Jump to content
Dogomania

Drobne chrupki


aga kom

Recommended Posts

Czy możecie podpowiedzieć,które z karm na poziomie nutry,acany itp.mają najdrobniejsze krokieciki?Chodzi mi o jedzonko dla 4 mies.chihuahua.Jest to pies znajomej,obecnie na royalu mini,który powoduje u psa drapanie.Nie mam doświadczenia z takimi maleńkimi pieskami i chrupkami,wiec zwracam się do was....:loveu::loveu::loveu:
Pozdr.Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga kom']Czy możecie podpowiedzieć,które z karm na poziomie nutry,acany itp.mają najdrobniejsze krokieciki?Chodzi mi o jedzonko dla 4 mies.chihuahua.Jest to pies znajomej,obecnie na royalu mini,który powoduje u psa drapanie.Nie mam doświadczenia z takimi maleńkimi pieskami i chrupkami,wiec zwracam się do was....:loveu::loveu::loveu:
Pozdr.Aga[/QUOTE]
Mam ten sam problem z moim Hawańczykiem (7 miesięcznym):roll:Też go karmie royalem ale zaczoł sie drabać i raz na tydzień zawsze rano zdarzało mu sie ulewać po tłustym royalu.Moja pani weterynarz powiedziała ze jest to przypadłość małych Ras ...Wiec mi poleciła eukanube jest drobna i dobrej jakości dodatkowo daje Hilsa ale Hils ma duże kuleczki.Wiec podsumując polecam Eukanube:p

Link to comment
Share on other sites

Hej,
Miałam ten sam kłopot z jamnikami, teraz sa juz dorosłe i mam większy wybór, ale pamiętam, że:
W ogóle nie chciały gryźć Eukanuby (głodowały 2 tygodnie!!!), Hillsa, Orijen, a i Acanę niechętnie i tylko po namoczeniu
Srednio lubiły Brita ale granulki były małe
Najbardziej lubiły Royal Canin Mini, RC dla jamników (dla chihuahua też są tylko nie wiem czy dla juniorów) i RC sensitive (tez nieduże granulki).
Lubiły tez bardzo Bento Kronen ale potem zobaczyłam ze ma w składzie sól i się wystraszyłam.

tutaj kiedyś można było zobaczyc jakie są chrupki niketórych marek ale dzis widzę ze jest jakas przerwa serwisowa???

[URL]http://www.dogfoodanalysis.com/dog-food-index-a.html[/URL]



[quote name='aga kom']Czy możecie podpowiedzieć,które z karm na poziomie nutry,acany itp.mają najdrobniejsze krokieciki?Chodzi mi o jedzonko dla 4 mies.chihuahua.Jest to pies znajomej,obecnie na royalu mini,który powoduje u psa drapanie.Nie mam doświadczenia z takimi maleńkimi pieskami i chrupkami,wiec zwracam się do was....:loveu::loveu::loveu:
Pozdr.Aga[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Mam ten sam problem z moim Hawańczykiem (7 miesięcznym):roll:Też go karmie royalem ale zaczoł sie drabać i raz na tydzień zawsze rano zdarzało mu sie ulewać po tłustym royalu.Moja pani weterynarz powiedziała ze jest to przypadłość małych Ras ...Wiec mi poleciła eukanube jest drobna i dobrej jakości dodatkowo daje Hilsa ale Hils ma duże kuleczki.Wiec podsumując polecam Eukanube:p[/QUOTE]


O której Eukanubie mówisz? Ja próbowałam moim dawac eukanubę dla jamników i jakąs inną dla aszczeniaków i była porażka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga kom']Czy możecie podpowiedzieć,które z karm na poziomie nutry,acany itp.mają najdrobniejsze krokieciki?Chodzi mi o jedzonko dla 4 mies.chihuahua.Jest to pies znajomej,obecnie na royalu mini,który powoduje u psa drapanie.Nie mam doświadczenia z takimi maleńkimi pieskami i chrupkami,wiec zwracam się do was....:loveu::loveu::loveu:
Pozdr.Aga[/QUOTE]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35392[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inecita']O której Eukanubie mówisz? Ja próbowałam moim dawac eukanubę dla jamników i jakąs inną dla aszczeniaków i była porażka :([/QUOTE]
Ja mówie o Eukanubie Puppy&Junior small :razz:
Dobra jest tez bo przez 3 lata karmiłam mojego dorosłego psa Eukanuba Adult small
Odnośnie eukanuby typowo dla Jamników znam z wypowiedzi np znajomych co maja jamniki ze psy nie tolerują tej karmy a zwykła eukanube tak :p

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za wszelkie sugestie.Mam nadzieje,że uda się coś zwierzowi dopasować,jak widziałam ten rozmiar szczęk,to w sumie jak u świnki morskiej:diabloti:.Dział z fotkami karm oczywiście przejzałam.
Kiedyś sama miałam problem z drapaniem u jednego ze swoich cavalierów,ale po przejściu na acanę grassland,mam święty spokój z tego typu przypadłościami.Generalnie wybieram zawsze karmy,które nie mają zbyt wielu składników typu zboza,kukurydza,gluten,ryż jako główny składnik itp.Wcześniej karmiłam caviśka nutrą gold,ale po dokupieniu drugiego psa musiałam z niej właśnie zrezygnować.
Pozdr.Aga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...