Jump to content
Dogomania

"Hodowla" - dogi jako wsiowe burki


Kindziora1

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamila-dog']Bylam wlasnie na tej stronie i rozumiem ze wszystko tam dziala jak dzialalo,czyli do dupy:shake:
Temat przycichl ale ja bym sie chciala dowiedziec czy ktos tam interweniowal i czy odniesliscie jakis skutek?[/quote]Nie rozumiem tego. Wszyscy krytykujecie, a nikt sie tym niwe zajmie. Przecież wystarczy, aby kilku wlaścicieli dogow sie zebralo i napisalo skargę do Sądu Koleżeńskiego w ZK i wtedy Zk bezie musial sie tą sprawą zająć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Nie rozumiem tego. Wszyscy krytykujecie, a nikt sie tym niwe zajmie. Przecież wystarczy, aby kilku wlaścicieli dogow sie zebralo i napisalo skargę do Sądu Koleżeńskiego w ZK i wtedy Zk bezie musial sie tą sprawą zająć[/quote]


Ja bym to bardzo chetnie zrobila ale po pierwsze nie jestem w Polsce,a po drugie nie znam sie kompletnie na tym i nie wiedzialabym od czego zaczac:oops: ,a wiem ze sa na tym forum osoby-tzn tak mi sie wydaje-ktore doskonale wiedza co robic w takich sprawach.Dlatego osobiscie mialam nadzieje ze ktos tam zadzialal,albo ze ktos tam bym i moglby potwierdzic ze sytulacja nie wyglada tak zle jak nam sie wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Przecież wystarczy, aby kilku wlaścicieli dogow sie zebralo i napisalo skargę do Sądu Koleżeńskiego w ZK i wtedy Zk bezie musial sie tą sprawą zająć[/quote]Wystarczy, że zbierze się kilku członków ZK. I wcale nie muszą być właścicielami dogów :roll: Ale jasne, łatwiej pisać sobie na forum, niż cokolwiek zrobić, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę podpisać jako TOZ i jako członek ZK i hodowca (niestety - jamników miniaturek :eviltong:, z góry zaznaczam, żeby uniknąć niedomówień - mam zarejestrowaną hodowlę ale skończyło się na jednym miocie i więcej nie będzie) ale ktoś musi zaproponować treść pisma. Dobrze byłoby gdyby podpisali się hodowcy dużych ras. Miałam owczarki niemieckie, rejestrowane w ZK, ale hodowli nigdy nie miałam. Napewno lepiej by wyglądało, gdyby podpisał się też jakiś hodowca dużej rasy, taki, który miał szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś chce z nimi pogadać to są zgłoszeni na wystawe w Lublinie w tym tygodniu..robiłam dozie stawki i ich zauważyłam..na ich miejscu nie pokazaywąłabym się wogóle dożemu towarzystwu..jeszcze po tym co piszą jakie są dogi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

super,bedziemy wiedziec co znowu wymyslili,.

Mialam w latach 80 2 suki Doga matke Bety -lipus,i jej corke Sare sfinks.to byly cudowne psy.niestety lata minely i odeszly za teczowy most.Od tego czasu Dogow niemam,bo poruwnywalabym kazdego do poprzedniczek,zabardzo je kochalam,to byly moje coreczki,anioleczki i wszystko co najlepsze.Dlatego jak slysze ze tak sa krzywdzone psy to serce mnie boli.
teraz ze wzgledow moich czestych podrozy mam pchelki Yorki i jamniczke.Ale Dog za swa Godnośc,dostojenstwo wpananialy harakter,i wielkie serce zostanie dlamnie idealem,na jego widok zawsze serce mocniej mi bije.Poprostu je kocham.

Link to comment
Share on other sites

problem w tym,nie mam adresu,i nie wiem gdzi wyslac.
PS.Zdjecia tych pieskow i warunkow w tej hodowli sa katastrofalne.Nie wyobrazam sobie jak te sieroty przetrzymuja zime?,przeciez te pieski musza przebywac w cieple, w domowych warunkach,musza miec ciagly kontakt z czlowiekiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boze,jaka ta suczka jest wymeczona.Co za bestie ci hodowcy.

Link to comment
Share on other sites

problem w tym,nie mam adresu,i nie wiem gdzie wyslac.
PS.Zdjecia tych pieskow i warunkow w tej hodowli sa katastrofalne.Nie wyobrazam sobie jak te sieroty przetrzymuja zime?,przeciez te pieski musza przebywac w cieple, w domowych warunkach,musza miec ciagly kontakt z czlowiekiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boze,jaka ta suczka jest wymeczona.Co za bestie ci hodowcy.
Pragne wyslac protest doZK ,nie znam tylko adresu,prosze o przekazanie

Link to comment
Share on other sites

No i widziałam Tych hodowców...powiem tak..ich suka wyglądała jak by miała pręgi ..ale...to nie pręgi...wyglądało to na rany...doszłysmy do wniosku że prawdopodobnie jakieś bardzo mocne uczulenie na nie wiem co..Suka dostała ocene Bdb jakieś zdjęcia znajoma robiła jak będę miałą to pokaże..Ludzi naprawde dziwni...kobita jak już skończyła sędzina oceniać przydusiła suke za to że nie chciała ładnie stać a potem widać było jak jej grozil...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']...kobita jak już skończyła sędzina oceniać przydusiła suke za to że nie chciała ładnie stać a potem widać było jak jej grozil...[/QUOTE]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Brak słów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

podobno spodziewają sie szczeniaków,do odbioru pod koniec lipca.
co roku jezdze do Władka więc przejade sie na poczatku sierpnia-odwiedze hodowle ,zobacze na własne oczy co tam jest. (przynajmniej taki mam zamiar)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']podobno spodziewają sie szczeniaków,do odbioru pod koniec lipca.
co roku jezdze do Władka więc przejade sie na poczatku sierpnia-odwiedze hodowle ,zobacze na własne oczy co tam jest. (przynajmniej taki mam zamiar)[/quote]

Spodziewaą się po błękitce..pokryli ją cieczka po cieczce..O'Mareyem Margarejro..

[IMG]http://images2.fotosik.pl/59/58uc0wkiw9j7t16r.jpg[/IMG]

To jest ta suka przyjrzyjcie się grzbietowi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...