Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia ‎03‎.‎11‎.‎2017 o 12:47, Aga76 napisał:

Zaglądam, bo mi tu dobrze.

Mam dziś zasmarkany dzień, 24 rocznica urodzin mojej księżniczki...

To wyjątkowe miejsce na Dogo. Dobrze, że jest.

Trudne są takie rocznice, ale są ważne, bo dopóki pamiętamy, nasze przyjaciółki są z nami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pogrzeb teściowej odbył się w piękny, słoneczny dzień (czwartek).

Jest mi cholernie smutno. Inaczej planowałam tą niedzielę. Po obiedzie miałam iść z mężem na długi spacer, po drodze chciałam iść na cmentarz, a tu w porze obiadowej dzwonek do drzwi, wpada sąsiadka z kamienicy obok z lamentem, że malutkiego, bezdomnego kotka potracił samochód. Tyle było z mojego obiadu i mojej wycieczki. Kiciulek został zabrany do prywatnego schroniska prowadzonego przez lekarzy weterynarii. Oczywiście trzeba było przy maluchu czekać  prawie 2 godz. Wszystko co mogliśmy zrobić, to podłożyć matę pod spód tego maleńkiego ciałka i obadulić szczelnie kocem. Matka malucha próbowała zębami wyciągnąć go z zawiniatka i zabrać ze sobą. Strasznie przejmujący widok. No i sobie teraz siedzę, popłakuję i modlę się do św. Franciszka o zdrowie dla tej maleńkiej istotki. 

Psoniu, Balbisiu zaciskajcie swoje psie łapinki za tego maluszka, bo mi serce pęknie.

DSCN0498 — kopia.JPG

DSCN0506 — kopia.JPG

DSCN0511 — kopia.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję za życzenia. U mnie w porządku. Miałam trochę problemów z wejściem na dogo i nie wiem dlaczego. Inne strony mi śmigały a tu jakoś nie mogłam wejść.

Wszystkim, którzy odwiedzają wątek Psoni i Balbisi pragnę złożyć moc najserdeczniejszych życzeń świątecznych. Musze Wam powiedzieć, że pierwszy raz w ogóle robię to za pomocą internetu, bo bardzo obraziłam się na naszą pocztę i nie wiem kiedy ta obraza mi minie. Nie lubię jak ktoś nam robi łaskę za nasze pieniądze i jeszcze pyskuje. Szczególnie kiedy wypatruje się pilnej przesyłki a ona nie nadchodzi, bo listonosz miał za cieżko wejść z 30 dag paczuszką na pierwsze piętro i to nie jeden raz. No ale mniejsza z tym. 

Zdrowych i wesołych Świąt kochani.

 

image.php.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...