Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

:mad:Przychodnia Felix Pani dr Katarzyna Flis ul.Szwedzka 9B
Ja co prawda nie jestem z Wrocławia, ale znajomi jezdżą tam i są bardzo zadowoleni, trochę trzeba czekać na termin, ale warto. Psy są bardzo dobrze traktowane, nawet powiedziałabym, że rozpieszczane. Można poczekać przy kawie. Ludzie jeżdźą nawet spoza Wrocławia.
Tel. 0-71 3742534

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie będę chyba oryginalna, jak powiem, że tak sobie zażyczył własciciel. I bardzo chciał go wystrzyc do skóry, natomiast udało mi się go odwieśc od tego. W związku z tym do samej skóry obgolony nie był. W każdym razie własciciel stał obok mnie cały czas i dosłownie pokazywał, jak sobie życzy, jak widzisz, nawet tylne łapy nie sa takie jak u sznaucera dokładnie powinny być, a nawet nie chciał, zeby skorygowac brode. No cóż, klient - nasz Pan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć, od kilku lat jestem klientką Pani dr Kasi Flis z Centrum Yorka Milia na Szwedzkiej, nigdy Vena nie była poddawana jakiemuś usypianiu, to co niektórzy piszą o niektórych psich fryzjerach, to jakiś koszmar. Myślę, że dużo w tym plotek.
A u Pani dr Flis jest naprawdę extra. Co prawda kolejka do strzyżeń dość duża, ale warto. Na początku to zostawałam z Veną, bo chciałam zobaczyć, jak traktyowane jest moje Maleństwo, ale od dawna nie boję się zostawiać jej samej w salonie. Vena jest po zabiegach czyściutka, pachnąca perfumami, super fryz. No i w tym Centrum używają panie dobrych kosmetyków. Vena jest alergikiem, ale i szampony i odżywki i inne kosmetyki , których tam używają w ogóle jej nie uczulają.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam !

Zapraszam do nowego salonu pielęgnacji psów Doggy Diamond na ul. Bulwar Ikara 27 ( okolice DH Astra). Wszyscy pracownicy salonu posiadają dyplom groomera, pracują na nowoczesnym sprzęcie i najlepszych kosmetykach i ... kochają psy :smile::smile::smile: Na pieska można poczekać w eleganckiej poczekalni, napić się kawy i poczytać gazetę ;) Kontakt 71/729 86 20 lub 505 505 249 [URL="http://www.doggydiamond.com.pl"]Doggy Diamond - nowoczesny i profesjonalny salon groomerski we Wroc�awiu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hejka dzisiaj byliŚmy u fryzjera na bulwarze ikara, jesteŚmy zachwyceni!!!!!!!!!!! Nasz yorczek wyglada przeŚlicznie. Ma suuuuuuuppperrrr letnia fryzurkĘ a do tego przeŚlicznie pachnie. WzieliŚmy sobie jeden z pakietÓw spa i w porÓwnaniu do cen we wrocku kĄpiel + strzyŻenie ceny sĄ spoczko:):):):) i jest na prawdĘ bomba!!! Polecam!! PrzemiŁe panie groomerki..oby wiĘcej takich osÓb z takĄ rĘkĄ i takimmmmm podejŚciem. MÓj joruŚ jest w niebo wziĘty...............

Link to comment
Share on other sites

A my byliśmy na Bulwarze Ikara dzisiaj, dostaliśmy ulotkę z Doggy Diamond i się umówiliśmy na wizytę. Nowy salon we Wrocku. Jestesmy bardzo a to bardzo zadowoleni. Moje malenstwo ma super letnia sportowa fryzurke a obsługa jes prze prze miła. Wzieliśmy sobie jeden z pakietów SPA i na prawde bomba. Chłopczyk moj wypachniony, wypielegnowany i w niebo wzięty.Taaaaaki śliczny salonik....:P POLECAM....Piesek moj normalnie nie chciał wychodzic. Panie groomerki go zaczarowały...heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jorczek']A my byliśmy na Bulwarze Ikara dzisiaj, dostaliśmy ulotkę z Doggy Diamond i się umówiliśmy na wizytę. Nowy salon we Wrocku. Jestesmy bardzo a to bardzo zadowoleni. Moje malenstwo ma super letnia sportowa fryzurke a obsługa jes prze prze miła. Wzieliśmy sobie jeden z pakietów SPA i na prawde bomba. Chłopczyk moj wypachniony, wypielegnowany i w niebo wzięty.Taaaaaki śliczny salonik....:P POLECAM....Piesek moj normalnie nie chciał wychodzic. Panie groomerki go zaczarowały...heh[/quote]
To w ciągu tygodnia byliście juz drugi raz w tym salonie?
Bo post o prawie tej samej treści napisany przez Ciebie w temacie Fryzjer we Wrocławiu umieszczony został16 lipca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calineczka']Elitesse, do Pani Beaty jeżdżą nawet ludzie zza granicy i z innych miast więc nie mów, że ona tylko w pudlach się specjalizuje bo dyplomu nie dostała za ładne oczy. Ciekawe , czy Ty byś tak mówiła jakbyś miała ponad 20 psów dziennie i nastała się przez paręnaście godzin. pozdrawiam[/quote]


wygrzebie jeszcze raz ten staroc strzyge kilka psow robionych wczesniej u p.matlawskiej i ich wlasciciele zgodnie twierdza ze pani ta jakosc zamienila na ilosc :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koleżanki i Koledzy groomerzy, czy zauważyliście pewną regułę, że jak tylko otwiera się nowy salon to...umawiają się do Was klienci,którzy nie przychodzą? Nam się zdarzyło to 2 razy od kwietnia, czyli od kiedy się otworzyłyśmy ! To się nazywa "zdrowa konkurencja" :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś zna jakieś salony fryzjerskie dla psów we Wrocławiu (szczególnie ze Śródmieścia) ? Oczywiście nie chodzi tu o moją dalmatynkę :lol:[/quote]
typowe Śródmieście to ul. Daszyńskiego 8 - z podwórkowych plotek wiem że Pan dobrze strzyże, sama nie sprawdzałam :) mam laba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...