Jump to content
Dogomania

Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu


giezeta

Recommended Posts

Suczka z maluszkami jest juz w bezpiecznym miejscu.Ma wlasne M-1:))Urzeduje w duzej kuchni,gdzie maja rozlozoną grubą kołdre do spanka i kocyk do lezakowania-pani nie chciala zadnych pieniedzy-wypuscila psiaczkom wlasne mieszkanie ZA DARMO!!!! Psiaki sa tam same z suczką ale bede jezdzila do nich 3 razy dziennie zeby im zawiezc jedzonko i wyjsc z sunią na spacerek.Troszke to meczace bedzie bo to na drugim koncu miasta ale poradze sobie,najwazniejsze ze nikt juz ich stamtąd nie wyrzuci i będą mogły tam byc dopoki nie znajde dla nich nowych domkow.Ta Pani to Anioł-jest naprawde Czlowiekiem przez duze C i ma wielkie serce.Jesli mozecie zorganizowac jakąs zbiorke jedzonka dla nich to bym byla wdzieczna-przede wszystkim mleczko w proszku bo niedlugo trzeba bedzie maluszki dokarmiac,karme,makarony,kasze,wszystko czym mozna nakarmic pieski.Kochani jestescie Ludzie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro,żenie mogłam Ci pomóc, ale do końca tygodnia jestem po za Radomiem. No i nie mam stałego dostępu do netu w tej chwili. Dopiero dzisiaj przeczytałam całą historię. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanka która pracuje w tygodniku 7dni ale okazało się, że GW było szybsze :D Grunt, że wiadomość poszła w świat. Jak wrócę do domu to postaram się zadzwonic do Ciebie. Może bedę mogła pomóc w transporcie maluchów, bo dużo jeździmy. 10 września do W-wy, 17 do Poznania, 25 wrocław i 1 październik Kraków.
Jezeli coś będzie pasowało to chętnie podwieziemy
:lol:
Do usłyszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XWegaX']Jeśli sunię także by się dało przewieźć do Wawy po wydaniu szczeniaków to jestem w stanie załatwić darmową sterylizację. :)[/quote]

Super! :thumbs: Bo ja już chciałam zrzutę na sterylkę proponować :D

Aniu - paczka poszła, powinnaś dostać ją jutro :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odezwala sie do mnie pani z Gazety Wyborczej,dzis poszedl artykul,podaje wam linka
[url]http://miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,2891581.html[/url]
Niestety jak na razie odzew jest zerowy......dlatego w dalszym ciagu licze na Wasza pomoc przy znalezieniu im domkow....

Link to comment
Share on other sites

Słychac cos nowego...?
[url]www.mgokbialobrzegi.pl[/url] moze do nich napisz z prosba o umieszczeniu w głosie białobrzeskim czy jakos tak (taka gazeta) ??

Ja chociaz chce pomoc to niemoge:
1.rodzice
2.5 innych psów (dobermana juz nie ma :cry: )

co do schroniska to jest w tym co Ania pisze sporo prwady. Aniu pisałaś do tej dziewczyny co Ci maila dawałam? Jej nick na dogo to łosiek.


postaram sie we wrzesniu wpasc do Radomia ale nie obiecuje, i kiepsko z fotkami bo cyfrówka wybyła wraz z rodzicami.

I daj ogłoszenia do anonsów radomskich!
i na
[url]www.forum.radom.pl[/url] oraz [url]www.radom.fora.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mefimej wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!Gucio skorzystam na pewno z tych serwisow,z gazety niestety zero odzewu-ani jednego telefonu!!!!!u psiakow wszystko ok.Sa grubiutkie i chyba zadowolone,ich mama tez chyba poczula sie bezpiecznie:-)) wlasnie od nich wrocilam.Jutro rano znowu jade.Gucio co sie stalo z dobermanem??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mefimej'][quote name='XWegaX']Jeśli sunię także by się dało przewieźć do Wawy po wydaniu szczeniaków to jestem w stanie załatwić darmową sterylizację. :)[/quote]

Super! :thumbs: Bo ja już chciałam zrzutę na sterylkę proponować :D

Aniu - paczka poszła, powinnaś dostać ją jutro :D[/quote]

ok, podam namiary na "swoją" organizację, powinno się udać. Pomogę tez w szukaniu suni domu.
[color=blue]W sprawie zabiegu dzwoń:
Azyl pod Psim Aniołem (22) 612 62 97 prosić p. Agnieszkę Brzezińską
i opowiedz historię suni
najlepiej powiedz, że obawiasz się aby nie trafiła do rozmnażacza itp.[/color]
a zrzuta też potrzebna- na sterylki zwierzaków p. Marzeny ze Starachowic:
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=1076571#1076571[/url]
8)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisaiaj tu zajrzalam, niestety.

Jesli moge jakos pomoc - jedzenie, trsansport, cokolwiek to prosze o kontakt.
Podajcie jeszcze ile psoiaczkow nadal szuka nowych domow, bedzie latwiej jesli bedziemy wiedzieli ilu maluchom musimy znalezs nowy dom.

Jestem zaskoczona, ze sunka blakala sie po osiedlu Poludniu, czesto tam jestem i niestety nic nie zauwazylam.

Co do schroniska to nie jest tam tak strasznie jak napisaliscie. NIkt nie usypia szczeniaczkow. Lekarzem jest tam moja znajoma, osoba z wielkim sercem, ktora robi co moze,, zeby ratowac kazdego biedaka, ale jak mozna dobrze zadbac o tyle zwierzat jak na leki miesiecznie moze wydac okolo 500 zl???:((

Aniu odezwij sie do mnie na priwa, chetnie spotkam sie z Toba i sprobuje jakos pomoc. Jesli chodzi o jeedzenie dla maluchow i ich mamy to nie bedzie z tym najmniejszego problemu. Wysylam Ci na priw swoj telefon, odezwij sie prosze.

Pozdrawiam Malgosia

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilam od psiaczkow.Wszystkie są zdrowiutkie i hulają na calego w nowym domku :lol: sunka tez czuje sie tam dobrze,dzis byla na spacerku,pieknie idzie na smyczy i bardzo sie slucha,kochany,mądry psiak.dzis probowalam jus odrobinke dokamiac maluchy z miseczki,troszke jeszcze nie za bardzo im to szlo bo pchaly sie całe do miski :wink: ale troszke juz łapią o co chodzi.Sciskam serdecznie i do serducha przytulam wszystkich ktorzy mi w jakikolwiek sposob pomogli.Wspaniali jestescie i bardzo Wam dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Psiaczki czują sie dobrze.Dzis ich odpchlę i odrobaczę-dziękuję Mefimej :buzi: sunia zaczyna wreszcie nabierac troszke ciałka,nie jest juz taka zabiedzona,a to dzięki Wam Kochani-Malgosiu dziękuję Ci.Szukajcie domkow dla nich bo są juz coraz bardziej samodzielne,pytajcie znajomych,wysyłajcie linki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...