Jump to content
Dogomania

Czarne kwiatki deklarowiczów (czyli fałszywe deklaracje i niespełnione obietnice)


Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']Renatka5 mi podeslala to zaczne niestety
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=89690"]zenobiusz flores[/URL] deklarowala 100z miesiecznie na naszego Zumisia- nie bylo zadnych wpat
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138709&page=72[/URL]
[/QUOTE]

Pomagalam w odzyskaniu forsy...ale tlumaczenie niejasne....:roll::roll:fosra nigdy nie wplynela, ja poslalam na konto Ninki i OK , pieniadze doszly

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138709&page=2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pomysł fajny :)

Mam tylko nadzieję, że nim tutaj kogoś umieścicie, wyślecie najpierw do tej osoby PW z przypomnieniem, że się deklarowała :roll:

To tak z mojego doświadczenia... Mam już kilka deklaracji stałych, parę jednorazowych i osobiście zaczynam się w tym gubić. Zawsze jednak piszę prośbę o przypomnienie mi na PW :oops: Myślę, że osób takich jak ja jest więcej :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zenobiusz się wytłumaczyła na jednym z wątków, chyba o Oszustach.
I tłumaczenie było jasne, ma potwierdzenia, Amit potwierdził że oddział banku istnieje, ale miał remont, a Ninka twierdziła, że takiego nie ma.
Pisał już ktoś do niej, że tu jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Zenobiusz się wytłumaczyła na jednym z wątków, chyba o Oszustach.
I tłumaczenie było jasne, ma potwierdzenia, Amit potwierdził że oddział banku istnieje, ale miał remont, a Ninka twierdziła, że takiego nie ma.
Pisał już ktoś do niej, że tu jest?[/QUOTE]

tak tak też to czytałam... oddział ponoć był w remoncie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Renatka5 mi podeslala to zaczne niestety
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=89690"]zenobiusz flores[/URL] deklarowala 100z miesiecznie na naszego Zumisia- nie bylo zadnych wpat
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138709&page=72[/URL][/QUOTE]

Umieszczé oczywiscie, tylko myslé gwoli uczciwosci z naszej strony, musimy powiadomic delikwenta, ze zostal kandydatem- na pw.

Co myslicie, zebym wysylala takie pw, ze np.

"Otrzymalam zgloszenie Twojego nicka do umieszczenia na czarnej liscie deklarowiczów, z uwagi na niewywiázywanie sié z obietnic finansowych.

Wátek poszkodowanego:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138709&page=72[/URL]

Wátek informacyjny o niespelnionych deklaracjach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172142[/URL] "

Moze byc taka standardowa notka powiadamiajáca, i np. po 24h (czy na drugi dzien od wyslania pw, kwiatek láduje na 1-szej stronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven'][B]Narzędzia wątku -> subskrybcja tematu i już macie wątek subskrybowany[/B], nie trzeba zaśmiecać "wpisywaniem się".[/QUOTE]

Greven, konkretna kobito, przeczytalam wpis przed edycjá :razz: Masz racjé oczywiscie, ale spokojnie, kazda informacja warta uwagi wszystkich czytajácych bédzie na pewno na 1-szej stronie.

Ja sié poprzebijam przez wátek z chéciá, codziennie jestem po kilka godzin. W razie urlopu- poproszé kogos o pomoc w uaktualnianiu wátku do mojego powrotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']
Moze byc taka standardowa notka powiadamiajáca, i np. po 24h (czy na drugi dzien od wyslania pw, kwiatek láduje na 1-szej stronie?[/QUOTE]
Nie każdy ma internet na codzień, czyli w pracy i w domu, ewentualnie w domu, jeśli nie pracuje (bo jak pracuje, a nie ma w domu, to przez weekend będzie nie 24, a 48 godzin bez dostępu).

Ja np. mam dostęp czasem kilka razy dziennie, a czasem raz na kilka dni. A bywało i tak, że na kilka tygodni. Moim zdaniem 1)albo weryfikować wszelkimi możliwymi sposobami 2)albo dodawać automatycznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Sprawa o tyle istotna. że prawdziwue pomóc mozna tylko wtedy, jesli sie wie, na czym sie stoi. A tak? Zawali jeden z drugim "pomagacz watkowy" i zwierze jest tyrpane z kąta w kąt, ze znaczna szkoda dla jego psychiki i nie tylko...
Brawo Emilia![/QUOTE]
Ja bym jeszcze jedną "kwiatkową" kategorię dodała. Komu nie dawać psów na hotel/płatne dt. Czasem są historie [I]piękne [/I]jak te zwrotów z adopcji :roll: I też pies musi nagle miejsca zmieniać i jego ludzie na głowie stawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']Ja bym jeszcze jedną "kwiatkową" kategorię dodała. Komu nie dawać psów na hotel/płatne dt. Czasem są historie [I]piękne [/I]jak te zwrotów z adopcji :roll: I też pies musi nagle miejsca zmieniać i jego ludzie na głowie stawać.[/QUOTE]
Myślę, że to tez powazny problem. Optowałabym jednak za osobnym wątkiem dla tej kategorii, choćby po to , by uniknąc tutaj tzw, spychologii i zachować klarowność. No bo co sie stanie, jak domek Y powie nam tutaj : Tak-wywaliłam psa, bo mi przestali płacic, lub tp..?
A na osobnym wątku bedzie mozna napisać: Domek u XYZ zawiódł nasze nadzieje i piesia, bo: nie wyprowadza, nie leczy, nie dba, wyrzucił, oszukał itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Myślę, że to tez powazny problem. Optowałabym jednak za osobnym wątkiem dla tej kategorii (...) [/QUOTE]
Popieram. Niech ten wątek będzie wątkiem zgodnym z tytułem, bo jeśli jeszcze poszerzymy go o kilka kategorii zrobi się galimatias i na dobrą sprawę można będzie wtedy zmienić tytuł na - Pretensje wszystkich do wszystkich i o wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Myślę, że to tez powazny problem. Optowałabym jednak za osobnym wątkiem dla tej kategorii, choćby po to , by uniknąc tutaj tzw, spychologii i zachować klarowność. No bo co sie stanie, jak domek Y powie nam tutaj : Tak-wywaliłam psa, bo mi przestali płacic, lub tp..?
A na osobnym wątku bedzie mozna napisać: Domek u XYZ zawiódł nasze nadzieje i piesia, bo: nie wyprowadza, nie leczy, nie dba, wyrzucił, oszukał itp.[/QUOTE]
Kolejny wątek - świetne rozwiązanie dla osób, które na codzień siedzą na dogo :roll: w pracy, w domu. Na dobrym łączu.

Ale dla tych, co są z doskoku, nie śledzą wszystkich wątków... NIE i zdecydowanie NIE, NIE.

Lepiej mieć wszystko w jednym miejscu, niż potem czołgać się po bannerach, albo godzinami próbować otworzyć coś na kulawym internecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Popieram. Niech ten wątek będzie wątkiem zgodnym z tytułem, bo jeśli jeszcze poszerzymy go o kilka kategorii zrobi się galimatias i na dobrą sprawę można będzie wtedy zmienić tytuł na - [B]Pretensje wszystkich do wszystkich i o wszystko[/B].[/QUOTE]
Majquś ostatnio mam takie wrażenie,latając po wątkach,że mogłoby być to sztandarowe hasło dogo:cool1::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']

Lepiej mieć wszystko w jednym miejscu, niż potem czołgać się po bannerach, albo godzinami próbować otworzyć coś na kulawym internecie.[/QUOTE] Myślę sobie,że jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego.....Tu akurat musiałoby być cztery w jednym...Niech bedzie nawet mniej ale dobrze zrobione...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ale przecież od "komu nie dawać psa" są "czarne kwiatki standardowe" - tam też są wpisywane nieodpowiedzialne tymczasy ...[/QUOTE]

To wlasnie mialam napisac. Ze ten wátek jest od zobowiázan [B]finansowych [/B](ew. innych materialnych).

Na [B]adopcyjnych[/B] czarnych kwiatkach mozna podawac osoby zarówno spoza dogo, jak i dogomaniackie dt i tak chyba sié to odbywa juz.

No i nie wiem jak rozwiázac kwiestié braku dostépu do neta niektórych. Mogé walnác automatycznie na 1-szá i równoczesnie wyslac pw powiadamiajáce kwiatka. Zawsze moze potem tu wejsc i sié zrehabilitowac lub nie.

A jesli chodzi o dobre imié - juz podanie tu, jest swego rodzaju poddaniem kogos pod lupé (i slusznie- zasada ograniczonego zaufania), wiéc moze i byc w 1-szym poscie do czasu wyjasnienia sprawy lub dozywotnio.

Poczekam jeszcze na Wasze komentarze, zanim przejdziemy do wykonania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nina dawala mi pare adresow - za k a z d e przekierowanie placilam d o d a t k o w o $ 10 plus 40 minut jechania plus benzyna - i tak ze 4 razy .......


Mam przelew - ninka twierdzila, ze odzdzial tego banku nie istnieje ......gdyby laskawie sie dowiedziala, wydano by jej pieniadze w innym odzdziale....to nie jest tak, ze jeden odzdzial zamkniety wiec nie mozna odebrac pieniedzy.......nagla proznia.

Odzdzial to 10204027 PKO Odzdzail 45 w Poznaniu ul Marii Sklodowskie Curie 3

Nie jest moim obowiazkiem jako darczyncy dowiadywac sie co sie w Polsce remontuje i kiedy .........za odebranie pieniedzy , ktorych adresat nie raczyl podjac rowniez zaplacilam $ 10 .

Temat uwazam za zamnkniety - pieniadze te przeznaczylam na innego psa - pod opieka odpowiedzialnych ludzi .


Prosze mnie umiescic na liscie polany z czarnymi kwaitkami - co do psow - mam trzy i chyba starczy .

Ograniczam swoja pomoc srodowisku ludzi z dogo - zycze powodzenia

Prosze nie wysylac mi na priw prosb z prosbami o pomoc bezdomnym psom w Polsce .

Zadnych pieniedzy nikomu n i e wysle . Dziekuje za uwage.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']A ja też wiele razy spotkałam sie z sytuacją , że mając trzódkę tymczasowiczów i prosząc o wsparcie , miałam prośby na wątku o podanie numeru konta , a potem nic , cisza . I to tak głupio potem wyglada , bo co , mam napisac " Ciotko X , Twoja wplata nie doszła " ? A na watku wyglada , że dostałam i ukryłam .Wziełam sobie , albo co :roll:[/QUOTE]
A ja miałam taką syt. że prosiłam o nr konta i cisza... w co jakos nie chce mi sie wierzyć, bo raczej czym jak czym, ale kasą na chorego psa by nikt nie pogardził. Diabli wiedzą co sie stało, za powtórne pw lub powtórną próbę wysłania byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...