Jump to content
Dogomania

Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dokładnie! Mimo zawirowań, szans które się nie wydarzyły i ludzi, którzy go zawiedli - Borysek jest na progu nowego życia. I to dzięki Agabytom możemy mu teraz pomóc.

Psiaku - już niedługo będziesz z Zojką, Zorą, Rustii i innymi "odratowanymi" u Megii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gos']Dokładnie! Mimo zawirowań, szans które się nie wydarzyły i ludzi, którzy go zawiedli - Borysek jest na progu nowego życia. I to dzięki Agabytom możemy mu teraz pomóc.

Psiaku - już niedługo będziesz z Zojką, Zorą, Rustii i innymi "odratowanymi" u Megii.[/QUOTE]


Dobrze, że Borysek ma imię na B hihi :) na razie dość imion na "Z" :)

Link to comment
Share on other sites

Borysek zostanie jako ostatni w schronisku :placz:

Kochani pomocy!!!!!

powiedzcie,bo się na tym nie znam;]jakby ludzie chcieli coś wpłacać,to na jaki numer konta??
Od Megii,prawda??

mój artykuł w Wiadomości 24 [URL]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/piec_okaleczonych_psow_kolejny_przyklad_ludzkiego_113429-1-2--a.html#artykul-narzedzia[/URL]


Wczoraj widnieliśmy na pierwszej stronie.
Komentujcie ciotki,wtedy widać nas również na pierwszej ,może tam ktoś wyciągnie pare złotych??

Link to comment
Share on other sites

Ja tego nigdy nie robiłam. :shake: Mam konto internetowe i teoretycznie , nie byłby to żaden kłopot. Ale proszę mnie oświecic, czy to trzeba gdziieś zgłaszać? Opodatkować, nie daj Boże?:eviltong: Czy zakłada się na ten cel osobne konto? Jeśli ktoś rozwieje moje wątpliwości, to moge użyczyć swojego konta.

Link to comment
Share on other sites

z doświadczenia wiem, że hoteliki wolą dostawać kase w całośi lub jakiejś większej części- bo zbieranie kasy po 10zł dla kogoś kto ma 10 psów u siebie i naprawdę ma co robić zamiast siedzieć i rozszyfrowywac wpłaty jest sporym utrudnieniem;)
nigdzie tego nie zgłaszasz, podajesz sówj nr konta na PW, na wątku piszesz jak dojdzie jakaś wpłata do ciebie, co jakis czas robisz podsumowanie ile kasy masz, przelewasz całość do hoteliku i piszesz na wątku ze wtedy i wtedy przelałaś tyle i tyle...cała sztuka w tym, żeby pilnować wpłat, pisac je rzetelenie tutaj i podsumowania robić...zeby kazdy kto zechce mógł sobie wziąć kalkulator podsumowac ile wpłat było i żeby się zgadzało z tym co Ty na końcu napisałaś...jesli ktoś nie prowadzi innych wątków od strony finansowej lub nie daj boże bazarków to jest to proste...
ja ostatecznie mogę pomóc ale ja wystawiam ciągle bazarki bo mamy masakryczny dług za CCta i mam tych wpłat mase, żeby się w tym połapac pisze sobie kartki, odkreslam, dopisuję...więc zwyczajnie byłoby mi ciężko:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...