Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Psoniu, Balbisiu to wasza sprawka?

Zuzia zaczęła si od pewnego czasu zachowywać jakbyście nią sterowały. Przejęła całą listę  twoich zachowań Balbisiu, które wcześniej u niej nie występowały i twoich Psoniu a przecież cię nie znała.

Kocham was maluszki moje

14m44us.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję, jest nieźle. Nie pamiętam, kiedy mnie tak siekło. Nie miałam sił. Byłam jak opona, z której spuszczono powietrze. Nie wiem jak u Was,a le u ans mało kto nie kaszle, kicha, smarcze i do tego ponoć panuje półpasiec.My z Januszem obyliśmy się, w przeciwieństwie do Szymona bez antybiotyku. 

Maluszki bardzo nam Was brakuje. 

NA ZAWSZE W MYM SERCU I MEJ PAMIĘCI

vyxoah.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z pozdrowieniami, podobnie jak Radek cały czas pamiętam.

W ciągu miesiąca pożegnałam trzy osoby (za każdym razem był to rzadko spotykany nieoperacyjny nowotwór), moja mama skończyła właśnie chemię paliatywną i wciąż walczy, psy prześcigają się w chorobach, niewydolna wątroba, aktualnie dołączyła niewydolna trzustka...

Życie potrafi zaskakiwać...

 

A Tu zawsze można przyjść i zregenerować umysł.

Ciepło i serdecznie pozdrawiam z głębi serca.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałam się takich wieści. Aguś kochana ten skurczybyk atakuje coraz częściej i nie tylko ludzi ale i zwierzęta. Nie zna litości, wieku, gatunku. Naukowcy pracują nad skutecznymi lekami i wypracować ich nie mogą. Wiem jak ci ciężko i co przeżywasz ale musisz być silna, bo mama tergo potrzebuje. Przytulam cie bardzo cieplutko, tak jak Ty mnie przytulałaś. Nigdy tego nie zapomnę. Trzymaj się kochana.

Maluszki kochane dziś dzień pamięci o tych, którzy odeszli. Ja nie potrzebuję takiego dnia, bo pamiętam o nich i o Was wszystkich każdego dnia. Pamiętam, kocham, wspominam, bardzo tęsknię i marzę, żeby przytulić was choćby we śnie. 

Miłość nie umiera nigdy!

znicz_pamiec.gif

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, szajbus napisał:

Ja nie potrzebuję takiego dnia, bo pamiętam o nich i o Was wszystkich każdego dnia.

Dziś w radiowej jedynce usłyszałem, że coraz częściej zdarza się, że ludzie pamiętają o pożegnanych tylko w okolicach 1 listopada. Smutne to, bo przecież powinniśmy pamiętać zawsze. Czy świat aż tak bardzo się zmienił?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...