Jump to content
Dogomania

Przepiękna Onka LUSIA zostaje u Sugarr.


MARCHEWA

Recommended Posts

[quote name='monika55']Za wczesnie mowic o tym ale moze sprowokuje kogos / gromy przyjmuje na swoja glowe/. Czasem mysle, ze pomoc godnie odejsc to tez pomoc. No to teraz czekamy bo sie pewnie burza rozpeta i moze ciotki cos innego wymysla.
Ale serio - jesli ma gnic w schronie, wiadomo w jakich warunkach, bez pomocy, bez pieniedzy na leczenie, to moze naprawde lepiej zakonczyc to cierpienie. Serce boli jak to pisze. Ale tak mysle.[/QUOTE]

Wiadomo,że jak pies cierpi i nie można mu już pomóc to się zgodzę,ale wczoraj ta sunia stanęła na krótką chwilę na 3 łapach i potem upadła,ja się nie znam,ale gdyby miała coś z kregosłupem to dała by radę ustać o własnych siłach i przejść kilka metrów?
W dodatku ona jest totalnie wyczerpana,na zdjęciach tak tego nie widać,ale od góry jak stała to ma ze 4 cm!Więc gdyby nabrała sił jej stan mógłby sie poprawić,ale w 2 dni to wiele się na pewno nie zmieni:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weci szybko wydają wyroki jeżeli za psem nie stoi wlasciciel z portfelem.
Mojej labce też wydali wyrok , twierdząc , ze uszkodzony kregosłup. Łabka pojechała do niemiec. Niemieccy weci patrząc na to samo zdjęcie żadnego urazu nie widzieli.
Mam pomysł. W Elblagu jest hotelik u mojej koleżanki , dogomaniczki. Myślę, że można by spróbować u niej, mogę pogadać. Opiekę sunia miała by bardzo dobrą. Za dużo ta suka przeszła aby nie dać jej szansy.
Brak czucia przy ukluciu w łapach nie znaczy, że kręgosłup pękniety, nie wiem kto to wymyslił. Mam u siebie 2 takie psy, które po wypadku nie reagowały na kłucie, po pewnym czasie staneły na nogi.

Link to comment
Share on other sites

jESTEM I JA....BASIA..TEN HOTELIK TO U mORII W eLBLĄGU??a ILE BEDZIE KOSZTOWAL???mYSLE ZE JUZ BY TRZEBA BYLO BAZARKI ROBIC I JAKAS KJASE ZBIERAC NA CITO- PROPONUJE 20 ZŁ na razie....prosze o nuumer konta na PW....badanie suni jest konieczne....i jesli by dalo rade w tym hoteliku to byloby cudnie- Moria pewnie by potrzymala przez kilka dni nawet w domku(choc ma juz na domku kilka tymczasow)..ale to wyjatkowa sprawa....nie ma na co czekac..pakuj ja jutro i jedź do weta..plissssssss...Basiu...rozmawials z hotelikiem???

Link to comment
Share on other sites

Mogę suni załatwić miejsce w szpitaliku z całodobową opieką weterynaryjną za symboliczne pieniądze.

Niestety w Krakowie, jeśli nie będziecie mieli lepszej alternatywy to będziemy organizować transport.

W szpitaliku cały czas dostawałaby kroplówki i dopalacze.
Być może jakiś obrzęk po wypadku powoduje ucisk na rdzeń liczą się godziny !
Pies musi dostawać nivalin w zastrzykach plus duże dawki witamin z grupy B, d

W warunkach domowych pies w takim stanie ma niewielkie szanse na przeżycie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Mogę suni załatwić miejsce w szpitaliku z całodobową opieką weterynaryjną za symboliczne pieniądze.

Niestety w Krakowie, jeśli nie będziecie mieli lepszej alternatywy to będziemy organizować transport.

W szpitaliku cały czas dostawałaby kroplówki i dopalacze.
Być może jakiś obrzęk po wypadku powoduje ucisk na rdzeń liczą się godziny !
Pies musi dostawać nivalin w zastrzykach plus duże dawki witamin z grupy B, d

W warunkach domowych pies w takim stanie ma niewielkie szanse na przeżycie :shake:[/QUOTE]Biafra.....uklony..i światelko w tunelu dla suni.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Przewoziłam do siebie dwukrotnie psy z Koszalina.
To prawie przez cały kraj.
Można jakoś transport zorganizować. Tylko trzeba się spieszyć, bo każda godzina powoduje , że szanse na wyzdrowienie maleją.[/QUOTE]
Własnie..tego sie obawiam najbardziej- ze czas tu dziala na suni niekorzysc....gdzie sa dziewczyny od suni???Co myslicie na temat propozycji Biafry???Ja mysle ze jesli nic nie ma na juz- to ta propozycja jest nie do odrzucenia....tylko transport....ile to kilometrow Biafra????J kompletnie sie nie orientuje...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Jejku jaka biedna sunia:placz:. Dorzucę na transport.[/QUOTE]
KOchana Ketunia...dziekuję ,ze jestes....nie wiem gdzie pisac, bo nie widze dziewczyn od suni..a dogo dziala sama wiesz jak....trzeba organizowac chyba transport...ale nie chce się wtracac, bo nie wiem co na dzis jest postanowione..uwazam ze leczenie byloby najlepsza opcja.....w cenie hoteliku mialaby leczenie i opieke medyczna...TYLKO CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']KOchana Ketunia...dziekuję ,ze jestes....nie wiem gdzie pisac, bo nie widze dziewczyn od suni..a dogo dziala sama wiesz jak....trzeba organizowac chyba transport...ale nie chce się wtracac, bo nie wiem co na dzis jest postanowione..uwazam ze leczenie byloby najlepsza opcja.....w cenie hoteliku mialaby leczenie i opieke medyczna...TYLKO CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Goniu Ty jesteś na wątku więc wszystko na pewno się uda:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Podróż daleka, Szczytno-Warszawa_Kraków ... Ale nie niemozliwa, prawda?.........[/QUOTE]
oCZYWISCIE, ZE NIE JEST niemozliwa..tylko musi sie wypowiedziec ktos odpowiedzialny za psa..czy organizujemy transport??Bo to nie da się w 5 minut..(chociaz kto wie..nie takie cuda widzialam na dogo)....no i musi sie ktos zgodzic na zbiorkę pieniazkow..mamy malo czasu..a sa tu tacy, co oferuja się wplacic a sa rzadko na dogo- nie mozemy wiec zmarnowac szansy...w razie "W" jednorazowo na transport moge zbierac zeby przeslac potem osobie wiozocej..ale juz na hotekik nie dam rady- bo zbieram na kilka psiakowa to jest "tawrdy orzech"....NIECH KTOS OD SUNI SIE WYPOWIE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...