Jump to content
Dogomania

Czy wasze psy lubią kości?


Figaro

Czy wasze psy lubią kości?  

464 members have voted

  1. 1. Czy wasze psy lubią kości?

    • uwielbiają
    • lubią
    • nie przepadają za nimi
    • nie znoszą ich


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Lubić lubi (podobnie jak wszystko inne co da się zjeść), ale kości nie dostaje, bo po nich wymiotuje. Zwraca takie pokruszone kawałki, może dlatego, że pożera je jak najszybciej i niedokładnie gryzie? :roll: I tak ma juz 8 latek, a w tym wieku tak czy siak kosteczki juz niewskazane. Więc zadowala się miększymi smakołykami

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[FONT=Georgia]Ups kochał każdy rodzaj kości, aż mnie łobuz dobijał jak znosił jakieś stare, chyba jeszcze z ery dinozaurów śmierdzące moczem, nie nadążałam za ich wyrzucaniem. :mad: Ale kupowałam mu takie w mięsnym, dość duże i chrupiące, ale nie za twarde i ostre.

a Drops? jest dopiero szczeniakiem, ale już zaczyna okazywać swoją miłość do kostek. :razz:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Lubić lubi (podobnie jak wszystko inne co da się zjeść), ale kości nie dostaje, bo po nich wymiotuje. Zwraca takie pokruszone kawałki, może dlatego, że pożera je jak najszybciej i niedokładnie gryzie? :roll: I tak ma juz 8 latek, a w tym wieku tak czy siak kosteczki juz niewskazane. Więc zadowala się miększymi smakołykami[/QUOTE]

W sumie powinnam się teraz pośmiać z tego starego posta, bo od półtora roku barfujemy i kości idą w ruch prawie codziennie :)

Link to comment
Share on other sites

moja lubi tylko jak sama znajdzie na spacerze. Najczesciej sa to kosci z kurczaka lub jakies bardzo stare, nienadające się do jedzenia. :mad:
Jak kupie jej świeże kości cielęce to nie bardzo jest nimi zainteresowana, robi się wtedy bardzo smutna, bo jeść nie chce a pilnować zdobyczy musi. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...