Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

No...to jestem i napiszę tak....rano(moze w poludnie) będziemy wiedzieli dokladnie ile mamy pieniedzy..bo okazalo sie ze wlasnie dzis do domku pojedzie nasz ukochany czaruś (ktory jest u Morii)...zostalo nam z e zgromadzonych funduszy troszke pieniazkow (ponad 400 zl) i deklaracje na ok 200 zl...napisalam do wszystkich cioteczek deklarujacych prosbe o mozliwosc podzeilenia pozostalej kwoty miedzy Edusia i Swiata(tez slepaczke 16 letni- musi wyjsc JUZ ze schronu- inaczej bedzie uspiony)..jesli sie cioteczki zgodzą, to jednorazowo będzie mial Edus ponad 200 zl...nastepnie deklracje(jesli cioteczki przerzucą- trzy juz przerzucily, ale poniewaz Swiat nie mial deklaracji, oddalam je dla niego) teraz i świat i Edi maja po 45 zł deklaracji...kolejne zgody(jesli beda, a wierze, ze tak) postaram sie podzielic po rowno jakos(jesczze nie wiem jak ale chyba bede musial byc samozwancza ksiegowa i bede sama jakos to rozliczala- chyba ze widzicie inny pomysl)..ale moze jutro sie zastanowimuy, jak bedziemy wiedzialy ile mamy przrzuconych tych deklaracji....tak wiec trzymac kciukaski...zeby bylo jak najwiecej i SZUKAMY DALEJ KASKI..SZUKAMY!!!!!!!:):):)..ale na pierwszy miesiac to jzu chyba Edus ma- wiec trzebna go zabierac JUZ z tego schronu..zanim go stratuja czy zagryza..:(....reszte deklaracji znajdziemy- jestem tego pewna...jutro tzn dzis bedziemy chyba wszystko(wiekszosc) wiedziec..:):):)Edi..pakuj manatki chlopaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Zacytowałam samą siebie,bo może to umknęło uwadze.Idą mrozki,także jeżeli uważacie,że Eduś mógłby już przyjechać,to zapraszam:-)[/QUOTE]
No i juz mamy na pierwszy miesiac- wiec prosze pakowac Edusia do renatki....z watku czarusia Edus dostanie na pewno 220 zł:D:D do deklaracjio stalych ktore pojawily sie na watku , prosze dopisać agatka51- 5 zł(drugie 5 dla Swiata), Eski- 10 zł (druga dyszka dla Swiata) oraz margoth137-5 zł (druga piątka dla Swiata)..mamy więc dodatkowe 20 zł deklaracjio stalych i jedna jednorazowa deklaracje (oprocz tych 220 zl) 50 zł ....Poniewaz pieniazki trzeba juz zbierac a ja mam wiekszosc z nich juzn u siebie- decyducjcie- kto chce sie zając..moge zbierac dlaje jesli trzeba(ale nie musze oczywiscie), jesli ktos jest chetny- p[rzeleje wszystko co bede otrzymywala na konto, po podzieleniu:):)TO keidy Edus pojedzie do renatki??UWAZAM, ZE NIE MA NA CO CZEKAC..bedziemy miec miesiac na szukanie kolejnych deklaracji-i znajdziemy...no a swoja drogą SYla proponowala bazarek....ja nie umiem..ale moze ktos umie sie tym zając??kazda zlotowka jest potrzebna dla Edunia....
RAZ JESZCZE NA KONIEC ZAPYTAM- KIEDY EDI MOZE JECHAC?????

Link to comment
Share on other sites

tylko jest problem, wczoraj miałam tel ze schronu że niezgadzają sie zeby jakikolwiek pies trafił do hoteliku albo płatnego DT, zgadzaja sie tylko na darmowy DT.
i nie wiem co teraz zrobić i jak, nie moge ich oszukać ze jedzie do DS bo każdy może wejść na dogo i przeczytac watek Ediego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']tylko jest problem, wczoraj miałam tel ze schronu że niezgadzają sie zeby jakikolwiek pies trafił do hoteliku albo płatnego DT, zgadzaja sie tylko na darmowy DT.
i nie wiem co teraz zrobić i jak, nie moge ich oszukać ze jedzie do DS bo każdy może wejść na dogo i przeczytac watek Ediego :([/QUOTE]
Że tak powiem,a czemu sie nie zgadzają? Bo co?
Tak czy siak decydujcie co robimy,bo psiaków w potrzebie jest sporo.Na razie każdemu co pisze,albo dzwoni odmawiam.Jeżeli Eduś nie będzie mógł do mnie przyjechać,to dajcie znać

Link to comment
Share on other sites

Co?????????????????jak to??No to powiemy im ze ejst darmowy DT...kto musi wiedziec ze jest to jest platny DT???TO chyba nie ma znaczenia??a jesli nie- to prosze- podaj mu nuer do tego schroniska- ja zadzwonie i powiem jak sie sprawy maja..to jakas paranoja chyba....przeciez Renia jako Dom tymczasowy jakoś podpisze potrzebne papiery..prawda??Nie wyobrazam sobie nawet zeby to nie przeszlo...:(..to jest jedyna i niepowtarzalan wg mnie okazja....jesli teraz sie nie uda..to nie wiem kiedy nastepny raz ....a od razu prosze reniu- jesli nie da rady zalatwic Edusiowu Twojego miejksca- nie oddawaj nikom,u- ja natychmiast znajde innego psa ktorego Tobie powierze pod opieke....mam jednak nadzieje, ze sie uda....prosze- podaj numer tego schronu...

Link to comment
Share on other sites

NO I CO?????????????????????????????DLACZEGO ANIU SIE NIE ODZYWASZ????ja JESTEM LEDWO CIEPLA....PRZYLATUJE DO KOMPA NA CHWILKĘ..Z DOSKOKU TYLKO PO TO ZEBY COS PRZECZYTAC I 'ZADZIALAC" ALE DOMYSLAM SIE ZE NA DZIALNEIE DZIS TO JUZ NEISTEY BEDZIE ZA P[ÓŹNO....:(:(NIE MOZEMY TEGO TAK ZOSTAWIC....Edunio nie ma czasu..i ja kompletnie nie rozumiem postawy schronu..ślepy pies w gronie 180 psow na wspolnym wybiegu...zimą..pewnie na ziemi....NIEEEEEEEEEEE....to nie na moje zdrowie...:(

Link to comment
Share on other sites

Nie...ja nic nie wiem..ale dostalam takiego nerwa, ze sie powstrzymalam zeby nie napisac czegos przykrego i nie dostac bana:(....JESTEM ZLA, WSCIEKLA, OBURZONA.....pol nocy siedze na dogo..zajarana na maxa...szukam pieniazkow...Cudna Renia proponuje domek...naparwde super domek, ktory znam bardzo dobrze i nawett mi sie nie marzyl....a ANia napisala sucha info i znika z wątku....i to jaka info...NO KURRR...TAK SIE NIE ROBI....ja tu dzis zwlaszcza resztkami sil (bo zlapala mnie straszna migrena)..czolgam sie do kompa ledwo zywa, zeby zobaczyc na jakim etapie jest organizacja wyjazdu..mase ciotek sie zaangazowalao....i co???nie...jesli nic z tego nie wyjdzie..to ja normalnie robie przerwe na dogo....ZNAJDE OCZYWISCIE DO RENI PSA NA "WCZORAJ NAWET"..pieniązki z Edusia tez beda jak znalazl..ale jak pomysle o NIm to mi serce pęka..:(...chce mi sie przeklinac i wyc....a jeszcze weszlam na watek pieskow ktore odeszly w tym roku i pzreczytalam o suni martwej pod schroniskiem- i juz mam dosc wszystkiego......teraz to bym rozwalila najchetniek kompa:(:(:(:(wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...