Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

a ja z czystym sumieniem polece "Centrum Yorka Milia" na Szwedzkiej, prowadzi go lekarz weterynarii, swoja p. doktor droga niedawno zrobila specjalizacje, jesli tu zaglada, to moje gratulacje :)
moja dziewczyna byla tam na kursie, wrocila bardzo zadowolona, ja pojechalem po nia i sam koniec kursu tez "zalapalem"

a jak ktos strasznie ma jakies watpliwosci co do tego, czy innego fryzjera, z calego serca radze, zeby sam sie przekonal, bo jak bylem, przyszla pani z fajnym, mlodym Yorkiem, byla bardzo zaskoczona tym, co zobaczyla (pozytywnie) bo "pani w sklepie tu niedaleko takie rzeczy opowiadala, ale chcialam sama zobaczyc"...
z forum jest podobnie, kolezanka mojej dziewczyny pislaa tu swego czasu o tym samym fryzjerze i jakos kilka jej pozytywnych postow wcielo, przykre, ze pojawia sie bezsensowna cenzura...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pitbull_85'], kolezanka mojej dziewczyny pislaa tu swego czasu o tym samym fryzjerze i jakos kilka jej pozytywnych postow wcielo, przykre, ze pojawia sie bezsensowna cenzura...[/quote]
...Pitbull_85.... na 1 stronie odpowiedzialam na zapytanie "kto strzyze w śródmiesciu.........." odpowiedzialam ze ja .........oczywiscie moja informacje tez wcielo :crazyeye: dlatego ponowilam ja na str. 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś zna jakieś salony fryzjerskie dla psów we Wrocławiu (szczególnie ze Śródmieścia) ? Oczywiście nie chodzi tu o moją dalmatynkę :lol:[/quote]
super salon dla naszych pupili.Kolezanka strzygla swojego yorka w nowo otworzonym salonie,ja tez tam bylam i jestem bardzo zadowolona.Strzyzenie trwa jedna godzinke-mam yorka.Moglam byc przy piesku,wiec jestem pewna ze nie dostal zadnych srodkow na uspokojenie.Salon jest od roku.Bardzo mila atmosfera,a i piesek po strzyzeniu wyglada super.Polecam:multi:Salon miesci sie na Nowym Dworze na ul.Rogowskiej 14 nr tel.792404333.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...

A my byliśmy na Bulwarze Ikara dzisiaj, dostaliśmy ulotkę z Doggy Diamond i się umówiliśmy na wizytę. Nowy salon we Wrocku. Jestesmy bardzo a to bardzo zadowoleni. Moje malenstwo ma super letnia sportowa fryzurke a obsługa jes prze prze miła. Wzieliśmy sobie jeden z pakietów SPA i na prawde bomba. Chłopczyk moj wypachniony, wypielegnowany i w niebo wzięty.Taaaaaki śliczny salonik....:P POLECAM....Piesek moj normalnie nie chciał wychodzic. Panie groomerki go zaczarowały...heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorczek']A my byliśmy na Bulwarze Ikara dzisiaj, dostaliśmy ulotkę z Doggy Diamond i się umówiliśmy na wizytę. Nowy salon we Wrocku. Jestesmy bardzo a to bardzo zadowoleni. Moje malenstwo ma super letnia sportowa fryzurke a obsługa jes prze prze miła. Wzieliśmy sobie jeden z pakietów SPA i na prawde bomba. Chłopczyk moj wypachniony, wypielegnowany i w niebo wzięty.Taaaaaki śliczny salonik....:P POLECAM....Piesek moj normalnie nie chciał wychodzic. Panie groomerki go zaczarowały...heh[/quote]
To w ciągu tygodnia byliście juz drugi raz w tym salonie?
Bo post o prawie tej samej treści napisany przez Ciebie w temacie Fryzjer we Wrocławiu umieszczony został16 lipca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calineczka']Elitesse, do Pani Beaty jeżdżą nawet ludzie zza granicy i z innych miast więc nie mów, że ona tylko w pudlach się specjalizuje bo dyplomu nie dostała za ładne oczy. Ciekawe , czy Ty byś tak mówiła jakbyś miała ponad 20 psów dziennie i nastała się przez paręnaście godzin. pozdrawiam[/quote]


wygrzebie jeszcze raz ten staroc strzyge kilka psow robionych wczesniej u p.matlawskiej i ich wlasciciele zgodnie twierdza ze pani ta jakosc zamienila na ilosc :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koleżanki i Koledzy groomerzy, czy zauważyliście pewną regułę, że jak tylko otwiera się nowy salon to...umawiają się do Was klienci,którzy nie przychodzą? Nam się zdarzyło to 2 razy od kwietnia, czyli od kiedy się otworzyłyśmy ! To się nazywa "zdrowa konkurencja" :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś zna jakieś salony fryzjerskie dla psów we Wrocławiu (szczególnie ze Śródmieścia) ? Oczywiście nie chodzi tu o moją dalmatynkę :lol:[/quote]
typowe Śródmieście to ul. Daszyńskiego 8 - z podwórkowych plotek wiem że Pan dobrze strzyże, sama nie sprawdzałam :) mam laba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='benten']Koleżanki i Koledzy groomerzy, czy zauważyliście pewną regułę, że jak tylko otwiera się nowy salon to...umawiają się do Was klienci,którzy nie przychodzą? Nam się zdarzyło to 2 razy od kwietnia, czyli od kiedy się otworzyłyśmy ! To się nazywa "zdrowa konkurencja" :-)[/quote]

2 klientów, którzy nie dojechali na wizytę w przeciągu 5 miesięcy? Świetny wynik, pozazdrościć tylko. Niestety takich niezjawiających się klientów bywa i kilku w tygodniu, a czasem i 2 jednego dnia :shake: Część zapomina, części coś wypadło i nie odwołali wcześniej wizyty, przyczyn jest mnóstwo, może i konkurencja, ale to to już raczej domysły, bo ja przynajmniej nikogo nigdy na gorącym uczynku nie złapałam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oluna']2 klientów, którzy nie dojechali na wizytę w przeciągu 5 miesięcy? Świetny wynik, pozazdrościć tylko. Niestety takich niezjawiających się klientów bywa i kilku w tygodniu, a czasem i 2 jednego dnia :shake: Część zapomina, części coś wypadło i nie odwołali wcześniej wizyty, przyczyn jest mnóstwo, może i konkurencja, ale to to już raczej domysły, bo ja przynajmniej nikogo nigdy na gorącym uczynku nie złapałam :cool3:[/quote]

Dokładnie Oluna, jak ja otwierałam swój salonik, też przez jakiś czas miałam umawiane tzw "martwe dusze". Chyba wszyscy to przerabialiśmy. Nauczyłam się trochę rozszyfrowywac takich klientów. Sama takich praktyk nie stosuję, za to, gdy otwierają się we Wrocku nowe salony, mam pełno telefonów z pytaniem o ceny za poszczególne usługi :crazyeye::roll::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajny salonik jest we Wrocku przy ul. Kościuszki. Prowadzą go dwie laski. Byłem tam ostatnio ze swym psiakiem. Fryz psa jest super, salonik urządzony jak salon SPA. Dziewczyny szyją też fajne ciuchy na miarę, czekam na kurteczke dla mojego psa. Oto strona do nich [URL="http://www.psiespa.eu.:multi:"]www.psiespa.eu.:multi:[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam ,15 marca zostanie otwarty nowy salon pielegnacji psow i kotow:lol: na ul. Orzechowej 103 na osiedlu Gaj. Proponujemy wszelka pielegnacje psow i kotow, strzyzenie , trymowanie, kapanie, pielegnacja pazurkow, zebow oraz uszow. Bardzo modne strzyzenie dobierane indywidualnie do pieska czy kotka.Strzyzenie w/g wzorcow FCI. Pracujemy na wysokiej jakosci kosmetykach hypoalergicznych , idywidualnie dobieranych do potrzeb pupila.Mozliwosc zakupienia rowniez nowoczesnych ozdob dla psow,, szamponow, odzywek oraz innych akcesorii do pielegnacji zwierzat.Dwie urocze groomerki z duzym doswiadczeniem i podejsciem do pieskow i kotkow:lol: obok salonu pielegnacji psow i kotow znajduje sie fryzjer damsko-mesko-dzieciecy gdzie mozna zadbac rowzniez o wlasna fryzure oczekujac na swojego pupila:lol:, rowniez w sasiectwie, salon pielegnacji paznokci , manicur tipsy itd. Czekajac na swojego pupila mozna tez odwiedzic sasiadujace centrum handlowe:lol:Roznorodne promocje, mila atmosfera, Ty i Twoj pupil bedziecie wniebowzieci:loveu::loveu::loveu:kontakt pod nr tel. 504713153.Mozliwosc dojazdu do domu do duzych psow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szukam:

dla szanucera mini.

a) tanio
b) okolice Kozanowa, Popowic, Kosmonautów
c) najlepiej z wetem i sklepem z dużym asortymentem karm.
d) nie musi go zrobić ładnie ;) - pies bez rodowodu. (jakby chciał mnie ktoś zbesztać za popieranie pseudo- znaleziony w burze w lesie, właściciel się nie zgłosił ;) )

Link to comment
Share on other sites

Na ND jest psi salonik, babka fajnie tnie, byłam ze swoją u niej i byłyśmy dośc zadowlone :) sąsiadka z cockerką chodzi i też zadowolona. Jest też na Szwedzkiej Muchobór mały, salonik Mila czy jakoś tak ;) dodatkowo jest tam weterynarz i sklepik z dużym asortymentem.

A ja mam pytanie - zna ktoś:
[url]http://wroclaw.szerlok.pl/oferta/salon-dla-zwierzat-dyplomowana-groomerka-IDfmW.html[/url]
jest - 50 % dla schroniszczaków ;) i bym się skusiła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...