Jump to content
Dogomania

KRUSZYNKA dziś odeszła...:-( [*][*][*]


AśkaK

Recommended Posts

uff! :BIG: Asiulka - tak się cieszę!!!! :D (mam nadzieję, że dzięki temu, że wszystko tak dobrze poszło, nie będziesz miała mi za złe tego nocnego telefonu terrorystycznego? :wink: :lol: )

:popcorn: Za powodzenie siostrzyczek - też są cudne!!! :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już tłumaczę :)
W schronisku zostały 2 siostry Kruszynki, są mniej więcej tego samego wzrostu, co ona.
Natomiast psiak przedstawiony na kolażu po lewej to sunia z innego miotu, 2 razy większa od sióstr jamniczych.własnie ta sunia bardzo kaszle i ma biegunkę. :(
Możemy zostać przy tym wątku, tylko temat nalezałoby trochę zmienić.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Natomiast psiak przedstawiony na kolażu po lewej to sunia z innego miotu, 2 razy większa od sióstr jamniczych.własnie ta sunia bardzo kaszle i ma biegunkę.[/quote]

Kurka wodna to niedobrze :bigcry: Mnie zabije własna ..bezsilność !!!!!!!
Czy ktoś ma pomysł jak pomóc tym maluchom ?

:help1: :help1:

Link to comment
Share on other sites

poszlo ogloszenie na piatek do GW i SE - prosze kupic i sprawdzic!!!!
Niestety napisalam, ze szczeniaki przebywaja w Ostrowii Maz. i ze pomozemy w transporcie - nie wiem, czy taka zacheta zmotywuje ludzi do psow z daleka. No ale coz, prawdziwa milosc nie zna odleglosci! Jak sie znajdzie ktos wlasciwy, to i na drugi koniec swiata pojedzie! A jak ktos bedzie chcial szczeniaczka "dla dzieci", to od razu zrezygnuje i nie bedzie zawracal glowy....

Link to comment
Share on other sites

Kurka, nie wiem co się działo ale od dwóch dni nie mogłam znaleźć wątku! Na maila nie przychodziły powiadomienia, już myślałam że ktoś zmienił tytuł :-? A dzisiaj zły czar prysnął i oto jestem. :)

Zaraz zmienię tytuł na coś o siostrzyczkach.
Zmienię też treść aukcji na allegro, myślę że będzie odzew.

Na wieści od nowej opiekunki Kruszynki wciąż czekam.

Link to comment
Share on other sites

Siostrzyczka Kruszynki ..bezpieczna :P bo u dogomaniaczki Asicy w domku tymczasowym :angel: :angel:
a druga trafiła do siostry pani Joli (tej od Klapka) :BIG:


no inaczej nie nada jak :drinking: :drinking:


Kruszynka bis

[URL=http://imageshack.us][img]http://img154.imageshack.us/img154/7518/kruszynkabis26ld9lc.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img154.imageshack.us/img154/7753/kruszynkabis0of5av.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, ja znowu w sprawie ogloszenia do GW, ktore sie co prawda nie ukazalo, ale postaram sie, by sie ukazalo.
Poniewaz zostala juz tylko jedna Kruszynka, i do tego nie w Ostrowii , lecz u Asicy (gdzie mieszkasz? ), to moze zmienie tresc ogloszenia i napisze, ze nie sa w Ostrowii, tylko w blizszym miejscu. Bo jesli sa w Warszawie, to odzew bedzie duzo wiekszy...
No chyba ze dam ogloszenie o pozostalych, rottweilerowatych szczeniakach, albo o dzieciach Pandy, ale to tez musze zmienic tresc, bo w ogloszeniu napisalam, ze beda male....

Link to comment
Share on other sites

Gdgt, dzieci Pandy (z tego, co się doliczyłam, sunia i piesek) też będa malutkie, a od środy w najbliższych okolicach Warszawy (Otrębusy)!
Jeśli któryś z maluchów ostrowskich będzie wymagał szybkiego zabrania i odchuchania, w środe także zabierzemy. Myślę więc, że w ogłoszeniach można śmiało pisać, że szczeniaki są w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

gdgt tak sunia jest u mnie w Warszawie na mokotowie. :)
to maleństwo przeraża mojego doga okropnie :lol:
Esperanza nie ma za co,sunia jest grzeczna tylko dlaczego wdrapuje sie na posciel zeby tam zwymiotować to ja nie wiem :D :niewiem:
jest juz po wizycie u weterynarza-pani doktor stwierdziła ze nie jest tak bardzo zle,sunia jest troszke wygłodzona,odwodniona,robale w niej grasują ale tak ogólnie to jest o.k.
wiec została odrobaczona,temperatura w normie,płuca czyste-kaszel moze byc spowodowany robakami.dużo jedzenia,spokoju,snu i miłosci a wszystko szybciutko bedzie dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale tak ogólnie to jest o.k.
wiec została odrobaczona,temperatura w normie,płuca czyste-kaszel moze byc spowodowany robakami.dużo jedzenia,spokoju,snu i miłosci a wszystko szybciutko bedzie dobrze [/quote]

:angel: :angel:

Asiu>> to może jakies odzywki ci wysłac , wprawdzie wzrostem twojego doga na nich nie dogoni ale zawsze może sie wzmocnić :lol:
Jak cos potrzeba to pisz :P

ps i jak to małe na pościel sie wdrapuje :o przeciez wyglada jak pchełka
Ale zazdroszczę ci widoków 2 psiaków >>tak różnych .

Link to comment
Share on other sites

Takie maleństwo a tyle musi cierpieć. :( Żeby tylko z tego wyszła, a domek znajdzie się szybko, jestem pewna!



A ja dostałam taką wiadomość od nowej Pańci Kruszynki:
sunia sparwuje sie świetnie pierwszej nocy troche piszczała ale teraz jest juz dobrze uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i oczywiście pieszczoty postaram sie przesłać zdjęcia jak najszybciej pozdrawiam. :D
Ależ się cieszę!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...