Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

3 godziny temu, Murka napisał:

Mam tylko wpłatę 36 zł od Iwony K.

mari zawsze wcześniej prosi mnie o fakturę, tylko ja nie wiem na jaką sumę wystawić, czy na całość czy na część.

Miejmy nadzieje, ze u mari wszystko ok i że lada dzień odezwie się na wątku Argulka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2017 o 20:36, AgusiaP napisał:

Miejmy nadzieje, ze u mari wszystko ok i że lada dzień odezwie się na wątku Argulka.

oj, nie bardzo ok, ale obiecuję, że w poniedziałek wezmę z banku wyciągi i podam wpłaty wszystkie, zrobię przelewy.

Jeśli chodzi o fakturę - to tylko na koszty, za które ja robię przelew z konta stowarzyszenia, jeśli coś jest płacone bezpośrednio na konto hoteliku - dla SHA nie trzeba na to faktury :)

Jeszcze raz przepraszam za nieobecność, trochę się życie na mnie uwzięło, ale powoli się zbieram.

Pozdrawiam as gorąco!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2017 o 08:16, mari23 napisał:

Jeśli chodzi o fakturę - to tylko na koszty, za które ja robię przelew z konta stowarzyszenia, jeśli coś jest płacone bezpośrednio na konto hoteliku - dla SHA nie trzeba na to faktury :)

Nie bardzo rozumiem... to na jaką sumę wystawić rachunek? Czy nie trzeba rachunku?

 

Argo już zdrowy, po kaszlu nie ma śladu. W dodatku jego nowa koleżanka rozruszała go i ganiają po ogrodzie aż miło popatrzeć:)

Musiałam dokupić jeszcze jedno opakowanie Unidoxu dla Argo, koszt 8,50 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/10c22b9552fbeec4

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2017 o 00:08, Murka napisał:

Nie bardzo rozumiem... to na jaką sumę wystawić rachunek? Czy nie trzeba rachunku?

 

Argo już zdrowy, po kaszlu nie ma śladu. W dodatku jego nowa koleżanka rozruszała go i ganiają po ogrodzie aż miło popatrzeć:)

Musiałam dokupić jeszcze jedno opakowanie Unidoxu dla Argo, koszt 8,50 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/10c22b9552fbeec4

 

rachunek potrzebny tylko na tyle, ile ja mam przelać, jeśli np. coś wpłynęło bezpośrednio na konto hoteliku    od darczyńców, to oni płacą czyli ja rachunku nie potrzebuję. Dla Stowarzyszenia rachunek na taka kwotę, jaką mam zapłacić przelewem z konta.

Podam wpłaty i wydatki:

40,- zachary (04.08.)

60,- AgusiaP (08.08.)

50,- Marta Anna M. (31.08.)

40,- ranias (04.09.)

50,- Aimez_moi (04.09.)

40,- zachary (04.09.)

40,- Marek M. (04.09.)

10,- Dorota1 (06.09.)

50,- mtf zalesie (11.09.)

60,- Mariusz PP (18.09.)

56,- Ladymonia0610 (19.09.)

40,- ranias (02.10.)

50,- Marta Anna M. (02.10.)

10,- Dorota1 (04.10.)

50,- Aimez_moi (04.10.)

50,- mtf zalesie (09.10.)

40,- zachary (13.10.)

120,- AgusiaP (25.10.)

33,- Ladymonia0610 (25.10.)

20,- ranias (03.11.)

10,- Dorota1 (03.11.)

40,- Marek M. (03.11.)

40,- Ladymonia0610 (03.11.)

50,- Aimez_moi (06.11.)

25,- ranias (07.11.)

20,- zachary (09.11.)

50,- mtf zalesie (10.11.)

WYDATKI:

 

528,80 przel. 07.08. hotelik u Murki-za Argo

393,- przel. 04.10. Gabinet Vita-Wet Zamość za Marcelka

399,- przel. 16.11. Gabinet Vita-Wet Zamość - za Marcelka

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem jak na koncie Stowarzyszenia, u mnie dług uregulowany:)

 

Bierzące rozliczenie:

Stan konta na 3 listopad wynosił -1011,80 zł

-360 zł hotelowanie 04.11-03.12

-8,50 zł Unidox

+50 zł Iwona K.

+1011,80 zł Stowarzyszenie Help Animals

Stan konta na dzień 3 grudzień wynosi -318,50 zł.

 

Czy wystawiać od razu rachunek?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mogę :)
Najlepiej podaj mi link do swojego ogłoszenia, żeby móc wybrac inne zdjęcia niż Twoje i trochę powzorować się na Twoim opisie.

super :) dziękuję

tekst jakiś nowy jakbyś mogła wymyślić bo ten mój to :( nie umiem pisać tekstów

https://www.olx.pl/oferta/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-prawdziwy-dom-CID103-IDlJgBC.html

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, ranias napisał:

Tak, wątek z wolna zamiera...Arguś nadal potrzebuje naszej pomocy.

ja jestem stosunkowo od niedawna na jego watku w sumie to przyczlapalam za Toba :) nawet nie znam historii Argo... ale przesledze watek od poczatku szkoda tylko ze po tych rewolucjach na dogo poznikaly stare zdjecia

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ponawiam moje zapytanie z kiedyś ( chyba z lipca) do kogo jest telefon w ogłoszeniach?

na olx jest zapytanie

"Witam, czy psiak mógłby mieszkac na dworze? Szukamy Towarzysza zabaw dla naszego psa:)"

 

zawsze przekierowuję takie osoby do kontaktu telefonicznego tzn do kogo? 
kto jest "odpowiedzialny" za Argo
żyje sobie u Murki jest mu dobrze deklaracje ma może nie trzeba mu szukać domu? a tak w ogóle to poza moim ogłoszeniem na olx ktoś go ogłasza??
 
P.S. skończyło się 24 wyróżnienie może ktoś coś?
Link to comment
Share on other sites

Tianku, trzeba zapytać Murke o to, czy Argo nadaje się na kumpla do zabaw?... Może on już jest na etapie innych potrzeb życiowych a zabawa to marginalne zajęcie Argo... Piszę tak, bo on już ma swoje lata...Ja na niego płacę już 7 lat a jak trafił do hoteliku to nie był młodzieniaszkiem.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie ma chętnego to tel. może być mój: 503683050.

Bardzo bym chciała, żeby Argo znalazł dom. On ma już swoje lata, ale pobawić się lubi, głównie jego zabawy z psami polegają na gonitwach. Tylko nie z każdym psem dokazuje. Lubi spokojne, nienachalne towarzystwo. 

Nie wiem jak zapatrujecie się na to, aby Argo mieszkal na zewnątrz, wg mnie dobrze by było, gdyby choć miał wstęp do domu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Ladymonia powiedziała że teoretycznie to ona jest odpowiedzialna za adopcję więc wczoraj zmieniłam telefon na jej (tamtem był chyba Marinki jak mi powiedziała ale jej już tu nie ma:(   w razie jakby był telefon to Murko pewnie i tak będzie przekierowanie do Ciebie 

Dobrze to ruszę po nowym roku mocno z ogłoszeniami jakby ktoś pomógł z tekstem to byłabym wdzięczna 

 

a tamtem domek to zapytanie na olx to odpada... weszłam na ogłoszenia tej Pani i jedno z ogłoszeń jest "oddam psa" pewnie tego towarzysza Argo podobno ucieka z podwórka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.12.2017 o 07:57, Tianku napisał:

Rozmawiałam wczoraj z Ladymonia powiedziała że teoretycznie to ona jest odpowiedzialna za adopcję więc wczoraj zmieniłam telefon na jej (tamtem był chyba Marinki jak mi powiedziała ale jej już tu nie ma:(   w razie jakby był telefon to Murko pewnie i tak będzie przekierowanie do Ciebie 

Dobrze to ruszę po nowym roku mocno z ogłoszeniami jakby ktoś pomógł z tekstem to byłabym wdzięczna 

 

a tamtem domek to zapytanie na olx to odpada... weszłam na ogłoszenia tej Pani i jedno z ogłoszeń jest "oddam psa" pewnie tego towarzysza Argo podobno ucieka z podwórka...

Marinki już tu nie ma??? :( :( :(

Kochane, przepraszam Was za nieobecność, ostatnie tygodnie, w tym święta całe  spędziłam przy umierającym Tacie, odszedł 29 grudnia.

Powoli powracam do życia, w poniedziałek wezmę z banku wyciągi, uzupełnię wpłaty i zrobię rozliczenie.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...