Jump to content
Dogomania

salon fryzjerski we Wrocławiu


Ania i Salma

Recommended Posts

Sznaucer powinien być wytrymowany. Jesli nie jest trymowany, to nie ma znaczenia, czy jest obciety nożyczkami czy maszynką. Bo włos i tak bedzie przeciety. Łapki, sukienke i grzywkę i tak tnie sie nozyczkami.

Ten biały sznaucer ma paskudnie wycieta brode - brodę zostawia sie od zewnetrznego kącika oka, a ten ma tak wycieta, ze widać kaciki warg. Poza tym ma w ogóle obcieta brode - z długości.

Poza tym to mnie wygląda na obcięcie maszynka - sierść na grzbiecie jest równej długości.

Czarno-srebrny ma na dole łap włos krótszy niz na górze - tego tez sie nie robi.

Ale ogólnie, biorąc pod uwage zamieszczane zdjęcia na stronach róznych salonów :-) - to nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='korali']Ja mam sznaucerka i też musze z nim iść i też właśnie nie wie gdzie szłyszałam że na Pułaskiego kosztuje ok 100zł. [URL]http://allegro.pl/item297299526_strzyzenie_psow_york_shih_tzu_pudel_sznaucer.html[/URL] a w tym salonie tną tylko nożyczkami :)[/quote]

pani z pułaskiego jest specjalistka od pudli, sznauce robi fatalnie :shake:

tego z allegro komentowac nie bede

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponowię troszkę temat :)

Mam setera szkockiego. Od lipca będę jeździć z nim na wystawy. Chciałabym znaleźć we Wrocławiu lub okolicach salon, który dobrze i porządnie mi przygotuje Barda. Czy polecacie jakiś? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Anita Holak miala swetery - angielskie i irlandzkie wiec mysle ze z twoim stworem da rade :)
strzyze na pultuskiej - boczna sleznej[/quote]

To wspaniale :) Mieszkam niedaleko pułtuskiej. Dziękuję bardzo za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Elitesse, do Pani Beaty jeżdżą nawet ludzie zza granicy i z innych miast więc nie mów, że ona tylko w pudlach się specjalizuje bo dyplomu nie dostała za ładne oczy. Ciekawe , czy Ty byś tak mówiła jakbyś miała ponad 20 psów dziennie i nastała się przez paręnaście godzin. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calineczka']20 psów dziennie i nastała się przez paręnaście godzin. pozdrawiam[/quote]

Jakaś nad rasa ludzka została wyhowowana albo "obcy są wśród nas" .
Calineczka rozumiem, że chcesz przedstawić silny argument "za" ale z tą 20stką psów dziennie przekombinowałaś :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calineczka']Elitesse, do Pani Beaty jeżdżą nawet ludzie zza granicy i z innych miast więc nie mów, że ona tylko w pudlach się specjalizuje bo dyplomu nie dostała za ładne oczy. Ciekawe , czy Ty byś tak mówiła jakbyś miała ponad 20 psów dziennie i nastała się przez paręnaście godzin. pozdrawiam[/quote]


nie tylko do niej bo w polsce po prostu jest tanio :evil_lol: jak uslysalam ze w austrii strzyzenie psa kosztuje srednio 100 eur to mi oczy na wierzch wyszly :evil_lol:

a to ze ktos ma duzo klientow nie swiadczy o jego klasie, i zdania nie zmienie ze ladnie wystawowego sznaucera ta pani zrobic nie umie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś zna jakieś salony fryzjerskie dla psów we Wrocławiu (szczególnie ze Śródmieścia) ? Oczywiście nie chodzi tu o moją dalmatynkę :lol:[/quote]

....zajmuje sie strzyzeniem i mieszkam w Śródmieściu na Biskupinie tel.
[LEFT][FONT=Arial][B]502 064 981 ( prosze dzwonic po 15.00 )[/B][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

a ja z czystym sumieniem polece "Centrum Yorka Milia" na Szwedzkiej, prowadzi go lekarz weterynarii, swoja p. doktor droga niedawno zrobila specjalizacje, jesli tu zaglada, to moje gratulacje :)
moja dziewczyna byla tam na kursie, wrocila bardzo zadowolona, ja pojechalem po nia i sam koniec kursu tez "zalapalem"

a jak ktos strasznie ma jakies watpliwosci co do tego, czy innego fryzjera, z calego serca radze, zeby sam sie przekonal, bo jak bylem, przyszla pani z fajnym, mlodym Yorkiem, byla bardzo zaskoczona tym, co zobaczyla (pozytywnie) bo "pani w sklepie tu niedaleko takie rzeczy opowiadala, ale chcialam sama zobaczyc"...
z forum jest podobnie, kolezanka mojej dziewczyny pislaa tu swego czasu o tym samym fryzjerze i jakos kilka jej pozytywnych postow wcielo, przykre, ze pojawia sie bezsensowna cenzura...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Pitbull_85'], kolezanka mojej dziewczyny pislaa tu swego czasu o tym samym fryzjerze i jakos kilka jej pozytywnych postow wcielo, przykre, ze pojawia sie bezsensowna cenzura...[/quote]
...Pitbull_85.... na 1 stronie odpowiedzialam na zapytanie "kto strzyze w śródmiesciu.........." odpowiedzialam ze ja .........oczywiscie moja informacje tez wcielo :crazyeye: dlatego ponowilam ja na str. 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś zna jakieś salony fryzjerskie dla psów we Wrocławiu (szczególnie ze Śródmieścia) ? Oczywiście nie chodzi tu o moją dalmatynkę :lol:[/quote]
super salon dla naszych pupili.Kolezanka strzygla swojego yorka w nowo otworzonym salonie,ja tez tam bylam i jestem bardzo zadowolona.Strzyzenie trwa jedna godzinke-mam yorka.Moglam byc przy piesku,wiec jestem pewna ze nie dostal zadnych srodkow na uspokojenie.Salon jest od roku.Bardzo mila atmosfera,a i piesek po strzyzeniu wyglada super.Polecam:multi:Salon miesci sie na Nowym Dworze na ul.Rogowskiej 14 nr tel.792404333.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...