Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ- szkolenie??


Guest małgorzanna

Recommended Posts

My też chodzimy do JB szkoły, tyle że mamy bardzo blisko bo mieszkamy na Janowie :D i ne chodzimy do grupy przedszkolenj tylko wczesnoszkolnej. Szkolenia są super i od września chyba zapiszemy sie na kolejną grupę :) A mam pytanie, jedzie ktoś moze na szkolenie aporterów w lipcu z Panią Bohdziun???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja chodzę z Kamą do Asi Bohdziun- do grupy wczesnoszkolnej. Wcześniej chodziłyśmy do grupy przedszkolnej, ale już chyba o tym wspominałam. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia :)
[B]Sysiek, [/B]w jakie dni masz zajęcia?

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
[QUOTE] Napisał [B]m.m[/B] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5486747#post5486747"][IMG]http://dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Bardzo miło było mi poznać dziś[B] chicken[/B] i Kesi na szkoleniu u Asi Bohdziun :mdrmed: Moja Kama wyszalała się z Kesi i Sarą po szkoleniu i teraz grzecznie śpi... :smile:

Pozdrawiamy![/I]
[/QUOTE]

Dopiero teraz skojarzylam ze to ty :cool3: <zobaczylam wpis w watku "szkolenie w Łodzi" :lol:
A jest gdzies Gosia(?)(:oops:) od Sary na forum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek']My też chodzimy do JB szkoły, tyle że mamy bardzo blisko bo mieszkamy na Janowie :D i ne chodzimy do grupy przedszkolenj tylko wczesnoszkolnej. Szkolenia są super i od września chyba zapiszemy sie na kolejną grupę :) A mam pytanie, jedzie ktoś moze na szkolenie aporterów w lipcu z Panią Bohdziun???[/quote]

Widzialam Was pare razy...
Bylam bez psa (siedzialam na laweczce):cool3: i obserwowalam Wasze postepy...

Link to comment
Share on other sites

[B]m.m[/B], ja chodzę w środy i w piątki na 16.45 :) czyli dzisiaj niedługo wybywam na szkolenie :D A myślisz o kontynuowaniu szkolenia od września w następnej grupie? My się na to piszemy ;)
[B]chicken [/B]chyba kojarzę, ale pewna nie jestem. Może napisz coś więcej bo ja to małą skleroze mam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek'][B]m.m[/B], ja chodzę w środy i w piątki na 16.45 :) czyli dzisiaj niedługo wybywam na szkolenie :D A myślisz o kontynuowaniu szkolenia od września w następnej grupie? My się na to piszemy ;)
[B]chicken [/B]chyba kojarzę, ale pewna nie jestem. Może napisz coś więcej bo ja to małą skleroze mam :D[/quote]
Hey :cool3: Dzis sie poznalysmy na szkoleniu... Tzn tak nieoficjalnie narazie ale jeszcze sie jakos zgadamy i sie zapoznamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa no to już wszystko wiem :D Własnie musimy sie jakoś zgadać, bo dzisiaj to ja tak właśnie nie byłam pewna czy to Ty. I takie zaskoczenie "czy to Draco??" :D ale dzisiaj z moim psem to była masakra na szkoleniu. To chyba było najgorsze szkolenie w naszej krótkiej karierze :) No dosłownie dół :/ zaczyna sie strasznie buntować. A na początku było super, robił wszystko ślicznie. Jest gorzej niż było na początku. A Kesi!!! Boże jak ona ślicznie pracuje i jaka jest posłuszna... no ja wymiękam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek']A Kesi!!! Boże jak ona ślicznie pracuje i jaka jest posłuszna... no ja wymiękam.[/quote]
Taa, na betonie rzeczywiscie ladnie pracuje bo nie ma tylu zapachow, a jak mamy zahecia na Janowie gdzie jes trawa to tez masakra(moze nie zawsze ale czesto):roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

Heh... ale chyba sie nie buntuje jak mój... ;( no ja z nim nie mogę. Ale bedziemy ćwiczyć dzielnie, więc moze kiedyś tez będzie tak jak Kesi... to będzie mój cel od dzisiaj. A ja mieszkam na Janowie, to gdzie Wy ćwiczycie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek']Heh... ale chyba sie nie buntuje jak mój... ;( no ja z nim nie mogę. Ale bedziemy ćwiczyć dzielnie, więc moze kiedyś tez będzie tak jak Kesi... to będzie mój cel od dzisiaj. A ja mieszkam na Janowie, to gdzie Wy ćwiczycie???[/quote]
Kesi czasem nie chce sie podporzadkowywac, objawia sie to np gluchnieciem jak mowie "siad" lub "lezec" :roll:
Cwiczymy na takim malym boisku do nogi... Od strony szklarni;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja chyba będę Was odwiedzać. Wy chodzicie w poniedziałki, wtorki i czwartki?? Chyba kilka razy przyjdziemy z Draculą ;) może jak popatrzy na te psy z grupy zaawansowanej to może też zacznie ładnie chodzić :D nie no żartuje, ale musimy jeszcze troche sie podszkolić, żeby przynajmneij te podstawowe komendy ładnie wykonywał. Najgorsze jest to że w domu czy na spacerach bardzo łądnie wszystko robi. I siada i waruje i zostaje i przybiega szybko na 'do mnie' a na szkoleniu nagle głuchnie i odmawia posłuszeństwa :/ może jak skończy mu sie okres buntu to wróci wszystko do normy, bo wcześniej jak zaczynaliśmy szkolenie to był super grzeczny. Wykonywał wszystkie komendy w mgnieniu oka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek']A ja chyba będę Was odwiedzać. Wy chodzicie w poniedziałki, wtorki i czwartki?? Chyba kilka razy przyjdziemy z Draculą ;) może jak popatrzy na te psy z grupy zaawansowanej to może też zacznie ładnie chodzić :D nie no żartuje, ale musimy jeszcze troche sie podszkolić, żeby przynajmneij te podstawowe komendy ładnie wykonywał. Najgorsze jest to że w domu czy na spacerach bardzo łądnie wszystko robi. I siada i waruje i zostaje i przybiega szybko na 'do mnie' a na szkoleniu nagle głuchnie i odmawia posłuszeństwa :/ może jak skończy mu sie okres buntu to wróci wszystko do normy, bo wcześniej jak zaczynaliśmy szkolenie to był super grzeczny. Wykonywał wszystkie komendy w mgnieniu oka...[/quote]
Sysiek normalnie mamy tylko w niedziele ale teraz bardzo roznie ze wzgledu na wyjazdy Asi ale bedziesz mogla nas zobaczyc napewno w srode, piatek na treningach przy 34SP i w sobote na pokazie psiego poslusznestwa (oby nie nieposluszenstwa) na scenie przy 34SP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A o której w środę i w piatki?? Musze zadzwonić do Pani Joasi kiedy mogę przyjść, bo mi napisała żeby przyjść we wtorek i w czwartek na 18.15 chyba... musze sprawdzić. Ale moze po prostu sama przyjdę zobaczyć jak ćwiczą mistrzowie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sysiek']A o której w środę i w piatki?? Musze zadzwonić do Pani Joasi kiedy mogę przyjść, bo mi napisała żeby przyjść we wtorek i w czwartek na 18.15 chyba... musze sprawdzić. Ale moze po prostu sama przyjdę zobaczyć jak ćwiczą mistrzowie :D[/quote]
Napisze Ci jutro jak sie zapytam Asi bo sama dobrze nie wiem :roll: Mysle ze na 19:00...
Jutro tez mamy trening ale az w Parku Julianowskim :lol:

Link to comment
Share on other sites

;) własnie nam dzisiaj opowiadała Pani Joasia jak tam wyglądały Wasze treningi w parku :D ale Wam fajnie ;) w sobotę przyjdę na pokaz, a jutro mam szkolenie o 18.15, w czwartek i w piątek też :)
wiesz... no mój psiak w porównaniu z Waszymi to przedszkole :D ale juz jest coraz lepiej.. przynajmniej cos robi i zaczyna sie starać :D od dzisiaj biorę się za intensywne ćwiczenia bo juz po wystawieniu ocen (:mad:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Mam pytanko- czy mozna sobie obserwować szkolenia postronnie? Ja dzis poprosiłam p. Asie o spotkanie w sprawie mojej suni, ale szukamy indywidualnych rozwiazań, a p. Asia już nie ma gdzie wcisnać takich jak my:-(

Cieczka lada chwila, w sierpniu mam rodzić, a z Zula sporo musze popracować żeby w miarę posłuszna była. Na sztuczkach nam nie zależy,ale popatrzeć na szkolenie i pouczyc siebie byłoby fajnie...

Link to comment
Share on other sites

[B]Chicken, [/B]jak masz pytac specjalnie, to nie zawracaj sobie mną głowy. Wstępnie jestem umówiona z p. Asia na spotkanko na spacerze co by swym okiem zerknęła co mozna zrobić.

Szkolenie mi odradziła i sie nie dziwię- suka lada chwila może cieczkę dostać, ja w ciąży i musiałabym na początku 4 razy w tygodniu jezdzić z Teofilowa. Ja muszę po prostu szybko zadziałać, aby Zula była karna, dała mi bez ciągania się wychodzic na spacery z 3-latką i wózkiem, nie powodowała sporów z obcymi psami podbiegającymi do niej natrętnie, nie pożerała smaków spod bloków (choć juz jest duuuzo lepiej) i może dałoby się jeszcze przekonać ją, że okazyjne siku czy koopal w domu nie cieszą pańci:roll: to aż nadto dla mnie. Niestety jest już małą, dorosłą sunią (1rok i 4 mies)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka0106'][B]Chicken, [/B]jak masz pytac specjalnie, to nie zawracaj sobie mną głowy. Wstępnie jestem umówiona z p. Asia na spotkanko na spacerze co by swym okiem zerknęła co mozna zrobić.

Szkolenie mi odradziła i sie nie dziwię- suka lada chwila może cieczkę dostać, ja w ciąży i musiałabym na początku 4 razy w tygodniu jezdzić z Teofilowa. Ja muszę po prostu szybko zadziałać, aby Zula była karna, dała mi bez ciągania się wychodzic na spacery z 3-latką i wózkiem, nie powodowała sporów z obcymi psami podbiegającymi do niej natrętnie, nie pożerała smaków spod bloków (choć juz jest duuuzo lepiej) i może dałoby się jeszcze przekonać ją, że okazyjne siku czy koopal w domu nie cieszą pańci:roll: to aż nadto dla mnie. Niestety jest już małą, dorosłą sunią (1rok i 4 mies)[/quote]
Hmmm, sporo pracy to bedzie kosztowac...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...