Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

trzymamy kciuki

Można puścić:))

Wizytę p/a przeprowadziła alma 951 za co z całego serca dziekuje.:)

Miska to sunia niepełnosprawna,poruszająca się na wózku:( i były obawy jak P.Daria daje sobie rade.A daje swietnie.

Na dzień dobry alma była obszczeka przez psy,bo w domu jest jeszcze jeden w typie ratlerka. Zostaly przekupione ciasteczkami wątrobowymi i wszystko było ok. 

Domek marzenie.Miska zaopiekowana i szczęśliwa Wesoły, radosny pies").Czyli nic się nie zmieniło u Joli tez taka była.,P,Daria nawet pampersa zdjęła,żeby pokazać,ze pupa nie jest odparzona:))

P.Dario serdecznie dziękujemy za adopcje i życzymy wielu szczęśliwych lat,

Może jeszcze cos od siebie napisze alma,jak wejdzie na dogo,a do jolantinki uśmiechnę się o wstawienie zdjęć.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
                                                                Alez cudna Misia
                                                     i cudna Pancia
                                   Stokroc Zyczymy Najpiekniejszeo Najlepsiytkiego
                                      
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

bardzo sie wzruszylam patrzac na te fotki i relacje...naprawde super adopcja a Misia taka szczesliwa!:)

Ja też się wzruszyłam.

Gdy przeczytałam,że Misia jest niepełnosprawna a jeszcze nie widziałam zdjęć, pomyślałam,że ja chyba nie byłabym w stanie adoptować takiego pieska. I co ujrzałam na zdjęciach - nie cierpienie, tylko radosną psinę wpatrzoną w swoją panią jak w obrazek :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...