazę on-line, w momencie kiedy stwierdzimy że na pewno jest już w 100% uzupełniona to wtedy można na papierze.

ja mogę podesłać wyniki z górnego śląska - dużo tego nie będzie:)

moim zdaniem należy najpierw stworzyć wspólnymi siłami listę imprez które się odbyły w Polsce, później według tej listy trzeba pozbierać od klubów - organizatorów dane, a na samym końcu dopiero udać się do archiwum w celu odnalezienia brakujących danych. nie ma sensu odrazu szukac danych w archiwum jeżeli większość z tego ktoś ma w domu.

Link to comment
Share on other sites

Ito
masz absolutną rację..
Lista zawodów oficjalnych jest [URL="http://www.dogomania.pl/threads/126410-Kalendarz-imprez-agility-2009"]tutaj[/URL] kwestia podlinkowania wyników... Laluna jakbyśmy Ci podrzucili to podlinkujesz?

Co do mojego pomysłu to przy robieniu zestawień łatwiej mi mieszać w excelu... a tych arkuszy wolałabym nie podlinkowywać (za dużo danych osobowych i psich ;)) tylko za Waszym pozwoleniem i zaufaniem wykorzystać w oryginalnych arkuszach zawodów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Ito
Co do mojego pomysłu to przy robieniu zestawień łatwiej mi mieszać w excelu... a tych arkuszy wolałabym nie podlinkowywać (za dużo danych osobowych i psich ;)) tylko za Waszym pozwoleniem i zaufaniem wykorzystać w oryginalnych arkuszach zawodów..[/QUOTE]


To jest bardzo zły pomysł, ja jako organizator nie mam prawa udostępniać żadnych danych osobowych osobom obcym nawet dla najszczytniejszej idei. Skoro sa osoby które nie płacą za zawody bo nie chcą aby ktoś znal ich numer konta:) to nie wyobrażam sobie co by mi zrobili jak bym gdzieś poza ZK rozsyłał ich dane:)


Ale myślę ze same wyniki z zawodów tez Ci wystarczą ( mogą być w Excelu )

No i myślę że nieoficjalne zawody też trzeba by było zewidencjonować, ale do tego już podkomisja raczej nie przyłoży ręki z wiadomych celów.

Link to comment
Share on other sites

Upss - masz rację ;(
to ewentualnie faktycznie wyniki w excelu (+ zestawienie ile psów jakich ras z jakich oddziałów - bez danych osobowych ;-)
(ewentualnie - no bo to na razie jest tylko luźna dyskusja = może większość zainteresowanych stwierdzi, że mój pomysł jest do bani)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...