Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

  • 1 month later...

Niestety ja mam dzisiaj najgorsze mozliwe wiadomości. Wczoraj Gajulka odeszła. Bardzo nieoczekiwanie, nie byla chora, normalnie jadła, nic jej nidolegalło, wybiegła na dworek zadowolona, a za kilka chwil pani opiekunka znalazla ją bez życia na ścieżce przed domem. Poprosiłam w zwiazku z tym o sekcję co tez tej biedulce sie przytrafiło. Wyniki będa pewnie w poniedzialek.

Strasznie mi smutno i przykro Was o tym zawiadamiać

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kikou napisał:

Niestety ja mam dzisiaj najgorsze mozliwe wiadomości. Wczoraj Gajulka odeszła. Bardzo nieoczekiwanie, nie byla chora, normalnie jadła, nic jej nidolegalło, wybiegła na dworek zadowolona, a za kilka chwil pani opiekunka znalazla ją bez życia na ścieżce przed domem. Poprosiłam w zwiazku z tym o sekcję co tez tej biedulce sie przytrafiło. Wyniki będa pewnie w poniedzialek.

Strasznie mi smutno i przykro Was o tym zawiadamiać

A ja właśnie napisałam że spotkam się z Gają za tydzień...

Link to comment
Share on other sites

Pani Opiekunka rozmawiala z weterynatzem, ktory robił sekcję. Wszystko wskazuje na silne uderzenie autem. Niunia umarła niemal natychmiast. Najgorsze jest to ze tam nie ma nawet prawdziwej ulicy, to jest taki koniec wioski gdzie jedzie może ze dwa samochody w miesiącu. Wet powiedzial że prędkość auta byla bardzo duża, a niedaleko domu byly ślady opon. Wygląda jakby ktoś zrobił sobie szaloną przejażdżkę po bezdrożu. Co za przeklęty los...  

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, yucca napisał:

:(  Przykro strasznie, mocno jej kibicowałam :(

gdzie ona tam biegała po drodze?.... ale w sumie rozumiem, moja psica też biega luzem po drogach gdzie teoretycznie nic nie jeździ. Pytanie co za gnój ją potrącił i się nie zatrzymał...

tam właśnie nic nie jeździ, bo nawet ciężko dojechać gościom, 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...