Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

[B]Ludziska,jesteście kochane!!!!!!![/B]
[B]Ja oczywiście co miesiąc deklaruje wpłaty na utrzymanie suni,a póki co jedziemy z nią o 15.00 do Olsztyna,bo tamci lekarze przyjmują od 09-11.00 i od 16.00-20.00 rano nam się nie udało wyrwac z pracy.[/B]
[B]Ja internet mam tylko w pracy i dlatego nic wcześniej nie wiedziałam,że tu taka akcja się rozwiaja.[/B]
[B]Do Warszawy sama mogę sunię dowieźć,tylko musimy się zgrać w czasie i zobaczymy co dziś weci powiedzą.[/B]
[B]Mój telefon:0693960672[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='basia0607']Co z tatą rybci, próbowałam go przed chwilą złapać ale nie udalo mi się.
Jest b. zajęty i na wszelki wypadek szukajcie innego transportu.[/QUOTE]
Jestem..z pracy dopiero...czyli transport ewentualnie z Warszawy do Krakowa??To byloby znacznie leosza opcja jesli tata rybci nie wypali..ale zaraz bede dzownila, niech ogarnę chalupe:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

KUrcze..nie wiem co robić....CZY KTOS ZNA OSOBE KTORA WOZI PSY Z W-WY????NIE WIEM CZY MAM TRUC GLOWE TACIE RYBCI...BO JESLI MOZE JECHAC MARCHEWA DO W-WY TO MOZE BYLOBY LATWIEJ O TRANSPORT..????
[B]I JESZCZE JEDNA BARDZO WAZNA SPRAWA!!!!!!![/B]BArdzo prosze o konkretne moze deklaracje...tu dosc duzo osob deklarowalo się z pomoca- ale wazne są kwoty i czy to pomoc stala czy jednorazow...jak bedziemy znali kwoty, na ktore sunia moze liczyc w 100% bedziemy wiedzieli co robic dalej....bo moze sie okazac, ze wystarczajaco jest juz pieniazkow a mozliwe, ze trzeba zebrać dalej...[SIZE=3][COLOR=Red][B]CIOTECZKI- NAPISZCIE ILE KTORA MOZE WPLACIC(BĄDŹ JUZ WPŁACIŁA) I CZY TO JEDNORAZOWA WPLATA CZY POMOC COMIESIECZNA..PLIIISSSSS....[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu:(za kaza złótowkę dziękujemy równie mocno i serdecznie- każda jest cenna i bardzo ważna)

Link to comment
Share on other sites

Co się dzieje??Dlaczego taka cisza????JUz dzwonilam do Marchewy...sunia jest po przeswietleniu i...NIE MA USZKODZONEGO KREGOSŁUPA!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
Jest za to w stanie ogromnego wycieńczenia ma zaniki mięśni ale jest bardzo rasowa- nawet szukano u niej tatuaży...jest więc nadzieje, ze jesli uda nam sie doprowadzic do zdrowia( a uda się na pewno- wierze w to gorąco), to sun ia znajdzie domek na pewno...dalej: dodzwonilam sie do taty Rybci- POJEDZIE ALE NAJLEPIEJ W PIĄTEK......(wtedy ma wolne)..koszt to ok 450- 500 zł, to jest ponad 1000 km w obie strony(Elbląg- Szcytno-Kraków, Elbląg)ale do jutra mam Mu dać znac- to cudowny Pan ktory zna sie "na rzeczy"....wozi psy systematycznie i ma ogromne serce...Marchewa mowila mi, ze panowie w lecznicy powiedzieli- ze dla suni jak najbardziej wskazany jest szpotalik, gdzie bedzie miala konkretne leczenie i konkretna opieke..musi się ruszać, chodzić, no i byc bardzo powoli pod kontrola odżywiana i "dopalona".....więc myślę, że klinika od Biafry- spadla nam z nieba..[COLOR=Red][B]CIOTECZKI!!!!!!PROSZĘ O DEKLARACJE- MUSIMY WIEDZIEC "NA CZYM STOIMY"[/B][/COLOR] kwota za transport jest spora- ale wierze ze damy rade, choc musmy tez pamietac o kosztach leczenia potem, dlatego potrzebujemy sporo pieniążków!!!!!!!Ja pisalam- na razie deklaruje jednorazowo 20zł..ale postaram sie wskrobać coś jeszce- 20 zł wplacam na konto Ketunii ..[COLOR=Red][B]KTO JESZCZE POMOZE SUNI???????????????????????[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Do mnie dotarły dzisiaj wpłaty od:
Kaska_82 40 zł
Israel 40 zł
ketunia 50 zł[/QUOTE]
No...to juz mamy 200 zł:loveu::loveu::loveu:...nie wiadomo tez czy te wplaty to jednorazowe czy stale...trzeba bedzie sie "wywiedziec"....teraz rozmawialm z Baifrą- juz wstepnie umowilysmy sie na piątek...jestem uspokojona zupelnie, bo wierze ze się uda- Biafra to cioteczka ktora zna sie "na rzeczy"..i juz jak w Jej ręce oddamy sunie- to nie trzeba bedzie sie martwic...nie zginie:loveu::loveu:DZiewczyny- koszt pobytu w klinice to 15 zl dziennie plus leki- pewnie na poczatek trzeba bedzie troche wiecej na te leki wydac, ale jak się uda-0 to bedzie cudna sunia i bedzie szczesciem dla przyszlych wlascicieli- ma podobno tylko ok 4 lat..a tyle juz w zyciu przeszla:-(:-(:-(..nalezy Jej sie nowe życie- wszystkie jestesmy tego pewne...szukajmy kasy i trzymajmy kciukasy- bedzie dobrze:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No...to juz mamy 200 zł:loveu::loveu::loveu:...nie wiadomo tez czy te wplaty to jednorazowe czy stale...trzeba bedzie sie "wywiedziec"....teraz rozmawialm z Baifrą- juz wstepnie umowilysmy sie na piątek...jestem uspokojona zupelnie, bo wierze ze się uda- Biafra to cioteczka ktora zna sie "na rzeczy"..i juz jak w Jej ręce oddamy sunie- to nie trzeba bedzie sie martwic...nie zginie:loveu::loveu:DZiewczyny- koszt pobytu w klinice to 15 zl dziennie plus leki- pewnie na poczatek trzeba bedzie troche wiecej na te leki wydac, ale jak się uda-0 to bedzie cudna sunia i bedzie szczesciem dla przyszlych wlascicieli- ma podobno tylko ok 4 lat..a tyle juz w zyciu przeszla:-(:-(:-(..nalezy Jej sie nowe życie- wszystkie jestesmy tego pewne...szukajmy kasy i trzymajmy kciukasy- bedzie dobrze:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Niestety moja wpłata jest jednorazowa:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gazzy']słuchajcie podajcie konto i namiary. na innym forum zbieramy też pieniądze. ludzie chcą wpłacić , a nie mają jak :roll:
podajcie w pierwszy poście , ok ?[/QUOTE]
Ketunio...widzisz ten post??Ja proponuje wyslac gazzy na PW numer konta, bo na pierwsza stronke nie mamy poki co mozliwosci- nie zakladala zadna z nas watku....moze tak byc gazy???

Link to comment
Share on other sites

Marchewa juz wraca z Sunia..ma dość dobre wesci o suni,ale nie bede wybiegala przed orkiestre wiec zaczekajmy..Ona wszystko napisze...ale pieniazki bardzo potrzebne- to pewne!!!PROSIMY O DEKLARACJE!!!SUNIA PEWNIE DLUGO NIE ZAGRZEJE MIEJSCA JEST PODOBNO ŚLICZNA ALE ZABIEDZONA PRZEOGROMNIE ONKA...wiec jesli dojdzie do siebie- to pewnie domki sie o NIą beda bily- oby:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...