Jump to content
Dogomania

pomozcie wybrac erdelkowa hodowle


fjolka

Recommended Posts

witam po swietach
[B]ALUZJA [/B]choczopoznieniem to "spiesze" z odpowiezia.wybor hodowli to dla mnie bardzo wazna spawa, a wszystkie wypowedzi tu na forum sa dla mnie wskazowkami,a nie wyrocznia.i zadajac takie a nie inne pytanie liczylam raczej na rady, ktore pomoga mi przy wyborze hodowli,a nie wskaza konkretna hodowle. druga sprawa, dla mnie tak oczywista, ze nie wspomnialam o niej zdaje sie w ogole. no wiec przed dokonaniem wyboru [B]na pewno[/B] spotkam sie z hodowcami, nie widze innej mozliwosci, nie wiem czy na wystawach,poniewaz mieszkam poza krajem(monachium) i jestem ograniczona czasowo przynajmniej do wiosny, ale u hodowcy z pewnoscia.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze nowotwory i.... na razie nie mam pomysłu, ale chciałam przypomniec, ze każdy musi na coś umrzeć....
Dlatego myślę, że chyba jednak musimy sie pogodzić z chorobami, które sie pojawiają w podeszłym wieku, nawet z tymi przewlekłymi niestey :-( Przynajmniej dla mnie inna para kaloszy jak pies ma przewlekłą niewydolność nerek w wieku 10-12 lat, a inna, kiedy to spotyka psa kilkuletniego, albo szczeniaka, a jeszcze inna kiedy pies dostaje ostrego stanu na skutek zatrucia. Pisze o tym, bo dobrze pamiętam, że moja 10letnia Wiga tak samo wygladała pod kroplówka jak dwuletnia czarna terrierka i chociaz żadna z nich nie była w stanie życ bez funkcjomujących nerek - to jednak nie było to samo.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...