Jump to content
Dogomania

SEKSISM


tarantino100

Recommended Posts

He, he, a ja mam dobka. Czarnego podpalanego. Najpierw chodził w czarnej skórzanej obroży z ćwiekami, teraz w czrnych, skórzanych szelkach z... orzełkiem -----> [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/szele.jpg[/IMG]
I raz jak wracaliśmy późnym wieczorem przez Pragę Pd., to się dresy oglądały i chwaliły psa:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy średniego, futrzastego kundelka, 55cm w kłębie. Taki w sam raz jest i dla TZ-ta i dla mnie. Jednak TZ twierdzi, ze nie chciałby miec takiego małego np yorka, czy (wg niego) wredziola ratlerka, bo to parodia psa (nie obrażając nikogo). :cool1: W sumie taki yorczek jest wielkości naszej szczurci :eviltong:

A jesli chodzi o przedłuzenia męskości, ego, czy czego tam chcecie, to raczej mój facet (107kg, duuzy facet, glaniasty i ramonowy, długopióry i ogólnie zarośniety, brodziaty) jest przedłużeniem ego Maksa, bezjądrowego kochanego psiura. Kiedys bylismy na spacerze gdzie było duzo psów i Cekin marmary19, który go molestuje i pierwszy go zsosjalizował. Psy w pewnym momencie zaczeły gonic za maksiem, i wtedy z oddali TZ zaczął wołac maksa (idąc w naszą srtonę). Maks, szaleńczo zaczął zawijać w stronę TZ-ta. Kiedy obaj dołączyli do sfory, to maks juz był innym psem. Przyszedł boss i pies zrobił sie pewniejszy, zaczął sie stawiać innym psom (na tyle na ile mu sił starczyło) i ogólnie biegał z podniesiona mordą. :D Wyglądało to rewelacyjnie. Teraz jak jesteśmy w grupie gdzie są też inne psy a z maksem idziemy oboje, to pies jest pewniejszy aniżeli szedłby ze mną. Przed TZ-tem czuje respekt, ale razem z nim na spacerze jest pewniejszy siebie... Jakby sobie myslał: "jest pan, jestem bezpieczny i w razie czego on naszczeka na inne piesy". :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']A u mnie jest taki pan, ubiera się w czarne skóry, ma tatuaż, jeździ motorem i ....posiada bałego pudelka-Sisi. Gdy jest zimno ubiera ją w ubranka ma tez kolorowe smycze i obroże oraz kokardkę na głowie. Śmiesznie razem wyglądaja, kiedys widziałam jak pudelka akurat miała cieczke, pan z wrzaskiem odganiał adoratorów a puźniej wzial małą na rączki i slodkim glosikiem mówił " nie martw się malutka, ja cie obronie, spokojnie"
Gdybyście to zobaczyli... ubaw po pachy.:evil_lol:[/quote]

yeaa normalnie ideal faceta taki slodki :D masz moze od niego jakies namiary ? :>>

[quote name='magia']Ja też muszę ciekawie wyglądać choć jeszcze żadnego komentarza nie słyszałam, a wyprowazam na spacery amstaffa i pit bullke :) oba w kagańcach szerokich obrożach :) a ja oczywiście 160 w kapeluszu :)[/quote]

hehe no ja tez mam niecaly 160 i sobie wmawiam ze moj pies jes sredniej wielkosci i to pies obronny :P (ok 43 cm w klebie) co innego mowi moj TZ - 190 cm :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na poczatku przygarnelismy suczke kundelke ....a ze ona nie chciala mieszkac w domu to przytargalam Chihuahua , zeby ze mna spala w lozku :evil_lol: Niestety moj piekny sie nie zgodzil na zadne wylegiwanie sie w betach :mad: Czasami jak sie uprze to za cholerke zdania nie zmieni :angryy: Na dodatek miala swierzb :shake:Jakiez bylo moje zdziwienie gdy nastepnego dnia poszlam do pracy a on wykonal do mnie telefon i powiedzil: "Kochanie , zgadnij kto kolo mnie lezy na podusi ?" Nawet przez mysl mi nie przeszlo , ze mala Besi moze podbic tak szybko serduszko mojego twardego chlopaka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś myślałam że mój TZ niezabardzo przepada za psami (sam w domu nie ma psa i nie widziałam go nigdy żeby pieścił jakiegoś psiula) a teraz jak mam Tequile to jestem w szoku traktuje ją superr na spacery chętnie wychodzi czasem nawet jak się zapomni :diabloti: to pierwsze się z nią wita i żegna a później ze mną hehe :lol: normalnie przeżyłam szok jak kiedyś wchodzę do domu a Tequila przy nim na łóżku ppod kołderką leży myślałam że padne na zawał te jego zdanie kiedyś (zanim Tequila się pojawiła) że łóżko nie jest miejscem dla psa a teraz co?? nagła zmiana zdania??:evil_lol dla mnie lux a jeszcze lepiej dla suńki

Link to comment
Share on other sites

To ja ostatnio ide wieczorem po parku z moja sucz (maly kundelek) i widze faceta (ok.30lat) na lyso i wogole w jakis dresach(oczywiscie z butelka browaru:shake: ).Powoli zaczynam sie oddalac :lol: gdy dostrzegam drepczace za nim...9jamnikow!!!Potem dowiedzialam sie od niego(oczywiscie w rozmowie-bo jak z 9jamnikami to juz nie taki diabel straszny:evil_lol: ),ze 2to szczeniaki przeznaczone do sprzedazy a reszta to jego-kochane pieseczki-;) . Do tego 2 z nich (nie pamietam wszystkich ich imion) mialy swietne : Groszek i Butek nie wiem czemu ale te psiki mnie uzekly:roll: :oops: .
I co??Zlamane stereotypy??? Wogole to podzial na "kobiece" i "meskie" wprowadzili debilni mezczyzni(oczywiscie niektorzy:eviltong: ).

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś szłam po zmroku z pięknym amstusiem po Gnojnej Górze w Warszawie, i natknęliśmy się na grupkę tzw. dresiarzy, nie żywiących przyjaznych zamiarów... W pewnym momencie jeden z nich mówi do kolegów:
- O (kurczę), pitbull! O (kurczę), skinówa!
na co cała grupka chórem:
- (Uciekajmy) stąd!!!

i jak powiedzieli, tak zrobili... :razz:

do tej pory się zastanawiam,które z nas tak ich wystraszyło- zalizujący na śmierć AST czy nastoletnia wtedy skingirl. :evil_lol:

natomiast zawsze wszystkich urzeka widok tej samej skingirl rozczulającej się nad bezdomnymi kotami, łagodniejącej natychmiast i przestającej choć na chwilę sprawiać straszne wrażenie ;) dodam, że mała nie jestem (w żadną stronę) i to skinolstwo po mnie widać ;)

pamiętam też, jak mama opowiadała, że jadąc rano autobusem do pracy zobaczyła, jak wielki dresiarz trzyma w dłoni małego kociaka, potrąconego przez samochód, jadą na 100% do weta i "dresik" szepcze: wytrzymaj jeszcze, maleńki, no wytrzymaj... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...