Jump to content
Dogomania

zapytanie


cops

Recommended Posts

Witaj! Wszystkie molosy to psy, które przede wszystkim potrzebują odpowiedniej dawki ruchu. Jesli jesteś w stanie mu to zapewnić, to możesz go trzymać, gdzie chcesz :lol: Czasem nawet lepiej jak pies nie ma ogrodu, bo to przynajmniej mobilizuje właściciela do spacerów, a nieraz zdarza sie tak, że jak mamy ogród, to wypuścimy pieska , niech sie wybiega, a takie bieganie po ogrodzie to stanowczo za mało dla psa rasy olbrzymiej.
Pozdrawiam i polecam niufa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cops']Dzięki za odpowiedz właśnie z żoną podobają nam się niufy czarno-białe :D[/quote]
Jeśli chcesz to na PW mogę Ci wysłać namiary na bardzo dobrą hodowlę nowofundlandów w której wiem, że obecnie są szczeniaki czarno białe.
Możesz zadzwonić i porozmawiać, skonsultować własne oczekiwania i powszechne opinie o rasie z doświadczeniem hodowcy.
Sama mam sukę od nich z hodowli i mogę z całego serca polecić ich profesjonalne podejście. Pomimo tego,że AB ma 5 lat i od momentu zakupu szczeniaka minęło już sporo czsu stale służą mi pomocą i dobrą radą.
Pozdrawiam, Niufa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

dzięki Goldenniva :). A jak uważacie - przeglądanie na bieżąco podanej stronki wystarczy czy lepiej szukać jeszcze gdzieś? Kupując psa wolałbym mieć pewność co do jego pochodzenia i genetycznej "jakości" dlatego trochę się boję szukać zwierzaka przez strony www rozlicznych hodowli...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Strona Klubu Nowofundlanda jest jak najbardziej właściwa do poszukiwania niufa. Jest tam spis większości polskich hodowli.
Jeżeli ktos aktualnie nie posiada szczeniąt - napewno poleci inną hodowlę.
Podpisuję sie pod poprzednimi wypowiedziami- nie liczy się metraż ale czas i miłośc którą możesz dać niufowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...