Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SLuchajcie..nie ma osoby na watku od suni a decyzje poki co musimy podjac, zeby zaczac szukac transportu....czy "zaocznie" podejmujemy ze transportu na cito szukamy????No i jesli tak to trzeba wplacac kaske...NIECH KTOS SIĘ ZDECYDUJE NA ZBIERANIE PIENIAZKOW NA TRANSPORT I NA LECZNIE(byloby najlepiej)..a my juz wplacajmy na to konto...ketunia...moze TY????Jak bedziemy mialy kase (na 500 km trzeba 400 zł w obie strony- wiem- bo teraz wiozly dziewczyny KUbusia prawie taka odległość)....to transport znajdziemy, bo bez pieniedzy mozemy poskakac sobie tylko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Czy ktos zna kogos od "transportu" kto moglby przewieźć sunie????Wiem!!!Tata Rybci wozi psiaki- mieszka w okolicach Elblaga chyba(wozil mi juz 2 razy pieski- cudny czlowiek)....pisac do Niego?????Mam te numer telefonu ale dzis to juz chyba raczej za pożno...[/QUOTE]

Goniu może napisz smsa. Sprawa jest pilna.. pewnie Ci wybaczą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Goniu może napisz smsa. Sprawa jest pilna.. pewnie Ci wybaczą[/QUOTE]
Ketunio..mam Twoj numer konta...mozemy wysylac do Ciebie kase????Jesli się zgodzisz- to podaj na PW swwoj numer osobom ktore zadeklarowaly się wplacic- to naprawde musi byc 'na wczoraj"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Dziewczyny, ale czy mala przezyje podroz? Nie lepiej do szpitalika na tydzien wzmocnic psa? Prosze przemyslmy to razem, zeby suni pomoc jak najlepiej.[/QUOTE]
N ale to wlasnie jest wyjazd do kliniki...jej nie jest potzrebny odpoczynek tylko solidna diagnoza i leczneie...bo jesli to kregoslup to licza się minuty....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']N ale to wlasnie jest wyjazd do kliniki...jej nie jest potzrebny odpoczynek tylko solidna diagnoza i leczneie...bo jesli to kregoslup to licza się minuty....:razz:[/QUOTE]

Ale jeśli to kręgosłup to długi transport moze jej zaszkodzić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ale jeśli to kręgosłup to długi transport moze jej zaszkodzić :([/QUOTE]
No TAK..ALE CZY MAMY WYJSCIE???moze zrobic faktycznie przeswietlenie najpierw i zapytac czy to jest bezpieczne??Napisala do mnie cioteczka kochana- malibu, ze tez dolozy do transporty i pomoze potem ale nie wie ile i jak dlugo- ale znam Ją- pomoze na pewno...mamay wiec koleją deklaracje...KTO ZBIERA KASE NO???SZYBKA DECYZJA!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ale jeśli to kręgosłup to długi transport moze jej zaszkodzić :([/QUOTE]

Gdyby to był jakiś uraz kręgosłupa, to nie wiem czy podniosłaby się tak jak pisały dziewczyny. Wlokłaby nogi jak foka.
Prawdopodobnie kręgi są nieuszkodzone tylko po wypadku ma jakiś obrzęk i płyn uciska na rdzeń.

Musi dostawać leki poprawiające przewodnictwo w dolnym odcinku kręgosłupa tak aby nie doszło do zwapnienia nerwów, wit z grupy B, oraz srodki na wzmocnienie.
Pies musi być pod kroplówką przynajmniej tydzień, doraźne zabiegi jej nie pomogą.
To nie jest stan, w którym pomoże czas i dobra karma.

W samochodzie będzie leżeć.
To nie koń, że się przewróci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ketunio..mam Twoj numer konta...mozemy wysylac do Ciebie kase????Jesli się zgodzisz- to podaj na PW swwoj numer osobom ktore zadeklarowaly się wplacic- to naprawde musi byc 'na wczoraj"....[/QUOTE]

Zbieram na dwa psiaki plus bazarki ale co tam. Dam radę.
Zaraz roześlę Wszystkim deklarującym nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Gdyby to był jakiś uraz kręgosłupa, to nie wiem czy podniosłaby się tak jak pisały dziewczyny. Wlokłaby nogi jak foka.
Prawdopodobnie kręgi są nieuszkodzone tylko po wypadku ma jakiś obrzęk i płyn uciska na rdzeń.

Musi dostawać leki poprawiające przewodnictwo w dolnym odcinku kręgosłupa tak aby nie doszło do zwapnienia nerwów, wit z grupy B, oraz srodki na wzmocnienie.
Pies musi być pod kroplówką przynajmniej tydzień, doraźne zabiegi jej nie pomogą.
To nie jest stan, w którym pomoże czas i dobra karma.

W samochodzie będzie leżeć.
To nie koń, że się przewróci ;)[/QUOTE]BIafra...dziękuje..napisalas konkrety..bo ja to "zielona w te klocki " jestem, ze szok..a wpadam w panikę jak widze takie sytuacje...wiem jedno=SUNIA MUSI JECHAC NA LECZENIE!!!!!mysle ze zbierzemy odpowiednie środki,jesli tylko będzie diagnoza pozytywna dla psa...tylko tą diagnoze musi miec- inaczej jest bez szans.....I MUSI BYC PODJETE NATYCHMIASTOWE LECZENIE...prsyszedl raport od Pana wiec sms doszedl..odpowiedzi nie mam, moze spi, ale jesli zadecydujemy- jutro dzwonie....tylko kurcze NIEPOKOJE SIE ZE NIE MA TU NIKOGO OD SUNI....NIKT NIE CHCE SIE PODJĄĆ ZBIERANIA PIENIĄŻKOW???????NO PLIIIISSSSSSSSSSS.....KASA JUZ POWINNA BYC PRZELEWANA- bo ejslki się znajdzie ransport-to trzeba zaplacic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']BIafra...dziękuje..napisalas konkrety..bo ja to "zielona w te klocki " jestem, ze szok..a wpadam w panikę jak widze takie sytuacje...wiem jedno=SUNIA MUSI JECHAC NA LECZENIE!!!!!mysle ze zbierzemy odpowiednie środki,jesli tylko będzie diagnoza pozytywna dla psa...tylko tą diagnoze musi miec- inaczej jest bez szans.....I MUSI BYC PODJETE NATYCHMIASTOWE LECZENIE...prsyszedl raport od Pana wiec sms doszedl..odpowiedzi nie mam, moze spi, ale jesli zadecydujemy- jutro dzwonie....tylko kurcze NIEPOKOJE SIE ZE NIE MA TU NIKOGO OD SUNI....NIKT NIE CHCE SIE PODJĄĆ ZBIERANIA PIENIĄŻKOW???????NO PLIIIISSSSSSSSSSS.....KASA JUZ POWINNA BYC PRZELEWANA- bo ejslki się znajdzie ransport-to trzeba zaplacic....[/QUOTE]


Ja będę zbierała. Już porozsyłałam nr konta. Dziewczyny w tytule przelewu wpiszcie dla Onki i nick z dogo.
Zbieram juz na 2 pieski i kilka bazarków. Nie chce żeby mi się pomieszało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Ja będę zbierała. Już porozsyłałam nr konta. Dziewczyny w tytule przelewu wpiszcie dla Onki i nick z dogo.
Zbieram juz na 2 pieski i kilka bazarków. Nie chce żeby mi się pomieszało.[/QUOTE]
DZIĘKUJE!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:ja WYSYŁAM ZARAZ W TAKIM RAZIE- MAM tWOJ NUMER KONTA...a jak przyjdą obiecane pieniążki od Malibu57, przesle tez od razu:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska_82']ja tez poprosze numer konta ile moge tyle przesle,zal psiaka mam nadzieje ze wroci do sił i stanie na nogi[/QUOTE]
Dziekuje bardzo w imieniu suni i nas wszystkich..nie wiem czy Ketunia jest jeszcze..jesli nie to ja Ci zaraz wysle Jej numer konta...bo mam:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...