Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

[quote name='ana666']
co do hoteliku ja nie szukam, bo nie chce żeby edi trafił do obcej osoby gdzieś daleko i gdzie jest dużo psów, jak zwolni sie miejsce w którymś z DT które znam i bedzą go chcieli to go tam dam.[/QUOTE]
O widzę,że moja oferta pewnie się nie spodoba.Czekam w takim razie na jakąś odpowiedź.Mam miejsce na małego psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bierzcie bez namysłu i z pocałowaniem ręki.Edi nie mógłby lepiej trafić.Gwarantuję.Renata5 , myślałam o Edim dla siebie, bo ujął moje serce, ale dopiero za jakiś czas.Na razie mam zawirowania życiowe i czekam, aż miną.Fajnie Renatko, że jesteś a do transpotru mogę się dołożyć.Aniu co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']renatko widziałam na watkach jak psy u Ciebie maja i bardzo bym chciała zeby do Ciebie trafił, takich domów jest mało.
już wysłałam pw z zapytaniem o koszty i transport.Kurcze aż sie popłakałam ze szczęścia.[/QUOTE]
Ponieważ nie mam nic do ukrycia więc piszę tu na wątku,a nie na pw;)
Tak jak pisałam,moge wziąc Edusia na hotelik domowy.Od stycznia będę zarejestrowana,więc jakbyście chciały fakturkę,to dopiero wtedy.Mam swoich 5 adoptowanych psiaczków,oprócz Rambusia,wszystkie to starowinki,dlatego mogę dac tylko dt płatny.Koszt całego pobytu 300zł.Niestety transportem nie dysponuję:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Dziewczyny bierzcie bez namysłu i z pocałowaniem ręki.Edi nie mógłby lepiej trafić.Gwarantuję.Renata5 , myślałam o Edim dla siebie, bo ujął moje serce, ale dopiero za jakiś czas.Na razie mam zawirowania życiowe i czekam, aż miną.Fajnie Renatko, że jesteś a do transpotru mogę się dołożyć.Aniu co Ty na to?[/QUOTE]

witam na watku i bardzo dziekuje za wsparcie oraz miłe słowa. Dopiero wczoraj rozmawiałyśsmy o tym że gdyby nie twoja sytuacja trafiłby do Ciebie a tu Renatka spadła nam z nieba :)
Bede jutro trzymać kciuki bardzo mocno.

czekam za odp.renaty, mam znajomą która zawiozłaby edusia za zwrotem kosztów paliwa ale nie wiem czy przed świetami znajdzie czas....
mam nadzieje ze cos by sie znalazło tak zeby edi miał prezent na swieta w postaci domku u Renaty :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że Rodzynek traifł do rodzinki PRusaka i ma za kolegę Prosiaczka.Nie umiem po tych zmianach trafić na wątek Rodzynka.Wiem z wątku Azylu pod Psim Aniołem.Trzeba spraszać tutaj cioteczki i zacząć zbierać deklaracje na Ediego.Kurcze....czasu mało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Wiem, że Rodzynek traifł do rodzinki PRusaka i ma za kolegę Prosiaczka.Nie umiem po tych zmianach trafić na wątek Rodzynka.Wiem z wątku Azylu pod Psim Aniołem.Trzeba spraszać tutaj cioteczki i zacząć zbierać deklaracje na Ediego.Kurcze....czasu mało.[/QUOTE]
Proszę,oto wątek Rodzynka
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/141581-Ratlerek-u-Renaty5-pilnie-szuka-DS-pomocy-w-ogA-oszeniach-i-12-zA-na-allegro-Wwa/page24[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Jeżeli Wam pasuje to mogę wziąć Edusia na domowy hotelik.Właśnie wyadoptowałam jednego psiaczka,więc mam miejsce.Dreptałby sobie z niewidomym Antosiem po domku[/QUOTE]
O Jezuuuuuuuuuuuuuuu..zaraz zemdleję....to juz druga taka radosna nowina dzisiaj..RENIU...POWIEDZ ZE JA NIE SNIE...NO PROSZE POWIEDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Wielka szkoda..takie domki jak Twoj to Noebo- zwlaszcza dla takich slepaczkow biednych...:(:(..ale moż e jednak Ci sie przyśni jakiś maleńki kącik dla Edusia....byloby najcudowniej na świecie....:)[/QUOTE]
a ze az sobie zacytuje siebie....:):)Nie moge jeszcze uwierzyc(a dogo wlasnie siada na maxa- super ulepszenie mamy)....potrzebne sa wiec deklaracje stale..ja poki co nie mam juz mozliwosci...(KURR...WLASNIE REKLAMUJĄ FAKTY I COS USLYSZLAAM O PRACOWNIKACH SCHRONISK JAK TRAKTUJA PSY...JUZ MI SLABO:()mogę na dobry początek zadeklarowac 5 zł..ale obiecuje zwołac tu Anioły....znam ich duuuużo:D:D..będzie dobrze..tylko kazda z nas musi na CITO szukac kaski...i znajdziemy ja na bank:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Okropność to Dogo, coś mi się znowu z nim dzieje.Aniu nie rezygnuj.Też znam troszkę osób.Można spróbować chociaż.Co do kosztów leczenia to chyba, oprócz ślepoty nic Ediemu nie dolega, chyba, że się mylę.To szansa dla niego na lepsze życie i bez zagrożenia zagryzienia.Podaj mi na PW albo maila dane tej znajomej, kóra mogłaby zrobić bazarek albo sama ją zapytaj i daj mi znać.Nie takie beznadziejne przypadki widziałam tu już, jakoś wierzę, że będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Okropność to Dogo, coś mi się znowu z nim dzieje.Aniu nie rezygnuj.Też znam troszkę osób.Można spróbować chociaż.Co do kosztów leczenia to chyba, oprócz ślepoty nic Ediemu nie dolega, chyba, że się mylę.To szansa dla niego na lepsze życie i bez zagrożenia zagryzienia.Podaj mi na PW albo maila dane tej znajomej, kóra mogłaby zrobić bazarek albo sama ją zapytaj i daj mi znać.Nie takie beznadziejne przypadki widziałam tu już, jakoś wierzę, że będzie ok.[/QUOTE]Nawet nie myslimy o rezygnacji..DOMKU RENATY TO JA Z RĄK NIE WYPUSZCZE ZEBYM MIAL NIE SPAC I NIE JEŚC....!!PIENIADZE ZNAJDZIEMY...NIE MA SZANS NA INNA OPCJĘ...ANIU..PRZECIEZ MNIE ZNASZ:):) TY WIESZ ZE DAMY RADE..TAK JAK U KUBUSIA:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...