Jump to content
Dogomania

Maszynki do strzyżenia - gdzie serwis


Ludek

Recommended Posts

[quote name='dorotak']Ludek, dzwoniłaś przecież do "Szlifu" a Gośka napisała (w topiku o ostrzeniu), że oni również prowadzą serwis. Rozmawiałaś z nimi o ewentualnej naprawie?[/quote]

Rozmawiałam tylko o ostrzeniu, wtedy Pani powiedziała, że oni prowadzą tylko drobne naprawy, a ja nie wiem czy to będzie drobna naprawa. Myślałam, że jest gdzieś jakiś full serwis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prowadza naprawy na pewno i to nie tylko drobne, mozesz poprosic zeby zajrzeli i telefonicznie sie dowiedziec, czy cena naprawy cie nie zabije :wink: , znaczy sie czy wogole warto ja naprawiac. Oni nie ostrza i nie naprawiaja na miejscu, tylko gdzies tam hmmm nie pamietam oczywiscie :oops: , ale mozna sie z nimi dogadac, dadza Ci telefon do miejsca naprawy, to tez jest w Wawie, tylko gdzies indziej :D

Link to comment
Share on other sites

Maszynka zawieziona. Teraz czekam na werdykt :lol:.
Naprawiają na ul. Wiertniczej 149, tel. 651-72-56/57/58 w.106. Godz. otwarcia 8.00-16.00.

Ciekawe jak oni sprawdzają czy strzyże. Jak sie pytałam Pani na Książecej, to powiedziała, żeby przyjechać z psem w celu przetestowania :lol: .

Link to comment
Share on other sites

O wlasnie ! Wiertnicza, ach ta moja stara glowa :lol: Ale pies do testowania hmm, tego nie slyszalam :lol: Pani mi zawsze mowi, ze jakby bylo cos nie tak to przywiezc lub przyslac - poprawia. Na szczescie jeszcze nie musialam z tego korzystac, a staly ze mnie klient :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ylon@']Witam mam sznaucera miniature i zamierzam kupic maszynke do strzyzenia i niewiem jakiej mocy kupić,czy 15w wystarczy ??Prosze o rade w tej sprawie możliwie szybko...pozdrawiam @ll[/quote]Zależy jaki włos ma Twój sznaucer. Jeżeli b. gęsty to taka maszynka o małej mocy b. szybko wysiądzie. Jeśli nie jest sie milionerem, to w przypaku jednego psa najlepsza i najtańsza jest maszynka ręczna. Gdy mialam sznaucery olbrzymy to strzygłam je ręczną maszynką, a od czasu do casu ok. 2 razy na rok chodziłam do psiego fryzjera. Jadąc po ślaach dobrego fachowca, łattiej jest psa dobrze ostrzyc. Dobry punkt ostrzenia i ustawiania maszynek jest w Warszawie na ul. Ogrodowej

Link to comment
Share on other sites

No jestem pod wrażeniem z prędkościa odpowiedzi 8) co do maszynki to znalazłam na allegro 25w mam nadzieje ze wystarczy?strzygłam juz mojego psiaka kilka razy i musze powiedziec ze nawet mi wychodzi ;),a moja maszynka Haupnera jest już do niczego (niepozyczac maszynek nawet znajomym!!! )tzn...niemogę do niej dostać ostrza,bo te moje strasznie tępe a w poblizu mojej miejscowośći niema nikogo kto by ostrzył :((

Link to comment
Share on other sites

Kupić przez internet to jak najbardziej tylko w polsce niedostane takiego ostrza(maszynka HAUPNER)przeszukałam net i nieznalazłam nic....co do wysłania poczta super sprawa,jeśli mozna dostac jakies namiary co i jak byłabym wdzięczna.Aha...dziisaj przyszła ta maszynka z allegro 25w totalna porażka :evil: ledwo dawała rade z włosami na ręku mojego męża(nieżeby jakis zarośniety był ;) )bede ja odsyłać niech sobie ją wsadzą...w nos ;)..a tak na marginesie to następną maszynką jaką kupie to bedzie moser 1245 45w mam nadzieje ze będzie idealna do strzyżenia sznaucera?Ceny na niemieckim ebay-u są bardzo przystępne....

Link to comment
Share on other sites

Jak szukacie maszynek do strzyżenia, pełnego serwisu, ostrzenia, sprzedazy czesci zamiennych i wiele innych akcesorii, to powinniście odwiedzic strony [url]www.grotgroom.com[/url] i [url]www.grotpro.com[/url] podane tam sa wszystkie namiary. Firma nazywa się Grot
Tam się naprawde znają.

Link to comment
Share on other sites

Voyager reklamujesz firmę, która ma wyjątkowo złą opinię w Posce. Nie dość, że jest najdroższa to jeszcze poziom obsługi i "dziwne rzeczy" jakie
dzieją się ze sprzętem kupowanym w tej firmie (dotyczy to również ostrzenie ostrzy) i poziom obsługi całkowicie dyskwalifikują Grota. Wystarzczy posłuchać opinii osób, które tam coś zakupiły, a "ciekawe newsy" szybko się rozchodzą szczególnie na wystawach. Ponieważ zamieściłeś tylko trzy posty i wszystkie dotyczą tej firmy wnioskuję, że jesteś jej właścicielem. Popracuj nad wizerunkiem i dopiero się reklamuj. Zdecydowanie lepszą opinię ma Sewing z Nowego Targu, Oster z Warszawy czy nawet Karusek. Lepiej będzie nie kontynuować tematu Grota i spuścić zasłonę milczenia. Może za jakiś czas podejście właściciela do tego co robi zmieni się na tyle, że znów odzyska zaufanie klientów.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Zapraszam serdecznie :) http://serwismaszynek.pl

Naprawą sprzętu fryzjerskiego zajmuję się już dwadzieścia lat. W tym okresie wymieniłem tak wiele akumulatorów, naprawiłem tak wiele maszynek oraz suszarek, że wiem o tej branży wszystko. Moje usługi są profesjonalne, części zamienne pochodzą bezpośrednio od producenta (współpracuję z Firmą Polwell) zatem są to oryginały, gwarantujące prawidłową pracę sprzętu. Nie akceptuję żadnych tańszych zamienników. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...