Jump to content
Dogomania

PILNE-Interwencja w pseudohodowli!! Bardzo dużo zwierząt do adopcji!!


bishop

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uff, w końcu jestem. Myślałam o kastracji samczyka- jestem juz w tym wieku, że "posiadanie maluszków", nawet skoczkowych, mnie nie cieszy. Ale z drugiej strony - nie wiem, w jakim wieku jest mój Einstein. Poza tym całe swoje życie przeżył samotnie, wiec nie wiem czy na starość fundować mu takie przeżycia. Ale dziewczyny mogłyby zamieszkać w innej klatce obok niego (klatek ci u mnie dostatek). Tylko czy to z kolei nie byłoby zbyt okrutne ? No, nie wiem... Co myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź. W sumie może sensowniej poczekac az sie jakis samotny samczyk trafi. Ja jakos nie mam przekonania do kastracji takich małych stworzonek. Gdyby był samotny samczyk, dajcie znac. Na razie Einstein musi się zadowolic towarzystwem koszatniczek i szczurzyczki, którą dostałam na dzień kobiet - chociaz nie wiem, czy mu się spodobała, bo jest całkiem łysa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

apelujemy o przygarnianie myszy!!

zostało strasznie dużo samców wiec zachecamy zwłaszcza osoby ktore nie maja myszy.

praktycznie wszystkie stada samcow musiały zostac rozbite na mniejsze, i trudno ogarnac taka ilosc klatek i zwierzat- u akemi jest nadal kilkadziesiat myszy a adopcje stanely w miejscu....

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odeszła moja druga myszka. Od tygodnia leczona, wczoraj na zastrzykach wzmacniających. Niestety się nie udało. To ta mysia która od początku miała problemy z oczami i nawracające zapalenie leczone antybiotykiem :(
Została u mnie zatem tylko jedna i nie wiem czy zostawić tak jak jest czy zadbać o towarzystwo dla niej :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Viris']Dzisiaj odeszła moja druga myszka. Od tygodnia leczona, wczoraj na zastrzykach wzmacniających. Niestety się nie udało. To ta mysia która od początku miała problemy z oczami i nawracające zapalenie leczone antybiotykiem :(
Została u mnie zatem tylko jedna i nie wiem czy zostawić tak jak jest czy zadbać o towarzystwo dla niej :([/QUOTE]

Bardzo mi przykro :( Biedne są te myszy,ehh.. jeżeli została sama a jest dosyć młoda to na pewno jakaś koleżanka dobrze by jej zrobiła,bo samiczkom smutno samym.

@chelek- te myszy nie są rasowe, niektóre są w typie rasowych,ale wiadomo jak to w pseudohodowlach..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Podnoszę.[B] Myszy, zwłaszcza panowie, wciąż pilnie szukają domów!![/B] Dla nowego opiekuna jedna mysz nie będzie dużym kłopotem a dla nas,a przede wszystkim dla tej myszy będzie to olbrzymia zmiana.Myszy są u nas już dość długo i zdecydowanie zasługują na lepsze warunki niż te, które jesteśmy im w stanie zaoferować na tymczasie. Powinny biegać codziennie, garną się do ludzi, ale niestety przy takiej liczbie nie mamy czasu dla wszystkich codziennie. Jedna mała mysz to naprawdę mały kłopot,ale za to wielka miłość. Gorąco zachęcam do adopcji,bo naprawdę przykro patrzyć jak trzymają kratki z nadzieją na chociaż krótki spacer :(
W razie potrzeby po dogadaniu się możemy udostępnić mysz/myszy z klatką i całym sprzętem, za drobną opłatą.
Zdjęcia części myszaków wciąż czekających na dom (w miarę możliwości oddajemy pojedynczych samców lub zgodne stada,wolimy na tym etapie już stad nie rozdzielać; bliższe info na pw lub maila gosiatei(małpa)interia.pl ):
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_JJMaw2Wi9Fc/S-HcwNNG3dI/AAAAAAAAAWw/iedjQENuxGg/s576/myszy%20do%20adopcji.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...