Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Ostatni tydzień spędziliśmy na wyjeździe, gdzie dostęp do sieci był prawie niemożliwy. Teraz nadrabiam zaległości z Dogo i z dużą przyjemnością przeczytałem dobre wieści o Bamboszku. Dobrze przeczytać coś pozytywnego w niedzielny wieczór. Taki balsam dla duszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj rano odeszła Sonia - sunia naszych przyjaciół.

Miała ponad 17 lat. Odeszła nagle.  Była kochaną mordeczką.

Balbinko, Sonia spoczęła bliziutko ciebie. Zaopiekujcie się nią razem z Psonią i oprowadźcie po tych tęczowych łąkach.

 

Soniu, jak pojadę do Krysi i Jędrusia  już cię nie pogłaszczę, nie utulę, nie dam smacznego kąska pod stołem. Bądź szczęśliwa tam gdzie jesteś maleńka.

 

p.txt.gif

Yorkie-Rainbow-Bridge.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo smutno czytać takie wiadomości. Jednak z drugiej strony piękny wiek. 17 lat z kochanymi ludźmi. Zawsze jest za wcześnie, za krótko ale chciałbym tyle lat spędzić z ukochaną psinką. Biegaj Soniu szczęśliwie za TM.

Link to comment
Share on other sites

Nie dało się nic zrobić żeby to szczęście nie umknęło, nie przeciekło przez palce. To ponad nasze możliwości. Jednego się nauczyłem przez straty przyjaciółek. Tego, że każdy dzień z psem jest ważny. Każdy trzeba starać się przeżyć jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Są takie momenty, gdy ta tęsknota jest tak duża, że łzy stają w oczach. W sobotę byłem w okolicy, gdzie mieszkaliśmy z Saruśką. Widok znanych tras spowodował, że trudno było opanować łzy. Wspomnienia były dobre, ale tęsknota robiła swoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...