Jump to content
Dogomania

PILNE-Interwencja w pseudohodowli!! Bardzo dużo zwierząt do adopcji!!


bishop

Recommended Posts

[quote name='mdjanuszkiewicz']ja mogę podesłać małą klatkę, o wymiarach 34,5x24x36 (dł/sz/w), odstępy między prętami to 1,2cm.
ewentualnie, jeśli się skoczek dla mnie znajdzie, mogę też przy okazji,[B] na tymczas[/B] do warszawy jakąś mysz do niej wziąć.

jakąś paczkę z trocinami, sianem też mogę przekazać.[/QUOTE]

Klatka niestety ma za duże odstępy,więc niestety myszy będą z niej uciekać.Ale za trociny byłybyśmy bardzo wdzięczne:) Adres podam na maila.

Wszystkie maile pisane do Akemi będą przekierowane do mnie,więc nie ma problemu:) Pewnie dostanę go wieczorem,bo ona dziś jest cały dzień offline. Jeżeli chodzi o adopcję to bardziej namawiałabym na samców,bo oni zdecydowanie bardziej tej adopcji potrzebują ( w przeciwieństwie do samic nie mogą żyć w licznych stadach i co chwilę musimy stada rozbijać na mniejsze).Jak tylko dostanę maila to się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='marysienka82']Witam,i mam pytanie do Bisho-czy są jeszcze jakieś myszki do adopcji?mogę przygarnąć 2tej samej płci,ewentualnie chomika dżungalka samca-tylko może być problem z dowozem-jestem z okolic Poznania.Jeśli chcesz to mogę podać nr tel.[/QUOTE]

napisz maila i tam dokładnie opisz sprawę (na poprzedniej stronie czy wcześniej pisałam jakich informacji potrzebujemy)


@emilak-na dniach dam Ci znać,na pewno najpierw dziewczyny z myszy.info załatwią wizytę

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co.. przydałoby się zaktualizować pierwszą strone i dać tam wszystkie informacje, bo ciężko jest przekopać się przez wątek..

Przyznam, że sama trochę się zgubiłam, ale.. chętnie wezmę do siebie jakąś myszkę/względnie chomika.. Nie zależy mi na konkretnej płci/kolorze/długości sierści.. Po prostu zaczęłam studia daleko od domu i brakuje mi tu jakiegoś zwierzaka. Niczego większego mieć nie mogę nad czym bardzo ubolewam, ale może chociaż tak jakoś pomogę..
Prosiłabym kogoś kto się tym zajmuje o jakiś kontakt na PW. Mogę odebrać zwierzaka z okolic Poznania/Olsztyna jeśli znalazłby się jakiś transport..

Link to comment
Share on other sites

wiec panowie skoczkowie pojechali dzisiaj do nowych domow. poza tym wczoraj umarl jeden chomik, byl raczej w dosyc podeszlym wieku...:( zostalo 6 chomikow , a ze skoczkow 3 samiczki: 2 male i 1 dorosla. do tego mama z malymi, ale ona jest juz zaklepana, a jej dzieci to i tak temat na za kilka tygodni. teraz szukami domu dla chomikow i 3 skoczkowych samiczek. plus oczywiscie myszy.

Link to comment
Share on other sites

Witam! wybaczcie ale nie mogę się w tym wszystkim trochę zorientować. Mogę dać tymczas (choć pewnie już zostaną) dla dwóch szczurków=samic. Na określony czas zaopiekuję się szynszylami lub ewent. świnką morską. Jeżeli nie znaleziono jeszcze domów dla wszystkich zwierzaków to proszę o kontakt. nr tel 668-468-558. Jestem ze Słupska.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę za tydzień jakoś jechać z Wrocławia do Kielc, jakby ktoś mógł z trasy je odebrać to mogę zabrać i podrzucić w ramach podzięki za moje myszole (tak wiem obiecałam zdjęcia - będą - przepraszam ale mam wyjazdówki za często i się nie wyrabiam z niczym).


Czy jeślibym coś kupiła dla myszy (jedzenie, trociny) to ktośby po to podskoczył na terenie Wrocławia w określinych godzinach czy raczej byłby problem?

Link to comment
Share on other sites

Viris, myślę,że to nie problem, na pewno wszystko się przyda więc się postaram jakoś dostosować :) W razie czego pisz do mnie na gg.
A jeżeli chodzi o transport to do Krakowa już jest załatwiony a na trasie do Kielc nie mamy póki co chętnych,ale dzięki za ofertę,może coś się znajdzie w ciągu tygodnia :)

Link to comment
Share on other sites

Ja chetnie wezme skoczusie, wlasnie samiczki. Mam samczyka z adopcji i przydaloby mu sie towarzystwo. Moge wziac nawet 2 lub 3. Mam klopot z klawiatura, sorry. Zdaje sie, po lokalizacji jarzyny 84, ze z transportem do czestochowy nie byloby problemu. Szukam tez szczurka.

Link to comment
Share on other sites

Konkretnie mam na myśli tę samiczkę białą w kolorowe ciapki i dwie srebrzyste, co są razem na zdjęciu, bo myślałam, że mieszkają razem :) Mogę zaoferować na pewno dom tymczasowy, jak ze stałym to nie wiem, bo mam w domu pięć szynszyli ;) Znają mnie Rockgirl_Madzik i dream* z dogo, jestem adminką na forum o szynszylach: [url]www.szynszyla.org[/url], mój nick to Kiwi. Największy problem to chyba transport do Szczecina, bo tu właśnie mieszkam.

Link to comment
Share on other sites

tak, te siedzą grupowo, ale są zajęte. znaczy te dwie w prązki, perłowa jest wolna. do szczecina transport luz - zgadaj sie tylko z Oleain z forum spsu, ale szybko, bo ja jadę w piątek do Wawy i wtedy bym musiala go zabrac. generalnie zalezy mi na ds dla nich / niej, dt mają tu...
jak coś , to pisz mi na gadu lub maila, bedzie szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...