Jump to content
Dogomania

problem z bieganiem


Myszu

Recommended Posts

[B]Czarnulka, [/B]ja sądzę że po prostu z każdym jej skokiem na Ciebie powinnaś stanowczo powiedzieć jej FE, czy inne słowo które wie że oznacza NIE WOLNO ;) i zepchnąć ją z siebie...i biec dalej, oczywiście pełna szczęścia i radości że razem biegniecie...Mój pies bardzo fajnie nauczył się pracy w zaprzęgu i na Dogtrekkingu :) Po prostu samo weszło mu w krew. Teraz mam swój mały zaprzęg i regularnie trenuję, zresztą inne psy uczą się od niego :)
Ciesz się że masz zabawowe suczydło :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka'][B]Czarnulka, [/B]ja sądzę że po prostu z każdym jej skokiem na Ciebie powinnaś stanowczo powiedzieć jej FE, czy inne słowo które wie że oznacza NIE WOLNO ;) i zepchnąć ją z siebie...i biec dalej, oczywiście pełna szczęścia i radości że razem biegniecie...Mój pies bardzo fajnie nauczył się pracy w zaprzęgu i na Dogtrekkingu :) Po prostu samo weszło mu w krew. Teraz mam swój mały zaprzęg i regularnie trenuję, zresztą inne psy uczą się od niego :)
Ciesz się że masz zabawowe suczydło :D[/QUOTE]
Aha okeej bede tak próbowac.;) a płaci sie za to ze ktos uczy twojego psa w zaprzęgu biegac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...