Jump to content
Dogomania

Mika od Lavinii- odeszła 19.08.2018


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 528
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona w ogóle dużo pije wody i je 2-3 razy dziennie gotowane, a po tym powinna sikać. No i urosept też jest moczopędny.Zobaczymy jak będzie wyglądało mieszkanie po powrocie z pracy- może wreszcie się "rozsika".A tylko o to chodzi, po kwestie wychowawcze w tym względzie zostawiam na póżniej.Najważniejsze żeby była zdrowa.Chyba dziś trochę przesadziłam, bo zaraz jak nasikała na dywan dałam jej smakołyka :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kochaną panią doktor Joasią- wyniki morfologii są bardzo dobre.Mam dalej próbować łapać siuśki, ale prawdopodobny jest to stres adaptacyjny.Mała może być na urosepcie nawet 2 tygodnie, ale najlepiej zbadać mocz, chyba że zacznie sikać kilka razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

Została odebrana z bardzo złych warunków- spała na dworze, niedojadała.Piesio wychudzony i przemarznięty.Zabrała ją Lavinia jako siódmego psa, no i TZ nie bardzo wytrzymał nerwowo.Jak znajdziesz trochę czasu, przeczytaj cały temat.Akcja była błyskawiczna.Ale uwierz że tu są bardzo fajni ludzie.Ja zyskałam nie tylko ukochaną suńkę, ale też 2 bratnie dusze-jedną Lavinię, niestety daleko, a druga to Avii- wspaniała, cudowna, na pewno będziemy dalej utrzymywać kontakt.Tak dużo mi pomogła-wczoraj załatwiła wizytę w klinice, przez 3 godz. woziła mnie z Miką samochodem, na bieżąco interesuje się małą i robi prezenty jej i Lolce.Po prostu bardzo dobry, bezinteresowny człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Iwonko :nono: :oops: to dzięki Tobie taka mała istotka ma kochający doooom i takich ludzi należy wspierać . I jakie tam prezenty :zly7: kapotek Mikuli się z rozdzielnika należał bo taka ..kruszynka a tu mróz .

Cieszę sie bardzo że morfologia wyszła dobrze a z ...resztą :lol: sobie poradzisz jak Mikula trochę ..okrzepnie w nowym otoczeniu .
To dopiero będzie sukces jak ...kubeczek się zapełni :lol:

a Mikulinka >>>>> cudo przylepka >>> no jak ją nie kochać :D

[URL=http://imageshack.us][img]http://img253.imageshack.us/img253/5374/klinika0090vq4qx.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Stres adaptacyjny zażegnany.Wczoraj Mika zasiusiała po kolei trzy rogi dywanu.Czyli nereczki i pęcherz w porządku.No to zaczynamy edukację miejskiego pieska mieszkającego w bloku.Mikusia jest mądra, więc nie powinno być kłopotów no i lubi naśladować Lolkę.Dziś cały dzień są pod opieką Ani- będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Stres adaptacyjny zażegnany.Wczoraj Mika zasiusiała po kolei trzy rogi dywanu[/quote]

No , czyli po prostu blokada była. Iwonka >>> to teraz za każde siusiu na dworze >> smakołyk :) ja liczę że Mika podpatrzy Lolę i będzie ją naśladować .

Link to comment
Share on other sites

Moja słodka mała pysia od wczoraj jest już miejskim blokowym pieseczkiem.3 razy była na dworku i bardzo ładnie się załatwiła.W domu żadnej wpadki.Wszystko układa się super.Mika z Lolką zgodnie wtulone w siebie śpią, ładnie się bawią, czasem urządzają "zapasy" na podłodze, ale to nic grożnego, bo żadna z nich nie jest agresywna.Trochę są zazdrosne, więc bardzo się pilnujemy żeby nie dawać im do tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

W piątek wieczorem Mika poznała wujka Michała, który przyjechał z Warszawy a w sobotę byłyśmy zaszczepić się przecieko wściekliżnie.Pani doktor obcięła pazurki, obejrzała ząbki i przepisała pastę do czyszczenia ząbków.Mikunia załatwia się na dworze na wyścigi z Lolką, daje łapeczkę i ślicznie je.Chyba jest u nas szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mikunia załatwia się na dworze na wyścigi z Lolką, daje łapeczkę i ślicznie je.Chyba jest u nas szczęśliwa.[/quote][quote]

Iwonko>>> wygłaszcz je odemnie po równo ( żeby nie było że jedną się preferuje :wink: ) ale Mikulinkę szczególnie .
powiedz jej że ciotka avii często o niej myśli . :)

A co powiedział wujek Michał jak ją zobaczył ?

Link to comment
Share on other sites

Wujek Michał oszalał tak jak my wszyscy. Cały czas jednak martwił się o swoją kicię, która została na 2 dni sama w domu. kicia nazywa się Bessa i ma 6 tygodni.Wczoraj miałam wiadomość że wszystko ok, dzielnie zniosła samotność i ładnie go powitała.Mika i Lolka rzeczywiście są trochę zazdrosne- kiedy wychodzą na spacerek 2 osoby muszą je równocześnie ubierać, bo inaczej jedna się obraża i nie chce wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Moje lalunie są maskotkami i ulubienicami całego bloku.Kiedy wychodzi się z nimi na dworek nigdy nie wiadomo kiedy się wróci.Każdy chce je wygłaskać i wymiziać.Mąż na początku wychodził z każdą osobno, ale wszyscy pytali o drugą więc połączyliśmy je smyczami i wychodzą razem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...