Jump to content
Dogomania

Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Mokka']Trochę mnie pocieszyłaś, ale Leonowi od tego rozumu nie przybędzie :-?[/quote]

Wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia do tematu ;) Ja uważam, że ze strony mojego psa to był akurat objaw inteligencji - "pani poszła, coś zostawiła no to naturalne, że chodzi o to, żebym to jej z powrotem przyniósł" :cunao:

[size=2]Swoją drogą strasznie się męczył zanim udało mu się podnieść ten pachołek. Najpierw próbował wziąć go za czubek, ale był strasznie śliski i dopiero jak go przewrócił, to udało się go wziąć za podstawę :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotak']
[size=2]Swoją drogą strasznie się męczył zanim udało mu się podnieść ten pachołek. Najpierw próbował wziąć go za czubek, ale był strasznie śliski i dopiero jak go przewrócił, to udało się go wziąć za podstawę :lol: [/size][/quote]
:roflt:

Leonowi bez problemu wszystko się mieści. Wzion i przyniósł :P

Link to comment
Share on other sites

Acha, Mokka, czy Ty planowo masz 3 pachołki czy na coś czekasz?

Bo ja ambitnie :oops: zamówiłam 5 (wiesz, będą potrzebne do klasy 2 :cunao: ) a chwilowo mam wystarczająco dużo kłopotu z czterema. Jeśli chcesz to ten jeden mogę Ci pożyczyć (jak sądzę - na długo ;)) Bo jednak kwadrat to nie trójkąt... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Flaire']Tym razem ja się zagapiłam i dostatecznie wcześnie nie zaczęłam krzyczeć KTOOOO!!!! no bo w niedzielę ja nie mogę... Więc chyba że jutro rano, o 8:30. Potem będzie trudno.

Są chętni?[/quote]

Jejuuu, 8.30 :o toż to środek nocy :roll: No, ale jeśli nie jutro to następny termin wypadłby nam w takim razie w połowie grudnia a może nawet po Nowym Roku... Więc spotkajmy się jutro o tej barbarzyńskiej godzinie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...