Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Jeszcze kilka linków, które uważam że warto odwiedzić:
[URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/"][FONT=Arial][SIZE=2]http://www.dogs.gd.pl/kliker/[/SIZE][/FONT][/URL] ogólnie o metodzie klikerowej
[url]http://rancho-stokrotka.com/pl_clicker.html[/url] o metodzie klikerowej, a także wiele filmików pokazujących efekty pozytywnego wzmacniania zachowań. Rancho Stokrotka prowadzi także warsztaty: "Najpierw wytresuj kurczaka", które gorąco polecam, sama w nich uczestniczyłam, jest to śwetna okazja aby wyćwiczyć refleks, który jest tak ważny w tej metodzie oraz poszerzyc wiedze teoretyczną o metodzie klikerowej. [url]http://www.youtube.com/user/Mahtaliele[/url] a tu ja z moją kurką o imieniu Tweety :D
[URL="http://www.amichien.pl/"]www.amichien.pl[/URL] tutaj znbajduje się wiele ciekawych artykułów i informacji o różnych szkoleniach

A tu lista książek które osobiście polecam i uważam że moga one pomóc w zrozumieniu zachowań psów które szkolimy:
"Tajemnice psiego umysłu" Stanley Coren
"Sygnały uspakajające" Turid Rugaas
"Najpierw wytresuj kurczaka" Karen Pryor [url]http://books.google.pl/books?id=4VE-8VAyS5AC&dq=don%27t+shoot+the+dog+karen&printsec=frontcover&source=bn&hl=pl&ei=fRAJS-v7DY79_Ablz63PBA&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=4&ved=0CCUQ6AEwAw#v=onepage&q=&f=false[/url] link do książki w wersji anglojęzycznej, którą uważam że lepiej się czyta
"Strachopies" Grzegorz Firlit (tu znajduja się także świetne przepisy na psie ciasteczka:) )
"Dominacja u psów. Prawda czy mit?" Barry Eaton

Jeżeli ktos by chciał, chętnie pożyczę ktorąś z tych książek do przeczytania:)

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj niestety nie dam rady przyjść w sobote także, pracuje i z nikim nie mogłam się zamienić... Na akcji w Silesi w niedziele będę na pewno. A od przyszłego tygodnia będę zawsze we wtorki i w 3 soboty każdego miesiąca, bo jeden weekend zawsze pracuje. Więc może w sobotę ktoś wyprowadzi za mnie Hektorka? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']witam
to ja co nie wyprowadzam ''na stałe'' żadnego psa jedynie ''z doskoku ''[/QUOTE]

Ja przepraszam, że nie pojawiam się w schronie, ale teraz mam pracę dorywczą, narazie do początku grudnia. Od początku grudnia będę już jeździć :) i też chyba będę wyprowadzać z doskoku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']Ach, mam jeszcze jedno pytanie, z jakiej szkoły jest nasza Pani szkoleniowiec?

I jeszcze jedną propozycję: Może w jakiś chłodniejszy wieczór usiądziemy przy kawie / herbacie i się zapoznamy? Bo czasami chcę coś o kimś / do kogoś powiedzieć, a nie mam pojęcia jak. I później jest: "Ty szkolisz no tego, jak mu tam, Rexa, nie Maxa, a na forum to ja czytałam jak Ty tam pisałaś publikacja, tak?"[/QUOTE]

publikacjo, a może da się tu założyć dział gdzie umieścimy np. nasze zdjęcia i się pod nimi podpiszemy? mam wątpliwości co do tego kto przyjdzie na takie spotkanie/ będzie miał czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, żeby je zorganizować podczas szkolenia - był taki pomysł na samym początku. Pół godziny w sobotę można poświęcić - zwłaszcza, że wolontariat zawsze kończy się wcześniej, niż to zaplanowane - ze względu na zmęczenie psiaków i opiekunów.

Poza tym nie wszyscy tutaj jeszcze weszli... Też nie wiem dlaczego - jest nas ze 20 osób, a odzywa się połowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='publikacja']Myślę, żeby je zorganizować podczas szkolenia - był taki pomysł na samym początku. Pół godziny w sobotę można poświęcić - zwłaszcza, że wolontariat zawsze kończy się wcześniej, niż to zaplanowane - ze względu na zmęczenie psiaków i opiekunów.

[B]Poza tym nie wszyscy tutaj jeszcze weszli... Też nie wiem dlaczego - jest nas ze 20 osób, a odzywa się połowa.[/B][/QUOTE]

Właśnie też tego nie rozumiem... to znacznie utrudnia pracę...

Tak samo do dziś nie dostałam namiarów na każdego od amikat :( tak bym miała chociaż maila do każdego to zachęciłabym do logowania się na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie dostaje żadnych maili, chyba nie jestem w bazie:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest mój mail. A założenie tematu z naszymi zdjęciami myślę że będzie dobrym pomysłem:) każdy by mógł tam krótko napisać coś o sobie, o tym jakie ma doświadczenie związane z psami, jakiego ma psa itd. Możemy także zostać kiedyś po tym jak już zaprowadzimy psy do boksów:) ja jestem za, więc tylko pozostaje ustalić termin i powiadomić każdego:)

Mam już zdjecia Hektora, ale nie moge założyć mu wątku... :( wyświetla się pusta strona... To pewnie przez te zmiany na Dogo, moze za pare godzin będzie się dało coś zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mahtalie-zuzia']Ja nie dostaje żadnych maili, chyba nie jestem w bazie:) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest mój mail. A założenie tematu z naszymi zdjęciami myślę że będzie dobrym pomysłem:) każdy by mógł tam krótko napisać coś o sobie, o tym jakie ma doświadczenie związane z psami, jakiego ma psa itd. Możemy także zostać kiedyś po tym jak już zaprowadzimy psy do boksów:) ja jestem za, więc tylko pozostaje ustalić termin i powiadomić każdego:)

Mam już zdjecia Hektora, ale nie moge założyć mu wątku... :( wyświetla się pusta strona... To pewnie przez te zmiany na Dogo, moze za pare godzin będzie się dało coś zrobić.[/QUOTE]

Dzięki ;)

Słuchajcie, wpiszcie mi tu swoje maile wszyscy, albo na Pw.

Od grudnia postaram się być na bieżąco w schronie to myślę, że system z mailami ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...