Jump to content
Dogomania

18 mies i 1 dzień- wiek wystawowy?


Toller

Recommended Posts

Słuchajcie, mam pytanie. Mój piechu 2 dni przed wysstawą paznańską, kończy 18 mies. Przepis mówi, ze decyduje dzień PRZED wystawą, czyli sobota. Nie chcę robić (dość popularnych zresztą, jak widzę) machlojek, i zgłosić piesa za zgodą. Dzwonić będę do ZK jutro, ale czy jest jakaś na to szansa?Mieliście kiedyś podobną sytuację, tzn. 1 dzień różnicy?
Bardzo nam zależy na skończeniu CHampionatu młodzieży, a we Wrocku będzie silna, czeska konkurencja, i bardzo wątpię czy nam sieuda.

Link to comment
Share on other sites

NO to lipa :bigcry:
Zawze mówiłam, że uczciwość nie popłaca :D , i tak dostaniesz w pupę, a kto inny uwinie sie koło sędziów i nawet nie wiesz kiedy, jak, prawnie, czy nie, a ma wszystko (patrz ten goldek w Rzeszowie). Ano nic, dzięki w każdym razie, widzę że Aga jedziemy na tym samym wózku z wiekiem piesów. To sie nazywa mieć pecha, no....
NIc to, idę się :drinking: na tą okoliczność. Koleżanka właśnie przyniosła czekoladki z Advokatem :D

Link to comment
Share on other sites

NIe ma lekko :D
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, w sumie lepiej wiedzieć niżnie wiedzieć :D
Zgłaszam do pośredniej, żal championatu mł, ale cóż, hodowli nie mam, pieniędzy z niej czy z serwisu, również, więc mam do tego luźniejszy stosunek. W Poznaniu będzie psaków sporo, ale i tak sie wybieram robić badania (PRA sieu mówiło właśnie po tej wystawie), wiec jednak zgłoszę, a już miałam tego nie robić, przy dużej konkurencji. Przynajmniej pooglądam psiaki jak podrosły :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że każdy z hodowców bądź zwykłych wystawców szuka wystaw na których konkurencja jest jak najmniejsza, szcególnie jak przyjdzie sporo zapłacić za wystawę i dojazd do niej. Jak dotąd nie znam osoby, która mając młodego psa, jeszcze nie championa, radośnie szuka wystaw z dużą ilością konkurentów :D
Ale tak jak pisałam, i tak pojadę, bo mamy te badania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Toller-Fox']Wiem, już wiem :D
W sumie jednak mimo wszystko się udało, zgłosiłam go jak pan Bóg i ZWKwP przykazał do pośredniej do Poznania, a tymczasem Fox dostał ostaniego ZW Mł we Wrocku, tak że Mł Championat skończony mamy :D[/quote]


To nagroda za uczciwość!!!!! Serdeczne gratulacje :) Życzę dużego CWC w Poznaniu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...