Jump to content
Dogomania

Zorka


zorina

Recommended Posts

[quote name='zorina']My mieszkamy pod warszawą i znalazłam szkołę w Łosiu pod Piasecznem ale nie wiem ile kosztuje kurs i czy to dobra szkola.?[/QUOTE]

My mieszkamy koło Zielonej Góry. Nie znalazłam tu szkoły ale mam fajna dziewczyne ,która szkoli mi pieska i kompletuje przeszkody więc moze na wiosne ruszymy.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie spróbujesz, nie dowiesz się czy twój pies jest wystarczająco szybki ;) Cżęsto nie szybkośc, ale dokładnośc decyduje o lepszym wyniku!
Frisbee trochę bym się bała uprawiac z beauceronem, bo jest dużym psem, zbyt duże obciążenie dla stawów i kręgosłupa może się odbic na starośc, a bose są długowieczne więc lepiej o nie dbac :)
Agility polecam na Siekierkach w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Oj bardzo dziękuje za ta informacje o obciążeniach to zostaje agility , ale rozumiem że tak na spacerku może pobiegać za frisbee bo uwielbia to. Jak była szczeniakiem to miala operacje i druty w nodze bo miała złamana kość udową (upadek ze schodów). Ja mieszkam pod piasecznem , czy slyszalaś coś o agility w łosiu chyba nazywają sie RUSS.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, w Łosiu jest Russ. Trenowała u nich Lara :)
Wracając do frisbee ; Beid Astra Canina, ważący 50 kg, dobrze sobie radzi z deklem i to uwielbia. Jak widac, jak sie chce, to można :D Ale myślę, że przesadzac nie należy, zwłaszcza jeśli pies jest z temperamentem i nie patrzy gdzie i jak leci, bo na prawdę może się trwale uszkodzic :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...