Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

[quote name='dorotak']Na seminarium za tydzień nas nie będzie. [/quote]Hihihi. :D Byliście! :D

W najbliższym tygodniu, Atos podbija Ostravę, a Misia będzie w Pradze zamiast na Pradze. :wink: Tak więc spotkania nie będzie. [size=1]Ale mamy dużą grupę! :wink: [/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorota, dzięki za dobre chęci, ale następny weekend będzie już ostatnim przed Świętami, więc ja odpadam. Coś w tym domu trza w końcu zrobić :wink: .
Za to po Nowym Roku chętnie bym do Was dołączyła, byłaby okazja trochę się podciągnąć, bo mój pies chyba się cofa w rozwoju :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry pomysl .Ja tez bym chetnie zaczela na powaznie z Bianka pracowac ,bo ona wreszcie ukonczyla psie przedszkole :-)
Po Nowym Roku ,z nowymi silami , mozna by sprobowac ustawic sie tak zeby nie kolidowalo z treningiem agility.
Moze np gdzies w okolicy Cavano ??
Pomyslmy o tym :-), ja to bym chciala zeby byly tez osoby poczatkujace ,bo ja z Bianka dopiero zaczynam, to od umiejetnosc Doroty z Atosem i Flaire z Miska dziela mnie lata swietlne.A lepiej cwiczyc w miare podobne tematy :-)

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to, że godziny treningów nie sa stałe.
W tą sobotę trening jest na 10.30, nie wiem jak będzie za tydzień. Jeśli uda nam się dopasować, to ja chętnie się spotkam.

[quote name='Romas'] ja to bym chciala zeby byly tez osoby poczatkujace ,bo ja z Bianka dopiero zaczynam, to od umiejetnosc Doroty z Atosem i Flaire z Miska dziela mnie lata swietlne.A lepiej cwiczyc w miare podobne tematy :-)[/quote]

To możemy sobie podać rękę :D.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie dołacze z moim pieskiem absolutnie poczatkującym w obedience.
Mam takze ograniczony czas ze wzgledu na treningi z drugim psem i jeszcze dodatkowo ze wzgledu na pogode - wiewiórek nie ćwiczy gdy pada i jest b. zimno :lol: , ale mam nadzieje, że jakoś uda nam się dopasować.

Link to comment
Share on other sites

No fajnie ,to plan wstepny mamy :-)Bede was molestowac po Nowym Roku ,bo ja naprawde z Bianka musze zaczac pracowac, nieznosna jest :D
Dla mnie tez umawianie sie z tyg na tydzien nie jest problemem.I tak nie moge w kazda sobote a tylko co druga,za to w kazda niedziele jestem wolna.Sadze ,ze to sie wszystko da jakos zgrac ,jesli tylko faktycznie zbierze sie kilka chetnych osob .

Link to comment
Share on other sites

ja jestem jak najbardziej za takimi treningami, tylko juz po nowym roku mysle, teraz padam z wykonczenia, ciagle chce mi sie spac. A do Wawy tez nie mam blisko. No i prosze nie ustalacie takich godzin na 8 czy 9 bo to koszmar, wystarczy ze jest agility na tak wczesnie czesto. No ale jak bedzie czasem trening po agility (kolo Cavano 8) to ja jak najchetniej przyjde z Tosca :D bo cwiczen w towarzystwie innych psow nam brak :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Trzeba zacząć coś planować, bo już czwartek! :D Niedziela o 9 ok? Może by spróbować w jakimś innym miejscu? [/quote]

Dla mnie niedziela o 9.00 byłaby OK.

Flaire, a jak macie agility? Bo my jesteśmy umówieni w sobotę od 7.00 (sic! 0X ) gdzieś do 10.00. Więc może pasowałoby bardziej w sobotę około południa?

[quote name='Flaire']Jak dobrze pójdzie, to dołączy do nas piłkożerca! :D[/quote]

Czyli rozumiem, że mam wziąć większe piłki? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Dla mnie niedziela o 9.00 byłaby OK.[/quote]No to jesteśmy umówione?

[quote name='dorotak']Flaire, a jak macie agility? Bo my jesteśmy umówieni w sobotę od 7.00 [/quote]My również! :o

[quote name='dorotak']Więc może pasowałoby bardziej w sobotę około południa? [/quote]Wiesz, Misia po jednym treningu z reguły ma dosyć. Gdy po obedience jeździłam na agility, jej praca nie była najlepsza. Myślę, że na odwrót byłoby jeszcze gorzej. Więc ja preferuję niedzielę - chyba że Tobie bardziej pasuje sobota.

[quote name='dorotak']Czyli rozumiem, że mam wziąć większe piłki? :lol:[/quote]Rafał i Lena obstają, a ja się z nimi zgadzam, że to ich problem, nie Twój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='dorotak']Dla mnie niedziela o 9.00 byłaby OK.[/quote]No to jesteśmy umówione?[/quote]

Zaproponowałam tą sobotę, bo może Ludek i Mokka by się pojawiły? Jeśli nie, to ja też wolę tą niedzielę. To gdzie?

[quote name='Flaire'][quote name='dorotak']Czyli rozumiem, że mam wziąć większe piłki? :lol:[/quote]Rafał i Lena obstają, a ja się z nimi zgadzam, że to ich problem, nie Twój.[/quote]

Ale to żaden problem - muszę po prostu pobrać z koszyka inną zabawkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='dorotak']Dla mnie niedziela o 9.00 byłaby OK.[/quote]No to jesteśmy umówione?

[quote name='dorotak']Flaire, a jak macie agility? Bo my jesteśmy umówieni w sobotę od 7.00 [/quote]My również! :o

[quote name='dorotak']Więc może pasowałoby bardziej w sobotę około południa? [/quote]Wiesz, Misia po jednym treningu z reguły ma dosyć. Gdy po obedience jeździłam na agility, jej praca nie była najlepsza. Myślę, że na odwrót byłoby jeszcze gorzej. Więc ja preferuję niedzielę - chyba że Tobie bardziej pasuje sobota.

[quote name='dorotak']Czyli rozumiem, że mam wziąć większe piłki? :lol:[/quote]Rafał i Lena obstają, a ja się z nimi zgadzam, że to ich problem, nie Twój.[/quote]

O Boże o 7.00 przecież jeszcze jest ciemno, jak Wy przeszkody zobaczycie :lol:.

A ja się skontaktowałam z Elą i trening mamy zarówno w sobotę jak i w niedzielę o 10.30. Jeśli zdecydowałybyście się spotkać w okolicach Cavano np. na Małych Polach Mokotowskich jest taki ogrodzony teren, to chętnie na 9.00 przyjadę. Chyba, że pogoda będzie kiepska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']O Boże o 7.00 przecież jeszcze jest ciemno, jak Wy przeszkody zobaczycie :lol:.[/quote]Hala jest oświetolona. :D

[quote name='dorotak']Jeśli zdecydowałybyście się spotkać w okolicach Cavano np. na Małych Polach Mokotowskich jest taki ogrodzony teren, to chętnie na 9.00 przyjadę. Chyba, że pogoda będzie kiepska.[/quote]Czy chodzi Ci o ten teren Słoniewicza? Dla mnie ok - dorotak, co Ty na to? Tylko ja proponuję nasze spotkanie rain or shine, czyli niezależnie od pogody - nawet kilka minut na patyczki w ulewie to lepsze niż nic - nie mówiąc juz o tym, ze nigdy nie wiesz, jakie warunki spotkasz na zawodach, więc trening w ulewnym deszczu też ma swoje zalety. Oczywiście, Ludek, jeśli dla Ciebie pogoda ma znaczenie - to nie ma sprawy :D , w najgorszym razie zobaczymy się po świętach. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Ludek']Jeśli zdecydowałybyście się spotkać w okolicach Cavano np. na Małych Polach Mokotowskich jest taki ogrodzony teren, to chętnie na 9.00 przyjadę. Chyba, że pogoda będzie kiepska.[/quote]Czy chodzi Ci o ten teren Słoniewicza? Dla mnie ok - dorotak, co Ty na to? [/quote]

Jak mi wytlumaczycie gdzie to jest, to też jestem za :lol:

[quote name='Flaire']Tylko ja proponuję nasze spotkanie rain or shine, czyli niezależnie od pogody[/quote]

Tak jest! 8)

Link to comment
Share on other sites

To Wy luksus macie :lol: .

Tak, myślę o tym terenie. Jak będzie lało, to wtedy się będę zastanawiać. Nie wiem czy będzie chciało mi się jechać przez całą W-wę, żeby zmoknąć :lol:.

Ponieważ ja zielona jestem w Obidence, powiedzcie mi co mam ze sobą zabrać, poza psem oczywiście :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Jak mi wytlumaczycie gdzie to jest, to też jestem za :lol: [/quote]Hmm, chyba najlepiej umówić się w jakimś innym oczywistym miejscu i razem podejść... No i mam nadzieję, że tam o tej porze roku Słoniewicz nie ma zajęć. Jeśli ma, to potrenujemy gdzieś w pobliżu.

Zastanowię się, gdzie w tamtej okolicy mozna się spotkać, ale jeśli ktoś z Was ma jakiś pomysł to powiedzcie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...