Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ- szkolenie??


Guest małgorzanna

Recommended Posts

Guest małgorzanna

Poszukuję informacji na temat szkół dla psów w Łodzi? Czy ktoś może mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się orientowałam troszkę i mam dwa numery telefonów wyszukane z netu - gdybyś chciała to mogę podać, bo nie wiem czy wolno mi tak na forum. Ale nie mam pojęcia czy to szkoły dobre czy nie. Więc pisz na gg 3411973 - tylko zaznacz w jakiej sprawie bo nie gadam z nieznajomymi :)

Różnią się kosztami - ok 350 (sobota i niedziela) w jednej i 500 w drugiej, ale w tej droższej pan powiedział, że bez terminu - dopóki ja i pies nie będziemy zadowoleni i zaczyna od kilku lekcji indywidualnych a dopiero potem grupa. do wyboru jest sobota albo niedziela.
Obydwie mają zajęcia na Zdrowiu.

Nie mam pojęcia jednak czy są dobre itp. Ja z chęcia podłoącze się zatem pod pytanie. Szczególnie jeśli ktoś zna lokalizację bliżej Zgierza.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam! Ja chciałabym nieco odświerzyć ten temat. Byłabym wdzięczna za polecenie jakiejś dobrej szkoły tresury dla psów w Łodzi. Wklejam tu adres który znalazłam w necie, jeśli ktoś może się wypowiedzieć na temat tej oto szkoły to też gorąco zachęcam :) [url]http://szkolenia.ipon.pl/glowna.htm[/url] Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)'][url]www.szkolenia-psy.dog.pl[/url] zdecydowanie polecam szkołe Asi Bohdziun[/QUOTE]

Ja szukałam czegoś sensownego dla moich futrzaków i właśnie ta szkółka satysfakcjonuje mnie w 100%, a zwłaszcza polecam psie przedszkole - rewelacyjne :lol: .

Link to comment
Share on other sites

o matko !!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

na stroenie [URL="http://www.szkolenia-psy.dog.pl/"][B]www.szkolenia-psy.dog.pl[/B][/URL] znalazłam cos co mnie baaardzo interesuje a dokładniej:

[quote]
[FONT=Verdana][COLOR=#006600]W okresie od marca do końca kwietnia odbywają się 1 raz w tygodniu ćwiczenia w zakresie przygotowania psów do prezentacji na ringu wystawowym.[/COLOR] [/FONT]
[CENTER][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000][U]Udział w zajęciach jest nieodpłatny[/U][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
a czy te zajęcia mogly by sie odbyć przed marcem ?? :modla: :modla: Błagam :)
a dokladnie czy jakos teraz mogły by sie obdyc ??:modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']
a czy te zajęcia mogly by sie odbyć przed marcem ?? :modla: :modla: Błagam :)
a dokladnie czy jakos teraz mogły by sie obdyc ??:modla: :modla:[/quote]

Kogo pytasz? Nas? :lol:
Napisz albo zadzwoń do Asi Bohdziun i porozmawiaj z nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']To na złotnie jest już podane wczesniej przez madii,dlatego nie chciałam powtarzać linków.[/quote]
Ale czy to na złotnie jest dobre? Ja słyszałam,że jeśli chodzi o przedszkole to jak najbardziej,ale za to na posłuszeństwo radzono mi iść gdzieś indziej... Jest jakaś osoba,która tam uczęszczała właśnie na PO? Jeśli tak,to zachęcam do wypowiedzi tutaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego radzono isc Tobie gdzie indziej? Akurat Bogdan Wisniewski, ktory prowadzi PT, a takze IPO jest jednym z najbardziej kompetentnych instruktorow w rejonie lodzkim. Coz, uczeszczalam na PT z dwoma psami, i jestem bardzo zadowolona, w kwestii IPO - moi znajomi korzystali z uslug tej szkoly, i dzis ich psy maja zdane egzaminy. Warto popatrzec na osiagniecia psow, ktore "ukonczyly" to szkolenie, sukcesy mowia same za siebie.

Link to comment
Share on other sites

Po prostu radzono mi kogoś "lepszego"... Ja sie na tym nie znam,bo jeszcze nigdy nie byłam na żadnym szoleniu ;) Dlatego pytam was o zdanie :) a mam jeszcze pytanei, na co powinnam zwrócić uwagę wybierając szkoleniowca? Pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich, obecnie chodzę do przedszkola ze swoim psiakiem do szkoły [URL]http://szkolenia.ipon.pl/glowna.htm[/URL] i przyznam szczerze, że jestem rozczarowana. Prowadzący ma metody stare, (psów się nie bije, są skuteczniejsze metody) a do tego teren jest mocno zaśmiecony:mad: . Nie wiem jak wygląd inne szkolenie ale nie podoba mi się jak prowadzący szkoli psy, szczególnie oddane mu do hotelu (przychodzi tam z owczarkiem niemieckim 1,5 rocznym).
Szukam jakiegoś innego szkolenia, ale nie interesuje mnie też szkolenie ZKwP - wszyscy hodowcy są zgodni, że takie szkolenia są najgorsze.:-(
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze slysze, zeby Moniek byl przywiazany. Podczas szkolenia siedzi w kojcu, a po skonczeniu treningow jest wypuszczany i ma do dyspozycji caly teren.
Nie rozumiem o co Tobie chodzi w kwestii bicia psa? Odkad uczeszczam na zajecia, to moja suka jak i poprzedni pies nigdy nie zostala uderzona, a jedynie postraszona dzwiekiem lancuszka. To jest dosc swieza metoda.

Niemniej jednak jezeli Tobie szkola nie odpowiada, to faktycznie znajdz sobie inna, w koncu nikt Cie nie zmusza do uczeszczania na zajecia :-)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moniek jest teraz właśnie tak traktowany jak napisała wicia, ponieważ Daisy urodziła jego szczeniaczki i mieszka z nimi w budzie :angryy: .
Osobiście polecam serdecznie przedszkole w JB szkole [URL="http://www.szkolenia-psy.dog.pl/"]http://www.szkolenia-psy.dog.pl/[/URL]bo na Złotnie metody stosowane dla szczeniąt nie różnią się niczym od tych w PT dla dorosłych psów i to jeszcze w wersji mocno staroświeckiej.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, ja PT sobie chwale, podobnie jak przedszkole. Raisa nabrala przede wszystkim pewnosci siebie, nie boi sie wystrzalow, nie czuje awersji do innych ludzi czy psow. Ja jestem zadowolona.
A czy ktos zwrocil prowdzacemu uwage odnosnie Monka? Mysle, ze jakby przedstawic mu racjonalne argumenty to na pewno zabralby go ze soba, i nie zostawial na terenie szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

Teufel na przedszkolu na Złotnie nauczył się przede wszystkim żebrać, bo tam każdy dokarmia psy, a prowadzący nie zwraca na to uwagi. Przedszkole można przejść bez bólu, jeżeli ćwiczy się na własną modłę a nie według prowadzącego. Dla mnie egzekwowanie często od bardzo młodych psów siedzenia przez dłuższy czas, już nie mówiąc stania - bo w tym czasie prowadzący gada sobie z jakimś kursantem i nie odwołał komendy, jest absurdalne, że już nie wspomnę o kolczatkach w przedszkolu. Nie tędy droga w szkoleniu takich maluchów. W JB szkole jest bardzo indywidualne podejście do każdej z ćwiczących par i bardzo sobie to cenię, natomiast na Złotnie jest stanowczo za duża grupa przedszkolna (przynajmniej była jak my chodziliśmy) i ciężko nad tym zapanować.
Moniek jest wyeksmitowany z budy już bodajrze od października, dla mnie już samo to że jużak ma szczeniaki z akitą jest wystarczająco oburzające, bo trudno nie przewidzieć że pies i suka na jednym terenie szybko dochowają się potomstwa :angryy: . Na temat syfu i bałaganu nie będę się wypowiadać bo to nie trzeba komentować. Prowadzący są mili i sympatyczni, ale niestety to nie wystarczy żeby móc polecić daną szkółkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wicia_86']Witam wszystkich, obecnie chodzę do przedszkola ze swoim psiakiem do szkoły [URL]http://szkolenia.ipon.pl/glowna.htm[/URL] i przyznam szczerze, że jestem rozczarowana. Prowadzący ma metody stare, (psów się nie bije, są skuteczniejsze metody) a do tego teren jest mocno zaśmiecony:mad: . Nie wiem jak wygląd inne szkolenie ale nie podoba mi się jak prowadzący szkoli psy, szczególnie oddane mu do hotelu (przychodzi tam z owczarkiem niemieckim 1,5 rocznym).
Szukam jakiegoś innego szkolenia, ale nie interesuje mnie też szkolenie ZKwP - wszyscy hodowcy są zgodni, że takie szkolenia są najgorsze.:-(
Pozdrawiam[/QUOTE]

O tej o której była dyskusja, czyli link w cytacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']
Simbik,

Kto Wam uzycza przeszkod?[/QUOTE]

To że ktoś użycza nam przeszkody (nie tylko mi, a całej rzeszy osób uprawiających agility w Łodzi), zresztą w zamian za ich remont i odnowienie, nie oznacza że nie mogę wyrazić opinii o tym co dzieję na jego podwórku. Cała Dogomania tępi krycie psów bez papierów, już nie mówiąc o mieszaniu ras. Dlatego mi się to nie podoba, tak samo jak szkolenie 6 miesięcznych psów na kolczatkach i stosowanie wobec nich ostrych metod siłowych. Lubie właścicieli tej szkoły ale nie podobają mi się ich metody szkolenia (głównie chodzi mi o pracę z młodymi psami, bo na właściwym PT tam nie byłam i wypowiadać się nie będę na ten temat) i bałagan na terenie. Ja szukając na Dogomanii informacji o psich szkołach czy innych miejscach oczekuję uczciwych informacji a nie mydlenia oczu i sama staram się takie przekazywać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...