Jump to content
Dogomania

Do oddania Piesek Shiba inu reproduktor


Rewik

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Tak się złożyło, że muszę oddać pieska shiba inu. Jest to pięcioletni piesek zarejestrowany w Warszawskim Związku Kynologicznym. Piesek ma zaliczone wystawy z dobrymi osiągnięciami oraz wpisany w rodowód tytuł reproduktora. jest to sympatyczny piesek typowy przedstawiciel danej rasy. Piesek nie posiada żadnych ukrytych, ani widocznych wad. Jest w dobrej kondycji i przyjaźnie nastawiony do świata. Bardzo zależy mi na znalezieniu mu jak najszybciej idealnego domu. Psy w miarę szybko przyzwyczajają się do nowych warunków, oczywiście jeżeli będą podobnie lub lepiej traktowane. Sprawa jest bardzo pilna więc proszę wszystkich o zaangażowanie w pomoc w znalezieniu nowego domu. Ogłoszenie zostało umieszczone na alegratce i tam podana jest cena symboliczna, myślę że warto. Mój telefon: 509019853
Pozdrawiam serdecznie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

chol ...a jak można oddawać zwierzę po tylu latach bycia z nim ... to tak jakbyś dziecko własne oddawał bo nie masz możliwości zajmowania się nim dalej, gdyż zycie ułożyło się Tobie inaczej ...

szok ! ja tego nie pojmuję!
Shiby bardzo angażują się i podobno umierają z tęsknoty za Panem/Panią.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Anne, chyba lepiej znaleźć psu nowy dom, niż ma żyć niechciany lub nieakceptowany przez najbliższe otoczenie.
Nie wiem w jakich warunkach przebywał ten oddawany pies, ale uważam, że czasami lepiej odmienić los psa na lepszy poprzez zmianę domu.

Jeśli Shiba albo inny pies trafi do domu, w ręce ludzi, u których będzie mu równie dobrze lub lepiej, to na pewno nie umrze z tęsknoty.

Prawie na każdym wątku jak ktoś oddaje psa, zawsze wraca: jak on mógł, jaki wyrodny itd. ... a takie komentarze przecież niczemu nie służą!
Ja też nie wyobrażam sobie oddać swojego psa, bo jest jak członek rodziny dla mnie, ale nie można wszystkich mierzyć swoją miarką. Różne są sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...