Jump to content
Dogomania

Księżniczka Kala[*] za TM & Turbo Panda


xxxkaluniaxxx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Elo Tyś :P Burdel to ona robi jak się ją na chwile z oka z puści :D ma na swoim koncie utknięcie pod piecem, wlazła za meble i wyjść nie chciała, zaklinowała szczękę między prętami kennelu, parę razy rozebrała do połowy choinkę brata a dzisiaj przewróciła choinkę rodziców <3 maty jej wybitnie nie w smak były :P uwielbia wsie warzywa, owoce w każdej formie :P na chwile obecną ma 29cm w kłębie i według mojej zacnej wagi waży koło 4kg :P dokładną wagę poznam w piątek u wetki :P 

 

IMG_3381.jpg

 

IMG_3383.jpg

 

IMG_3385.jpg

 

IMG_3386.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Podbiła serca całej rodzinki ;] Nawet brata :P Słodziak z niej straszny jak śpi <3 W życiu bym nie powiedziała że mój tato dawniej przeciwnik trzymania psa w mieszkaniu którego na psa trza było namawiać pare lat będzie tak marudził że chce jak najszybciej psa :P  Jak mu pokazałam małą rzucił kluczyki od auta mówiąc jedź po nią :P Dumnie prowadza ją na różowej flexi gdzie dawniej nie było nawet o tym mowy miał swój własny zielony automat dla K :D a i mała upodobała sobie wchodzenie na parapety więc pewnie bd trzeba założyć siatki na okna o.O  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jest psem o jakim zawsze marzyłam :D Chociaż momentami mnie do zawału doprowadza :D Zdecydowanie nie dane jest nam się nudzić bo zawsze coś wymyśli  :D 

Panda obecnie ma 41cm w kłębie :) Wypadły jej wsie mleczaki, wyrastają stałe :P Uszka trochę świrują ale przez większość czasu są takie jak chciałam <3 

 

IMG_3709.jpg

IMG_3801.jpg

IMG_3744.jpg

IMG_3815.jpg

IMG_3812.jpg

Link to comment
Share on other sites

ano fajne były :P aktualnie czekam aż kłaki odrosną :P Jak jej klapły na amen stwierdziłam że ucho łatwiej wróci do różyczek jak lżejsze będzie, nie przewidziałam że będzie wyglądać jak debil :P 

1kwietnia papik skończył 5 miesięcy <3 

IMG_3874.jpg

 

IMG_3889.jpg

 

IMG_3870.jpg

 

3 jeszcze świeże :D 

IMG_3894.jpg

 

IMG_3903.jpg

 

IMG_3899.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...