Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='kinga_kinga7']Niestety z budami już nie aktualne,okazało się,że Pani chciała pieniążki za budy[/QUOTE]

Rozumiem, szkoda.
Może wpisz w tytuł 320 psów-Biała Podlaska, może przyciągnie to ludzi z okolicy.
Ja widziałam chyba ze dwie osoby z Białej na dogomanii, ale przez przeszło dwa lata, to mi umknęło, kto, gdzie i kiedy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Jak widzę w galerii; Nowa sunia Jamnika w schronie ??[URL]http://www.bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-kategoria-psy-strona-0.html[/URL]
Może jamnikomaniaczki pomogą w ogłoszeniach i nie tylko?Jest gdzieś strona jamników w potrzebie ?? !! Niestelizowana ,jeszcze nieszczepiona,oj jamnikowe dziewczyny pasowało by pomóc!!:oops:[IMG]http://www.bialapodlaska.schronisko.net/images/adopcja/3/normal/43068.jpg[/IMG][/QUOTE]
W moim podpisie linki do jamników, mikropiesków i kudłaczy, wklejajcie co macie.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

No ale przecież była oferowana konkretna pomoc - ja na początku pisałam , że chętnie będę robić ogłoszenia.
No tylko oczywiście do tego potrzebne byłyby zdjęcia i to liczne, nie tylko za kratami schroniska, najlepiej w plenerze. No i ktoś musiałby tam tak co tydzień bywać, żeby sprawdzać co i jak. Pisałam nawet o innych schroniskach i ich wątkach.
Pisałam też o tym żeby zapoznać miłośników psów w Białej, na pewno tacy są. Podawałam konkretne propozycje..
Dopóki tego nie ma to nasza pomoc będzie się ograniczała do klepania w klawiaturę, no bo co innego można zrobić. Ja mam ponad 100 km do Białej P. na pewno nie będę jeździć :(

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że nie ma, dlatego pisałam żeby takich ludzi poszukać :)
Przecież można powywieszać ogłoszenia, że potrzebni są wolontariusze o schroniska i poprosić miłośników psów o kontakt podając do siebie namiar. No coś robić trzeba, bo inaczej to nie bardzo ja widzę sens jakiś w podrzucaniu wątku.
Takie moje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Wiem, że nie ma, dlatego pisałam żeby takich ludzi poszukać :)
Przecież można powywieszać ogłoszenia, że potrzebni są wolontariusze o schroniska i poprosić miłośników psów o kontakt podając do siebie namiar. No coś robić trzeba, bo inaczej to nie bardzo ja widzę sens jakiś w podrzucaniu wątku.
Takie moje zdanie :)[/QUOTE]

A to bardzo fajnie, że wyraziłaś Swoje zdanie. Bo ja o tym nie pomyślałam:) Ja będę w Białej w ten weekend, to porozwieszam. Poproszę rodzinke, żeby podrzuciła znajomym nauczycielom i dzieciakom do zawieszenia w szkole:)
Kinga_kinga7 może dawać na Ciebie namiar (bo w sumie jak nie, to do kogo?;)

Link to comment
Share on other sites

Elmira - to dlatego, że sama nie wiedziałam, że tak dużo psiarzy jest w miastach, nawet małych. Tylko każdy siedzi sam, bo nie wie o innych :)
Ja w sumie wiele razy przypadkowo się dowiedziałam o różnych ludziach w moim miasteczku, z jedną dziewczyną nawet przez jakiś czas działałyśmy wspólnie, ale potem ona zajęła się studiami.
Ale gdyby było schronisko u nas to nie wahałabym się i skrzyknęła ludziska. Ech, jak ja bym chciała żeby u nas było. Niestety, miasto nie wyraża chęci mimo petycji :(

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę tak, że teraz to najważniejsze to zdobyć trochę info o psiakach, narazie tych co są na stronie schroniska, bo mają już zdjęcia, i coś tam o nich trochę pisze.
Wizyty przedadopcyjne to też nie problem bo i tak robią jej osoby z danej miejscowości.

Tylko rzecz w tym że na kogo podawać kontakt w ogłoszeniach, bo jak na samo schronisko to ani się nic nie dowiemy jaki dom, jak z adopcją, o wizytach nie wspomnę bo wątpie żeby ktoś ze schroniska takie coś robił i w ogóle. Czyli to będzie takie wszystko bez kontroli i z niewiadomymi efektami.
A tak jakby to było tak jak w innych schroniskach na wolontariusza czy osobę która ma jakiś bezpośredni kontakt z psiakami to by było lepiej. Ale potrzeba informacji o psach. Bo ciężko domki znajdywać czy z kimś o psiaku jakimś rozmawiać jak niewiele o nim wiadomo. A domek wybadać i sprawdzić to już można z pomocą innych osób.

Link to comment
Share on other sites

Ja do tego dołacze że myśle ,że na początku warto bybłoby wyszukać i ogłosić na wszystkich stronach-może to coś da!takie pieski jak;
sunie sterylizwane,psy/suki sterylizowane mieszańce ras ładne ,psy w typie ras(ale tylko steryliz!) i Szczeniaczki przybyłe do schronu-ogólnie te psiaki muszą być niedawno dodane do galerii ,zeby ich foty były aktualne.Gdyby pare tych psów znalazło domy-to może byłby trochę rozglłos o tym schronisku,może wtedy zgłosi się ktos do pomocy,bo za długo dumać ,to nie ma co!Psiaki ciągle pewnie potrzebują pomocy.. Wirtualnie to możemy pomóc tylko np.przez ogłoszenia! Może można by podawać też kontakt na schronisku,ale to zależy od tego czy kierownik jest fajny i czy on naprawde też chce by psy znalzły fajne domy.Tyle z moich dumań
Aha i widziałam na stronie jeszcze rasowe psy np.bernardynkę i szczeniaka stafika lub amstafa,na jakie wątki je wstwaić,gdzie jest zbiór wszystkich np.bernardynów w potrzebie?Bo nie mogę znależć..może kotś im pomoże..:)

Link to comment
Share on other sites

No tak, tylko np. niewykastrowany bernardyn czy amstaf wydany przez schron może pójść do pseudo i nawet nie będziemy wiedzieć, że się przysłużyliśmy.. :(
Tam MUSZĄ być jacyś wolontariusze, których mozna podawać. I o tyle dobrze, że jak mówi Kinga kierownik jest przychylny odwiedzinom i pomocy - to należy wykorzystać!
Ale gdzieś mi się obiło o oczy, że tam są jacyś, przecież Kluska czy inne psiaki są na DT, więc ktoś jest - tak, czy źle myślę?

Link to comment
Share on other sites

Kinga - czy możesz podejść do tej dziewczyny i nawiązać z nią współpracę? Możesz też zapytać kierownika o wolontariat, i poprosić by zapoznał Cię z innymi pomagającymi - przecież on wie najlepiej.
Na stronie schroniska widziałam też różne ogłoszenia - m.in jakiś chłopak Arek znalazł psiaka i trzyma go w domu, porobił mu ogłoszenia - można z nim też nawiązać kontakt, może będzie chciał pomagać, choćby fotografując psiaki co tydzień.
Kinga, w tym momencie to Ty musisz działać, bo jako jedyna tam chyba masz kontakt z dogomanią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...