Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Szczerze powiem, że nie wiem. Dla mnie to takie dość oczywiste, że po to je szkolimy, by szkolić następnych - wiadomo, że nie oddamy do adopcji psiaków, które są nieposłuszne, bo zwrot pewny... Ale dlaczego nie szukać już domków, jak się jakiś znajdzie to zawsze może poczekać tydzień lub dwa by "dokończyć" szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

Wątek Lusi na 1 stronie nie działa, więc podaję jeszcze raz:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173768-Lusia-puchata-A-ONka-domku-wyglAE-da?p=13515655#post13515655[/url]

Ponieważ Nusia jest apatyczna dostała się w moje ręce, żeby ją rozruszać ]:->.
Założę jej watek z metamorfozą, nie poznacie jej!
Z resztą Foksi też się ma czym pochwalić!
Nusia ma guzy na sutkach, większe i mniejsze, nie jestem w stanie zidentyfikować co to :(
Ma tez zaczerwienione ,ślepka.

Link to comment
Share on other sites

Nusiowy watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174128-Nusia-czarny-anioA-po-metamorfozie-PRAWIE-sznaucer?p=13547807#post13547807[/URL]
Metamorfoza:
[img]http://images35.fotosik.pl/84/4ad0ab3e8ca514d0.jpg[/img]

[img]http://images35.fotosik.pl/84/732a592428d3c28f.jpg[/img]



A guzy Nusi zgłoszone, dobrze, żeby jej też oczka zakropić czymś.

Link to comment
Share on other sites

Z oczkami ja bym chwilke poczekła, ew. możesz kupić w aptece Nactum Chloratum [boszzz.... niech ktoś mi przypomni jak to sie po polsku nazywa xD] i tym przemywac jak będziesz w schronie. Dlaczego by się wstrzymała chwilkę, otóż po pierwsze oczka powinien zobaczyc weterynarz, a jesli sa tylko zaczerwienione, a nie zaropiałe to moze to byc spowodowane długa sierscią wokół oczu co jest bardzo prawdopodobne. Do tego zanieczyszenia. Jesli nie ropieje to bym zobaczyła jak oczko będzie się zachowywać po przemywaniu NaCl. Schroniskowy wterynarz ew. zaleci jakies leki, ale to bez sensu, bo oczka musiłby być zakraplane codziennie, chyba, że antybiotyk podskórny o przedłużonym dzialaniu przeciwzapalnym.

Link to comment
Share on other sites

Ach, mam jeszcze jedno pytanie, z jakiej szkoły jest nasza Pani szkoleniowiec?

I jeszcze jedną propozycję: Może w jakiś chłodniejszy wieczór usiądziemy przy kawie / herbacie i się zapoznamy? Bo czasami chcę coś o kimś / do kogoś powiedzieć, a nie mam pojęcia jak. I później jest: "Ty szkolisz no tego, jak mu tam, Rexa, nie Maxa, a na forum to ja czytałam jak Ty tam pisałaś publikacja, tak?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Z oczkami ja bym chwilke poczekła, ew. możesz kupić w aptece Nactum Chloratum [boszzz.... niech ktoś mi przypomni jak to sie po polsku nazywa xD] i tym przemywac jak będziesz w schronie. Dlaczego by się wstrzymała chwilkę, otóż po pierwsze oczka powinien zobaczyc weterynarz, a jesli sa tylko zaczerwienione, a nie zaropiałe to moze to byc spowodowane długa sierscią wokół oczu co jest bardzo prawdopodobne. Do tego zanieczyszenia. Jesli nie ropieje to bym zobaczyła jak oczko będzie się zachowywać po przemywaniu NaCl. Schroniskowy wterynarz ew. zaleci jakies leki, ale to bez sensu, bo oczka musiłby być zakraplane codziennie, chyba, że antybiotyk podskórny o przedłużonym dzialaniu przeciwzapalnym.[/QUOTE]

Oczywiście, że wolontariusze nie powinni nic robić na własną rękę, myślałam raczej o tym, żeby wet jej tez oczy obejrzał.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...