Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karkakarka']:) A ja waż życzę 6 psiaków :loveu: może się 4 schowały hihi :loveu:[/QUOTE]
Oj Karina popłynęłaś z tą ilością :evil_lol: Ja to bym chciała tak nie za mało i nie za dużo, bo przy dużym miocie bym się z kolei tężyczki obawiała :roll: Ale teraz to najważniejsze żeby wszystko dobrze poszło i żeby się zdrowe i silne urodziły :p
[quote name='Karolina&Lucky']Ja obstawiam, że będą 4 maluchy :D Tylko pewnie dwa się schowały, żeby niespodzianka potem była :cool3:[/QUOTE]
No to zobaczymy za miesiąc kto miał rację, ja stawiam na 3 ;)
[quote name='Aga&Dakar']A ja bym chciala wiecej zdjec przyszlej mamuski...Sciskamy Was obie.[/QUOTE]
Da się zrobić, niech mnie tylko wena najdzie. Ale fotki chyba przez dłuższy czas będą dość monotonne, bo mała ciągle śpi :evil_lol:
[quote name='charlotta']Eh !!!! Nasze gratulacje!!! Niech śliczna mamusia urodzi słodkie zdrowe kluseczki szczęśliwie:)
Pozdrowionka ja i Kiss[/QUOTE]
[quote name='Viky i Ja']Cze Klaudia i Graculka :)
Trzymamy kciuki żeby i trzecia kluska się pokazała :) A może i czwarta ... ;)[/QUOTE]
Dzięki za kciukory dziewczyny :)
[quote name='jot11']Klaudia,obejrzalam w końcu "Katakumby"
Film w moim typie i klimacie.Napiszę zwięźle--jest niesamowity i to niespodziewane zakończenie.Normalnie szok.....:-o[/QUOTE]
Oj ja też miałam szok jak oglądałam pierwszy raz :evil_lol:

Dzisiaj byłam na urodzinach babci i po wyczynach mojego kuzyna i brata przyrodniego stwierdziłam, że w porównaniu do nich jestem zupełnie normalna. Otóż chłopakom się nudziło, więc wymyślili, że wyjdą przed blok w czapkach... SAMYCH czapkach!!! Efektem tego są fotki, najpierw jak stoją na śniegu w rzeczonych czapkach, butach i bokserkach i pokazują kierunek na plażę, a następnie jak w takich samych strojach robią aniołki na śniegu. Mi odwagi zabrakło, ale dzielnie trzymałam ich kurtki :evil_lol: Jak mi jeszcze ktoś kiedyś powie, że to studenci mają dziwne pomysły, to jestem w stanie się z tą osobą założyć, że gimnazjaliści i licealiści mają jeszcze dziwniejsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']No to ładnie:) Ale powiem Ci że mnie to nie dziwi bo ja pamiętam Sylwestra z 2005/2006 i wtedy na dworze było -20stopi i nowy rok przywitaliśmy też w bieliźnie na śniegu :) Całe 30 osób aż policja podjechała radiowozem i się patrzyła jak na debili;)[/QUOTE]
O nie nie nie, takim hardkorem to ja nie jestem, za duży ze mnie zmarźlak :evil_lol:
[quote name='Aga&Dakar']Mi na sama mysl juz wszystko zamarzlo...
A Ty dziewczyno masz odwrotnie niz Twoja ciezarowka, ona spi non stop a Ty cierpisz na bezsennosc...nawet w niedziele wstajesz o swicie.[/QUOTE]
To nie bezsenność, raczej tryb nietoperza :evil_lol: Jak pisałam posta o tej 1:23 to jeszcze nawet nie zdążyłam się położyć :eviltong: Uczyniłam to dopiero o 3:30 ;)
[quote name='jot11']Klaudia bardzo dzielna jesteś,bardzo :diabloti:
Cześć niedzielnie :multi:[/QUOTE]
Pewnie, że jestem, przecież tak właściwie bez mojego udziału ich plan by w ogóle nie wypalił :eviltong:
[quote name='Katie']Hejo Klaudia :loveu:
haha, ale ciekawy pomysl mieli twoi kuzyni :mdrmed:[/QUOTE]
Hej Katie :) Oni to w ogóle mają ciekawe pomysły, momentami to i mnie biją na głowę :evil_lol:
[quote name='ladyyork']Witaj Klaudia ,nieważne ile małych Gracji się urodzi ,ważne by były zdrowe;)
Ty to wiesz i ja to wiem ,a inni niech zakłady robią :eviltong:ile
Gracja urodzi:evil_lol:,jeszcze sobie z nas zakpi i urodzi 7 brzdąców:diabloti:[/QUOTE]
O nie, aż tyle nie chcę, jeszcze bym zwariowała od nadmiaru szczęścia :evil_lol:

Zmobilizowałam się i mam kilka fotek :)

Taka wygięta spała Gracula dziś w nocy :evil_lol:
[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9105/p1030163x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8148/p1030165i.jpg[/IMG]
A tutaj dzisiejsze poranne - szczególnie dla Darii, żeby zobaczyła na własne oczy jak Gracja sobie "kościkuje" w identycznej pozie jak Livka ;)
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/1415/p1030168.jpg[/IMG]
[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5937/p1030170.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...