Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że powinnanś sama wypróbować. Z zakładu na Orlej znam osoby zadowolone i nie. Osoby, która prowadzi zakład nie znam
Pani Beata, która strzyże na Pułaskiego przygotowuje między innymi psy na wystawy , shit tzu też.
Strona salonu:
[url]www.odlalanki.republika.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

[B]Orsini, [/B]kope lat własnie chodzę sladami tej młodej damy i trafiłam na Ciebie:lol:
[B]magda12,[/B] chodzi po całej dogomanii i szuka kogoś kto trymuje we Wrocławiu foxy i mimo, że wiele osób ją odsyłało do mnie - szuka dalej:crazyeye:

Ale nie o tym chciałam - [B]Orsini, [/B]czy wiesz, że mam w domu Chelinesa?:eviltong::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Zapraszam również do nowo otwartego salonu na ul.Pilczyckiej 49 "Doti".Oprócz pielęgnacji szaty zajmujemy się również szyciem na miarę ubranek dla piesków, doborem oraz sprzedażą kosmetyków.Swoje usługi również świadczymy u klienta w domu.Proszę o wcześniejszą rezerwację pod numerem 500 152 047 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].W tej chwili oczekujemy na realizację strony www.
Serdecznie zapraszam!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam sznaucerka i też musze z nim iść i też właśnie nie wie gdzie szłyszałam że na Pułaskiego kosztuje ok 100zł. [URL]http://allegro.pl/item297299526_strzyzenie_psow_york_shih_tzu_pudel_sznaucer.html[/URL] a w tym salonie tną tylko nożyczkami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...